Здається, у наш час вже майже ніхто не читає друковані журнали. Та й знайти їх вже не так легко. Але ж для тих, хто вивчає англійську чи будь-яку іншу іноземну мову, це справжнє джерело нової лексики та цікавих мовних зворотів. Читаючи на теми, які вас цікавлять, ви не тільки дізнаєтеся щось нове, а й зможете запам’ятати нові слова в контексті. Саме тому сьогодні пропоную вам добірку онлайн-журналів на різні теми. Одразу зазначу, що всі журнали можна читати абсолютно безкоштовно, але деякі видання пропонують підписку, де ви знайдете більше контенту та унікальних статей тільки для підписників (вартість буду вказувати). Поїхали!
Рівень англійської: від Pre-Intermediate
Теми: Animals, Environment, History & Culture, Science, Travel
Частковий доступ – безкоштовний, повний – 59$ / рік
Інший журнал на першому місці у добірці я й не уявляю. Тут ви знайдете статті на такі теми як навколишнє середовище, історія та культура, наука і подорожі. Загалом, про все на світі. Можу рекомендувати цей журнал як для загального розвитку, так і якщо ви готуєтеся до міжнародних іспитів. Журнал охоплює широкий спектр тем, тому ви завжди знайдете щось цікаве для себе та про що можна буде розповісти на усному екзамені.
2. Cosmopolitan
Рівень англійської: від Intermediate
Теми: Celebs, Style, Beauty, Shopping, Lifestyle
Частковий доступ – безкоштовний, повний – 35$ / рік
Каюсь, що люблю почитати про останні плітки серед зірок Голлівуду. Але тут ви знайдете статті не тільки про це. Хочете, почитаєте гороскоп на місяць, а хочете, поглинете у більш серйозні теми про здоровий спосіб життя. Крутий вибір журналу, щоб і розслабитися, і вивчити лексику, яка вам знадобиться у повсякденному житті.
Рівень англійської: від Upper-Intermediate
Теми: Psychology
Повний доступ – безкоштовний
Цікавитеся психологією та психічним здоров’ям? Тоді вам варто почитати відповідний тематичний журнал, щоб збагатити свою лексику та поговорити пізніше про це англійською. Можу сказати, що статті в Psychology Today будуть корисними для багатьох, адже тут розкривається багацько теми: від різних проблем з психічним здоров’ям до того, як батькам зрозуміти свою дитину. Кожен зможе знайти для себе корисну інформацію та прочитати це англійською.
Рівень англійської: від Intermediate
Теми: Business & economics, World, Culture & society, News, Politics
Частковий доступ – безкоштовний, повний – 26.58 € / місяць (319€ / рік)
А як щодо бізнес-англійської? Такі журнали також можна знайти у відкритому доступі для вашої англійської. Пропоную звернути вашу увагу на The Economist, де з назви вже зрозуміло, що ви знайдете все на тему Business & economics. Але, крім того, є й цікаві статті про культуру, новини у світі та багато чого іншого. Мова статей досить лаконічна, але й тематичний гумор тут також можна побачити.
5. Pitchfork
Рівень англійської: від Intermediate
Теми: Music
Повний доступ – безкоштовний
А якщо ви вважаєте себе поціновувачем музики (будь-якого жанру), у цьому журналі на вас чекають розбори альбомів відомих виконавців, популярні пісні та обговорення життя зірок.
6. Science
Рівень англійської: від Upper-Intermediate
Теми: Science
Повний доступ – безкоштовний
Не завадить й почитати англійською про науку. Загалом, це найпопулярніший науковий журнал, куди дуже престижно публікувати дослідження з будь-якої галузі науки. Science існує з 1880 року та має купу корисних статей як для загального розвитку, так і для дослідження в окремих темах.
7. Wired
Рівень англійської: від Intermediate
Теми: Gear, Business, Business, Science, Culture, Politics
Частковий доступ – безкоштовний, повний – 35$ / рік
Wired – це культовий американський журнал, який вже понад три десятиліття висвітлює найсвіжіші тренди в галузі технологій. Вплив комп'ютерних технологій на культуру, економіку та політику, а також базові статті щодо вибору техніки та встановлення програм – все в цьому журналі.
Сподіваюсь, ви знайшли журнал, який вам до вподоби. Читайте англійською, вдосконалюйте свою англійську та вперед до нових успіхів. Вибирайте теми, які вас цікавлять, і поступово збільшуйте рівень складності текстів. Також, не забувайте використовувати словник і звертати увагу на нові слова та вирази. Приємного читання!