Vocabulary. 08.12.2023

5 популярних тренажерів на смартфон для вивчення нових слів

Автор: Іра Озадовська

Тепер можна качати свої м’язи англійської будь-де, бо всі тренажери є на смартфоні! Ви точно маєте вільних 10-20 хвилин щодня, і за цей час ви можете встигнути вивчити декілька нових слів та фраз.Чому б не скористатись цією можливістю? У цій статті хотіла б вам розказати та показати, які ж тренажери для англійської варті вашої уваги і як це може полегшити вивчення нових слів для будь-якого рівня англійської. Біжімо розбиратися!

1. Quizlet
Цей тренажер на смартфон створений для вивчення нових слів та фраз англійською. У цьому застосунку можна створювати свої або шукати вже готові списки слів та фраз на будь-які теми. Особиста порада – це тренуватися регулярно, тут є різні типи вправ, що не дадуть вам нудьгувати.

Що корисного пропонує застосунок?

 • Створення карток зі словами та фразами для запам’ятовування
 • Групування створених списків в окремі розділи
 • Поширення готових списків слів для інших користувачів
 • Різні типи вправ: картки та різні типи тестів 
 • Відстеження прогресу 

Завантажити в App Store або Play Market

2. WordUp
Зручний застосунок для вивчення нових слів з вбудованим словником на різні теми. Найбільший плюс – можна самостійно обрати свій рівень англійської та бажаний акцент. Також є дієва система вивчення нових слів, яка складається з 3 кроків: переклад і приклади цього слова в реченнях та відео, різні типи вправ, а також розмова в реальному часі з вбудованим у додаток штучним інтелектом. Бонусом до цих кроків є окремий розділ завдань зі сценаріями з життя (в аеропорті, на роботі тощо). Таким чином ви вже будете знати, як запитати або відповісти у різних ситуаціях. Цей застосунок стане чудовим варіантом для тих, кому потрібно більше практики та у кого немає часу створювати самостійно списки слів.

Що корисного пропонує застосунок? 

 • Вбудований словник і розподіл на теми
 • ШІ викладач для практики слів у розмові
 • Розділ зі сценаріями подій 
 • Відстеження прогресу

Завантажити в App Store або Play Market.

3. Wordy
Це гра, яка буде вас слугувати чудовим тренажером для вашої англійської. У Wordy потрібно вгадувати слова за допомогою підказок та кількості букв. Але не переживайте, якщо ви не знати всі-всі слова в англійській – тут вони не складні й для будь-якого рівня буде корисно. Після декількох раундів мене затягнуло у цю гру на годину. Сподіваюсь, вам також сподобається!

Що корисного пропонує застосунок? 

 • Поступова складність гри: від 3 до 5 букв у слові
 • Вибір теми гри 
 • Тренування не тільки англійської, а й мозку :)

Завантажити в App Store або Play Market

3. Leksi English Flashcards
Тренажер, який має вже готові розділи на різні теми, є все від одягу до космосу. Кожний день у вас буде можливість вивчати нові слова з перекладом українською, сприймати їх на слух та повторювати пройдений матеріал. Всі вправи займають приблизно 20 хвилин на день. Є 2 недоліки у цьому застосунку: реклама між кожним видом завдання та доступ на гаджетах з Android або комп’ютері.

Що корисного пропонує застосунок? 

 • Списки слів на різні теми з перекладом, зображенням та транскрипцією
 • Структура вивчення та повторення слів
 • Відстеження прогресу 

Завантажити в Play Market.

4. Linga
Хотіли б читати книги англійською? Нещодавно стикнулася з проблемою, що читати без можливості одразу перекласти слово не дуже зручно. А якщо й переклала слово, треба ж якось його запам’ятати, але як? У цьому мобільному застосунку можна читати свої чи рекомендовані книги з автоматичним перекладом окремих слів, а потім вивчати ці слова за допомогою вправ. Ідеальний тренажер для шанувальників читання та англійської.

Що корисного пропонує застосунок? 

 • Розподіл книг за рівнями англійської 
 • Можливість завантажити у додаток нову книгу
 • Моментальний переклад незнайомих слів українською
 • Окремий розділ словника
 • Різні типи вправ для запам’ятовування: флешкартки, обрати слово, зібрати слово, знайти пари, прослухати та вибрати слово

Завантажити в App Store або Play Market

Кожен додаток з підбірки корисний по-своєму і тільки вам обирати, який спосіб вивчення вам найкраще підходить. Додам від себе, що у будь-якому тренажері дійсно важлива регулярність: виділіть 10-20 хвилин часу і запевняю, ви побачите результат. Вдалого навчання!

Вам також може сподобатися:
Vocabulary
One TV show for your English - серіал The Bear
Пропоную вам подивитися популярний серіал “The Bear” англійською мовою та не тільки дізнатися нові слова, а й зануритися в цікавий сюжет про ресторанний бізнес. Все розпочинається з того, що Кармен – молодий та талановитий шеф-кухар зі світу вишуканої кухні – повертається…
Listening
Англійська в піснях. Розбір і переклад пісні Dua Lipa - Illusion з кліпом від Таню Муїньо
Ви точно мали чути її пісні, тож як щодо краще зрозуміти одну з них? Сьогодні пропонуємо вам зануритися в новенький хіт Dua Lipa “Illusion” та розібрати його англійську лексику і граматику разом з викладачкою Green Forest у новому відео — www.youtube.com/watch?v=4hDsYLgJuNY. Наша Юля…
Vocabulary
6 безкоштовних онлайн-курсів англійської для всіх рівнів на літо 2024
Ось і літо прийшло: пора хоч трішки відпочити та розслабитися. Це чудовий час для перезарядки, але не варто забувати про важливість підтримки своїх знань та навичок, у тому числі й володіння англійською мовою. За три літні місяці без практики можна втратити те, що ви так старанно вивчали раніше. Що…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.