About English Language. 10.06.2021

Вивчити англійську мову онлайн – реально?

Автор: Олена Задворна

Щоб вивчити англійську мову до бажаного рівня, не обов'язково їхати в офіс курсів у центр міста або наймати репетитора, який приїде до вас. Можна вивчати англійську онлайн – швидко й не менш ефективно, ніж на очних заняттях. Ви можете підібрати зручний спосіб вивчення англійської та займатися в зручний час без прив'язки до місця.

Вивчити англійську мову онлайн – реально?
Вчити англійську онлайн зручно

Як швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах онлайн?

  • Швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах допоможе самодисципліна. Домашня обстановка часто не сприяє концентрації та ефективній роботі. Але щоб досягти мети, доведеться налаштуватися на систематичну старанну роботу.

  • Вивчаєте англійську на курсах онлайн? Не пропускайте заняття навіть у разі втоми та браку часу.

  • Не ігноруйте домашні завдання. Закріпити новий матеріал, прослухавши його один раз на занятті, не вийде. Важливо багато практикуватися.

  • Виділіть конкретний час для навчання. Попросіть, щоб вас ніхто не відволікав. Краще позайматися пів години, максимально сконцентрувавшись, ніж постійно на щось відволікатися й витратити кілька годин.

  • Постійно повторюйте нові слова та граматичні конструкції, щоб під час розмови не було затримок.

Вивчити англійську мову онлайн – реально? - 2

Як почати вивчати англійську онлайн?

Починаючи вивчати англійську онлайн, визначитеся з метою, способом і термінами навчання. Вчити англійську в домашніх умовах можна і самостійно, але важливо пройти хоч один курс із викладачем, щоб поставити правильну мову і зрозуміти систему вивчення іноземної мови. Не забувайте про додаткові заняття. Вивчайте англійську онлайн в задоволення: дивіться фільми, читайте книги та статті, спілкуйтеся з іноземцями. Користуйтеся мовою з перших днів вивчення.

  1. Конкретизуйте мету

Мета вивчення англійської онлайн не має бути абстрактною, наприклад, «для себе». Чітко уявіть, де та як ви будете використовувати іноземну мову. Уявіть роботу мрії, спілкування в подорожах або іншу мету. Коли захочете кинути навчання або пропустити заняття, згадайте про неї та продовжуйте працювати.

  1. Встановіть дедлайн

Без чітко визначених термінів вивчення англійської онлайн досягти реальних цілей буде важче. Визначте для себе часові межі. Головне – реально оцінити свої можливості. Пройти кілька рівнів за два місяці не вийде, а ось вивчити декілька тем – без проблем.

  1. Пройдіть курс англійської онлайн 

Обравши хороші курси дистанційного англійської, ви швидше будете просуватися у вивченні мови. Викладачі будуть направляти вас у потрібне русло. Виберіть програму, що максимально відповідає вашим вимогам і дедлайну. Це може бути бізнес-англійська, розмовний, інтенсивний або загальний курс. Усе залежить від ваших потреб.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00