Speaking, Grammar. 30.10.2018

Як і де знайти хорошого викладача англійської онлайн?

Автор: Світлана Урбанська
Немає часу на відвідування занять у групі? Шукаєш викладача англійської онлайн? У мене є гарна новина: десь у світі є викладач, який також шукає тебе. 
 
Завдяки інтернету більше не потрібно шукати викладача, який живе десь поруч. Звичайно, є багато переваг в заняттях один на один або в групах. Але наскільки ж класно сидіти в домашніх капцях і розмовляти англійською з викладачем, який може перебувати в іншій країні. Навіть якщо ти вивчаєш англійську самостійно або в групі, персональні заняття допоможуть тобі розібратися з усім швидше і ефективніше. 
 
Отже, вирушаємо на пошуки твого dream tutor!
 
У яких випадках варто задуматися про заняття онлайн? 
 • Потрібна допомога з домашнім завданням;
 • Маєш серйозні проблеми з вивченням англійської;
 • У тебе багато запитань з граматики;
 • Хочеш поліпшити свою вимову;
 • Хочеш швидше досягти поставленої мети;
 • Хочеш кинути собі виклик;
 • Хочеш вивчати англійську з носієм мови;
 • Банально не вистачає часу.
 
Який саме викладач тобі підходить?
Перед тим, як шукати викладача, потрібно знати, кого саме ти шукаєш.
 • Подумай, для чого саме тобі потрібен викладач?
 • Чого ти хочеш у нього навчитися?
 • Яка твоя мета?
 • Звідки повинен бути викладач?
 • Яка ціна за навчання буде для тебе оптимальною?
 • Наскільки досвідченим повинен бути викладач?
 • Які відгуки про викладача?
 • Чи потрібно тобі перше безкоштовне заняття?
 • Скільки занять на тиждень ти плануєш відвідувати? І в який час тобі буде зручніше? 
 
Які технічні моменти варто врахувати?
Для того, щоб заняття проходили якісно й ефективно, необхідно подбати і про технічну сторону. Якщо використовувати гарнітуру (навушники і мікрофон), то це дозволить краще зосередитися і не відволікатися на сторонні звуки. До того ж, якість звуку значно покращиться, тому викладач зможе краще чути твої помилки і виправляти їх! І тобі теж не доведеться перепитувати сотню раз, якщо щось не розчув. 
 
Також потрібно подбати про якість інтернету. Хороші онлайн-школи компенсують уроки, що не відбулися через поганий зв'язок, але такі моменти краще обговорити з викладачем одразу ж на першому занятті. 
 
Отже, we are all set! Наостанок головне запитання.
 
Де знайти хорошого викладача?
Тепер, знаючи кого саме ти шукаєш, можна почати пошуки. Отже, ось список сайтів і додатків, де можна легко знайти викладача мрії.
 
1. Preply (preply.com
Ціни: Від 50 до 600 грн за заняття.
Як працює: Викладача можна знайти, сортуючи за мовами, ціною, національністю та часом, коли вони доступні для занять. Знайшовши потрібного викладача, потрібно переглянути його календар, вибрати зручний час і домовитися про перше заняття. Під час першого заняття ви будете обговорювати навички, які тобі потрібно вдосконалити, і складете персоналізований план, щоб досягти твоїх цілей.
Особливості: Якщо ти будеш незадоволений першим заняттям, то тобі можуть безкоштовно замінити викладача або повернути гроші за заняття. Перед тим, як вибрати викладача, потрібно пройти невелику анкету, яка допоможе розібратися з цілями для вивчення англійської. Доступні також інші іноземні мови, крім англійської. 
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
2. Buki (buki.com.ua
Ціни: Від 150 до 400 грн за заняття. 
Як працює: Вибираєш необхідний предмет і спосіб проведення занять (локально або онлайн), налаштовуєш ціновий діапазон і інші фільтри за бажанням, шукаєш репетитора, який тобі підходить відповідно до твоїх потреб, прочитавши його профіль. Далі залишаєш необхідну інформацію у вигляді заявки (повідомлення репетитора) і найближчим часом з тобою зв'яжеться обраний викладач або менеджер для уточнення деталей.
Особливості: Викладачі, в основному, українці, але можна знайти й інших національностей. Можна домовитися з викладачами про локальні заняття, якщо заняття по Skype – це не твій варіант. Також не обов'язково вибирати конкретного викладача – можна просто залишити заявку, і твій викладач знайде тебе сам. Сервіс націлений не тільки для вивчення іноземних мов, а й багатьох інших предметів.
 
3. italki (www.italki.com)  
Ціни: Від 100 до 550 грн за заняття.
Як працює: Спочатку потрібно зареєструватися на сайті, потім вибрати мову. Про багатьох викладачів є відгуки учнів і відеопрезентації в профілі, що може полегшити вибір потрібного викладача. Після цього вибираєш день і час проведення заняття. 
Особливості: Для оплати заняття необхідно поповнювати свій рахунок на сайті. Пробне заняття вдвічі дешевше звичайного заняття. За запрошення одного друга можна отримати 10$ в подарунок. Також на сайті є своя спільнота для мовного обміну, де можна обмінюватися порадами з іншими студентами і викладачами. 
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
 
