About English Language. 02.06.2021

Вивчити англійську за допомогою Скайпу: з чого почати і як займатися

Автор: Юліана Віхневич

Сучасні технології розширюють можливості для студентів, які вивчають іноземну. Різні платформи та програми дозволяють вивчати мову дистанційно у вільний час, продовжувати навчання під час відпустки або відрядження, займатися в умовах карантину. Сьогодні ви не обмежені своїм містом – можна вивчити англійську за допомогою Скайпу. Для цього достатньо мати хороший доступ в інтернет і зручний ґаджет.

Раніше ми вже розповідали про переваги вивчення англійської за допомогою Скайпу, а зараз дамо прості поради, які допоможуть знайти співрозмовника й ефективно вчитися. 

Як знайти співрозмовника англійською за допомогою Скайпу?

Найбільш очевидний варіант – шукати співрозмовника на спеціальних навчальних сайтах і порталах. Там ви можете знайти як професійних репетиторів із будь-якої точки світу, так і носіїв мови, які пропонують обмінюватися мовними досвідом. Особиста інформація та відгуки інших студентів допоможуть підібрати викладача.

Знайти співрозмовника англійською за допомогою Скайпу можна також у соціальних мережах. Репетитори та носії мови, що не проти поспілкуватися і допомогти з мовною практикою, часто розміщують свої пропозиції в спеціальних тематичних групах і форумах. Крім того, багато студентів із різних країн шукає собі співрозмовника зі схожим рівнем володіння англійською, щоб тренувати розмовну мову й аудіювання, та й взагалі розширювати світогляд.

Вивчити англійську за допомогою Скайпу: з чого почати і як займатися
Англійська за допомогою Скайпу – простий спосіб прокачати розмовну мову й аудіювання

А ще знайти репетитора або співрозмовника для навчання в Скайпі можна за рекомендаціями знайомих. На відгуки друзів і знайомих можна покластися з більшою впевненістю. Крім того, можна звернутися за допомогою до ваших друзів і знайомих, які добре знають мову або самі вивчають англійську. По-перше, вам комфортніше буде тренувати іноземну зі знайомою людиною, по-друге, вам простіше буде домовитися про час занять і теми для вивчення.

Як вивчати англійську за допомогою Скайпу?

Щоб заняття з англійської приносили результат, варто дотримуватися кількох простих рекомендацій.

1. Займайтеся англійською за допомогою Скайпу регулярно

Одна з переваг занять за допомогою Скайпу – індивідуальний розклад. Але щоб уроки приносили результат, займатися необхідно постійно. Домовтеся зі своїм співрозмовником про регулярність уроків, зробіть такі заняття своєю звичкою.

2. Зосередьтеся на уроці

Ефективність занять з англійської за допомогою Скайпу залежить від концентрації обох співрозмовників. Особливо якщо ви вчите мову зі знайомим або другом. Не забувайте, що це урок – приділяйте час запланованим темам і активностям, менше відволікайтеся на порожні розмови, але навіть якщо хочеться поговорити ні про що, робіть це англійською.

3. Стежте за прогресом

У кожного студента різні потреби, усім необхідний індивідуальний підхід – грамотний викладач зможе правильно оцінити ваш рівень і запропонувати ефективну програму навчання. На кожному етапі звертайте увагу на прогрес, говоріть про свої труднощі.

Вивчити англійську за допомогою Скайпу: з чого почати і як займатися - 2

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00