About English Language. 02.04.2021

Вивчити англійську з нуля: перші кроки

Автор: Юліана Віхневич

Вивчити англійську з нуля ніколи не пізно. Навчання можна почати в будь-якому віці, головне – щоб у студента було бажання, мотивація та готовність вчитися. Важливі також ефективність обраної методики й регулярність занять. Правильно позначена мета та постійна практика швидко принесуть свої плоди й будуть мотивувати продовжувати навчання.

Раніше ми ділилися простими, але ефективними правилами, які допоможуть вивчати англійську мову з нуля. Розглянемо поради, які допоможуть зробити перші кроки в навчанні.

Як вивчити англійську мову з нуля?

Перші кроки після визначення мети вашого навчання – позначення часових рамок, вибір формату і методики навчання, які вам підійдуть.

1. Вивчіть пропозиції шкіл іноземної

Подивіться варіанти курсів для тих, хто вивчає англійську з нуля, підберіть зручний для вас підхід і методику навчання (перевернуті класи, комунікативний підхід, класична методика).

2. Знайдіть свого викладача

Для новачків особливо важливо знайти хорошого вчителя, який допоможе подолати найважчі етапи у вивченні англійської, якісно закладе основи ваших знань. Не варто починати вчити англійську самостійно. Хоч у мережі дуже багато доступних ресурсів, є ризик завчити, наприклад, вимову та значення багатьох слів неправильно.

3. Виділіть час 

Оцініть свою завантаженість і час, який ви готові виділяти на навчання. Так вам простіше буде підібрати формат уроків: стандарт або інтенсив, онлайн або офлайн. Не забувайте головне правило – практика має бути регулярною. Розподіліть свій час так, щоб у ваш графік легко було вписати вивчення мови.

Вивчити англійську з нуля: перші кроки
Правильно підібрані курси та програма будуть давати видимі результати й мотивувати займатися далі

Англійська з нуля: з чого почати навчання?

Здається, ви знайшли свої курси. Що далі? З чого почати вивчати англійську з нуля, щоб через два тижні не закинути її? Ми пропонуємо не винаходити велосипед і дотримуватись простих, але перевірених часом і студентами-новачками правил.

1. Від простого до складного

Рухайтеся за програмою підручника або курсу іноземної, що відповідає вашому рівню, не перескакуйте теми та відпрацьовуйте пропущені заняття. Незрозумілі моменти з перших уроків будуть переслідувати вас протягом усього навчання, тому розбирайтеся з ними одразу.

2. Розуміти, а не зубрити

Домашні завдання, тести, уроки – курси тільки за структурою нагадують шкільну систему освіти. Насправді вони мають дати вам усе необхідне, щоб ви вивчили мову. Не соромтеся ставити запитання, більше практикуйтеся на уроках – важливо зрозуміти правило або конструкцію, а не просто її завчити.

3. Регулярно практикуйте мову

Це простий і дієвий спосіб закріпити вивчений матеріал, навчитися використовувати те чи інше правило або вираз у різних контекстах.

Вивчити англійську з нуля: перші кроки - 2

Скільки потрібно часу, щоб вивчити англійську мову з нуля?

На тривалість курсу англійської мови з нуля впливають різні фактори: специфіка програми, інтенсивність і формат навчання. Немає однозначної відповіді на запитання, скільки потрібно часу, щоб вивчити англійську мову з нуля. За умови інтенсивних занять рівень англійської можна пройти за три місяці, стандартний семестр триває чотири-п'ять місяців. Але програма вирішує не все, адже багато залежить від вашого старання і завзяття. У будь-якому випадку професійні курси англійської суттєво допоможуть вам у цьому питанні.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00