4. Verbling (www.verbling.com
Ціни: Від 140 до 700 грн за заняття.
Як працює: Для вибору викладача використовуєш фільтри: ціновий діапазон, мова, національність викладача, вводиш розклад, який тобі підходить, а також навички, які тебе цікавлять при вивченні мови. Потім вибираєш викладача, і коли записуєшся на пробне заняття, реєструєшся на сайті.
Особливості: На цьому сайті дуже багато носіїв мови. Пробне заняття є безкоштовним. Також можна почитати багато статей про вивчення мови, яка тебе цікавить, і поспілкуватися з іншими студентами. Доступно багато різноманітних акцій та знижок на навчання.
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
5. Асоціація репетиторів України (repetitor.org.ua) 
Ціни: Від 100 до 500 грн за заняття. Не можна вибрати ціновий діапазон, однак ціна за заняття вказана у профілі викладача.
Як працює: Для пошуку застосовуй сортування викладачів за предметом, який тебе цікавить, способом проведення занять (онлайн або в твоєму місті) і досвідом викладання. Після того, як вибереш необхідного викладача, введи свої контактні дані – і з тобою зв'яжуться. 
Особливості: Можна самому залишити заявку на сайті, і для тебе підберуть репетитора, який буде краще тобі підходити. На сайті немає великого вибору викладачів, які проводять заняття онлайн, тому він підходить скоріше для пошуку локального репетитора. Викладачі, в основному, українці. 
 
6. Rype (www.rypeapp.com
Ціни: Від 280 грн за годину заняття. 
Як працює: Для активації профілю необхідно оплатити курс навчання (4, 7 або 15 годин на місяць). Після цього можна почати займатися в будь-який зручний час 24/7. За курс навчання можна змінювати викладача, розклад і навіть мову, яку вивчаєш. Уроки створюються на основі твоїх побажань. 
Особливості: Є можливість отримати пакет пробних занять, які потрібно використовувати протягом 7 днів з різними викладачами, і після цього вибрати кращого. Сайт підійде для людей, які люблять постійно щось нове і цікаве, а також і для тих, які хочуть мати стабільний розклад занять. 
 
7. Upwork (www.upwork.com
Ціни: Починаючи від 160 грн за годину. Як домовитесь із викладачем.
Як працює: Викладача знайти досить легко – зареєструйся на сайті, створи пост про те, що ти шукаєш викладача, і опиши, що саме тебе цікавить у процесі навчання. Також можна надсилати запрошення конкретним викладачам, яких знаходиш на сайті: тільки введи в пошук "English Tutor" – і знайдеш безліч фрілансерів.
Особливості: Мета проекту – пошук роботи для фрілансерів, тобто людей, які працюють не на певну компанію, а шукають якийсь проект. Досить легко знайти надійного викладача, адже у кожного є відгуки і рейтинг.
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
Ціни: безкоштовно, але послуга доступна тільки для студентів Green Forest.
Як працює: Якщо ти відвідуєш групові заняття, то можна легко зареєструватися на додаткове заняття по Skype у себе в кабінеті, яке триває 20-30 хв. 
Особливості: Під час додаткових уроків по Skype у вас можливість один на один обговорити з викладачем твої запитання з вивчення англійської або ж своє домашнє завдання. Якщо ж проблем і запитань немає, то можна просто поспілкуватися на тему, яку підготував для тебе наш викладач, і таким чином вивчити щось нове і цікаве.
 
9. Facebook 
А раптом хтось із твоїх друзів вже знайшов ідеального онлайн-викладача англійської? Спробуй силу фейсбуку і попроси поради у друзів. Дуже часто такі запити допомагають знайти саме те, що ви так довго шукали.
 
Думаєш, заняття онлайн є дієвим способом у вивченні англійської? Я вважаю, що так. Але потрібно мати високий рівень мотивації, самоорганізації і дисципліни. Якщо ж цього не вистачає, то уроки англійської онлайн не принесуть тобі бажаних результатів (як, втім, і будь-які уроки). Сподіваюся, що у тебе досить бажання вивчати мову, і уроки не будуть марною тратою часу. А також сподіваюся, що мої поради тобі в цьому допоможуть! Good luck!
Вам також може сподобатися:
Reviews
Безкоштовний урок англійської з Notes. Grammar Lesson. Passive Voice. A2
Passive Voice в англійській мові має свої правила, підводні камені та навіть табу. Їх варто знати, якщо ви хочете грамотно спілкуватися та писати in English. У цьому вам допоможе наш новий інтерактивний Grammar Lesson від Notes Passive Voice - https://bit.ly/3DpE3BW. За цим посиланням ви знайдете 3…
Reviews
Безкоштовний урок англійської з Notes. Communication Lesson. How to describe senses. A1
Проходьте наш новий безкоштовний інтерактивний урок від Notes How to describe senses - https://bit.ly/3Hcwb99 та дізнавайтеся як правильно описувати свої відчуття! Вивчайте матеріал і відразу закріплюйте знання виконуючи тематичні завдання! Ще більше інтерактивних онлайн уроків шукайте в Green Forest…
Video
Безкоштовний урок англійської з Notes. Video Lesson. Have you ever had a terrible roommate? B2-C2
А у вас колись був жахливий сусід чи сусідка по кімнаті? Якими вони були? Максимально неохайними чи навпаки - занадто помішаними на чистоті? "Робінгудами", які забирали ваше собі чи справжіми party animals? Мабуть, у кожного є свої болючі і часом кумедні історії про це. Сьогодні у нашому безкоштовному…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30