About English Language. 17.06.2020

Вчимося спілкуватися на курсах англійської з носієм мови

Автор: Тетяна Огородник

Мабуть, найголовніша причина, чому люди починають вивчати англійську мову – це бажання спілкуватися з іноземцями. Вміння вільно говорити – найважливіша навичка. Саме їй приділяється підвищена увага на уроках англійської мови з носієм мови в київських школах. Читання, письмо й навіть граматика відводяться на другий план. Курси англійської з носієм мови ставлять перед собою більш складне завдання – допомогти студентам позбутися страху говорити з іноземцями, розвинути комунікативні навички, вдихнути у них впевненість щодо їхніх здібностей.

Вчимося спілкуватися на курсах англійської з носієм мови

На курсах англійської з носієм можна покращити не лише результати навчання, а й скіли спілкування

Напевно, багато хто з тих, хто вивчає англійську, злегка побоюється заговорити з іноземцями. Особливо якщо це американці чи англійці. І особливо якщо рівень ваших мовних навичок початковий або базовий. Хоча задля справедливості зауважимо, що й люди з досить високим рівнем і багатим словниковим запасом можуть розгубитися, якщо до них звернеться іноземець. Курси англійської мови з носієм мови існують для того, щоб таких ситуацій не виникало.

Незважаючи на популярність, у людей про них досить неоднозначні уявлення. У кожній школі вони проходять по-різному, залежно від обраних методик та стилю навчання. Це можуть бути:

  1. Розмовні клуби – уроки відбуваються у форматі зустрічей, на яких студенти та викладач обговорюють різні теми, діляться своїми думками та весело проводять час. Дуже часто у ролі лідера зустрічі виступає носій мови.
     
  2. Традиційні курси англійської, де носій мови виступає в ролі постійного або запрошеного викладача.
     
  3. «Перевернуті класи» – популярна модель викладання, яка використовується переважно на київських курсах англійської з носієм мови. Особливість полягає в тому, що перед уроком учні переглядають короткі відеолекції, слухають навчальний аудіоматеріал, вивчають теорію, а на заняттях навчаються застосовувати отримані знання на практиці.

Сьогодні є безліч варіантів практики своєї англійської. Коли мова заходить про спілкування з іноземцями, багато хто віддає перевагу соціальним мережам, спеціальним сайтам та додаткам, наприклад, таким як Hello Talk, Hi Native та Cambly. Це справді непоганий спосіб, але є маленька проблема – починаючи листуватися з носіями мови, більшість людей геть-чисто забувають про розмовну практику. Причина – той самий горезвісний страх і відкладання на потім. А ось на курсах із викладачем-іноземцем ви не зможете собі такого дозволити. Заняття стануть для вас своєрідною шоковою терапією, адже хочете ви того чи ні, а заговорити доведеться. Але незабаром ваші розмовні навички покращаться настільки, що від невпевненості та страху не залишиться й сліду!

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30