About English Language. 10.06.2021

Вивчити англійську мову онлайн – реально?

Автор: Олена Задворна

Щоб вивчити англійську мову до бажаного рівня, не обов'язково їхати в офіс курсів у центр міста або наймати репетитора, який приїде до вас. Можна вивчати англійську онлайн – швидко й не менш ефективно, ніж на очних заняттях. Ви можете підібрати зручний спосіб вивчення англійської та займатися в зручний час без прив'язки до місця.

Вивчити англійську мову онлайн – реально?
Вчити англійську онлайн зручно

Як швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах онлайн?

  • Швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах допоможе самодисципліна. Домашня обстановка часто не сприяє концентрації та ефективній роботі. Але щоб досягти мети, доведеться налаштуватися на систематичну старанну роботу.

  • Вивчаєте англійську на курсах онлайн? Не пропускайте заняття навіть у разі втоми та браку часу.

  • Не ігноруйте домашні завдання. Закріпити новий матеріал, прослухавши його один раз на занятті, не вийде. Важливо багато практикуватися.

  • Виділіть конкретний час для навчання. Попросіть, щоб вас ніхто не відволікав. Краще позайматися пів години, максимально сконцентрувавшись, ніж постійно на щось відволікатися й витратити кілька годин.

  • Постійно повторюйте нові слова та граматичні конструкції, щоб під час розмови не було затримок.

Вивчити англійську мову онлайн – реально? - 2

Як почати вивчати англійську онлайн?

Починаючи вивчати англійську онлайн, визначитеся з метою, способом і термінами навчання. Вчити англійську в домашніх умовах можна і самостійно, але важливо пройти хоч один курс із викладачем, щоб поставити правильну мову і зрозуміти систему вивчення іноземної мови. Не забувайте про додаткові заняття. Вивчайте англійську онлайн в задоволення: дивіться фільми, читайте книги та статті, спілкуйтеся з іноземцями. Користуйтеся мовою з перших днів вивчення.

  1. Конкретизуйте мету

Мета вивчення англійської онлайн не має бути абстрактною, наприклад, «для себе». Чітко уявіть, де та як ви будете використовувати іноземну мову. Уявіть роботу мрії, спілкування в подорожах або іншу мету. Коли захочете кинути навчання або пропустити заняття, згадайте про неї та продовжуйте працювати.

  1. Встановіть дедлайн

Без чітко визначених термінів вивчення англійської онлайн досягти реальних цілей буде важче. Визначте для себе часові межі. Головне – реально оцінити свої можливості. Пройти кілька рівнів за два місяці не вийде, а ось вивчити декілька тем – без проблем.

  1. Пройдіть курс англійської онлайн 

Обравши хороші курси дистанційного англійської, ви швидше будете просуватися у вивченні мови. Викладачі будуть направляти вас у потрібне русло. Виберіть програму, що максимально відповідає вашим вимогам і дедлайну. Це може бути бізнес-англійська, розмовний, інтенсивний або загальний курс. Усе залежить від ваших потреб.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00