Grammar, Reading, Vocabulary. 07.02.2020

ТОП-5 мобільних додатків для вивчення іноземних мов

Автор: Марина Карлевіц
ТОП-5 мобільних додатків для вивчення іноземних мовСкільки разів ви купували безліч книг для вивчення англійської мови? Або завантажували мільйон додатків та думали, що от зараз почнете регулярно займатись своєю англійською? Кладучи руку на серце, скажу - я так робила тисячу й один раз. На щастя, з розвитком сучасних технологій можна вивчати іноземну мову та не перечитувати всі правила використання модальних дієслів, а також не писати велику кількість вправ від руки, як робила це я свого часу.
 
В цій статті я хочу поділитись з вами тими мобільними додатками, які допомагають мені вчити декілька мов одночасно. Одразу скажу, що додатків придумано стільки, скільки сортів мандаринів ви можете знайти перед Новим роком у бабусі на ринку. Знати та використовувати всі просто неможливо, саме тому я розповім лише про ті, що подобаються мені.
 

Lingvist

Що? Додаток для самостійного вивчення мови
Які мови можна вивчити? Англійську, іспанську, французьку, німецьку та російську. 
Додаток підходить для вивчення базового рівня, стандартного набору розмовних фраз, але не підходить для більш поглибленого вивчення.
Переваги: перед початком використання, ви можете визначити свій рівень володіння мовою, а після цього додаток сам підбиратиме для вас завдання. Вони є дуже різні, починаючи від аудіювання і до правильної вимови слів та словосполучень. Особисто я використовую цей додаток для вивчення французької, і результати мене тішать.
Недоліки: обмежена кількість безкоштовних карток в день. Якщо є бажання вчити мову більш інтенсивно, то необхідно буде придбати підписку. Так само, без підписки ніяк не зберігаються дані про прогрес, що в принципі, ніяк не відображається на реальному прогресі вивчення мови.
Додаток доступний в App Store або в Google Play

Podcasts Coffee Break

Що? Подкасти від сервісу Coffee Break Languages
Які мови можна вивчити? Французьку, німецьку, китайську, італійську, шведську, іспанську.
Не додатками єдиними, як-то кажуть. Якщо ви любите слухати подкасти замість музики так само, як і я, то цей варіант саме для вас. Власне для зручності ви можете використовувати додаток для подкастів iOS або Android, де ви можете знайти окремі канали для кожної з мов. Наприклад, подкаст проекту для вивчення китайської виглядає так.
Переваги: По-перше, є великий вибір мов та тем, які можна вивчати. По-друге, теми з кожним випуском стають все складнішими та цікавішими, саме тому є сенс починати слухати його з самого початку. На сьогоднішній день використовую цей подкаст для того, щоб вивчати китайську і мені ну дуже подобається! Ведучі дають декілька фраз з певної тематики, не акцентуючи при цьому сильно увагу на граматиці, а сам матеріал засвоюється швидко та ефективно.

Недоліки: Подкасти - річ дуже індивідуальна, такий тип вивчення мови може підійти не всім візуалам (людям, які простіше сприймають інформацію через образи, а не через слух). Тому, слухати або не слухати - ось в чому питання, але спробувати варто однозначно.

Netflix

Що? Перегляд фільмів та серіалів в оригіналі. 
Які мови можна вивчати? Англійську, але при бажанні можна і інші :)
Мало кого сьогодні можна здивувати, сказавши, що перегляд фільмів та серіалів допомагає у вивченні іноземних мов. По-перше, покращується сприйняття мови на слух, по-друге, це можливість поповнити свій словниковий запас та зрозуміти, як саме все звучить у житті, а не в книжці. В основному, звісно ж, цей додаток використовують для вивчення англійської, тому що основна кількість серіалів американського або британського походження. Але я знаю людей, які використовують Netflix для вивчення двох мов одночасно. Як саме? Дуже просто! Достатньо ввімкнути серіал англійською, а субтитри зробити, наприклад, німецькими, або навпаки - і вуаля - ви вивчаєте дві мови одночасно!. Щоправда, про значний прогрес такого методу історія замовчує, але ж можна спробувати, правда?
Переваги: Netflix - це просто рай для тих, хто вивчає англійську та поціновувачів серіалів. Ну самі подивіться: необмежений доступ до бази серіалів та фільмів, ніякої реклами, можливість ввімкнути та вимкнути субтитри, а також збереження не просто останньої серії, на якій ви зупинились, а буквально на останній секунді, що значно полегшує життя. 
Недоліки: Netflix - платний додаток, адже необхідно поважати авторське право. Коштуватиме підписка 5-12 євро на місяць, перший місяць використання - безкоштовний. Ціна залежить від тарифного плану та кількості девайсів, які підключені до аккаунта. Є невеличка хитрість, щоб зекономити - аккаунт-шерінг - можна використовувати один аккаунт на двох з другом або партнером та оплачувати лише половину вартості. Додаток можна завантажити в App Store або в Google Play.

Urban Dictionary

Що? Словник.
Які мови можна вивчати? Англійську.
Якщо ви вже непогано знаєте англійську та не хочете звучати так само нудно, як тітоньки в аудіозаписах до книжок 80-х років, то можете починати вивчати сленг. Цей додаток працює і як словник, на той випадок, коли ви почули якусь фразу в серіалі, а її переклад не вкладається в жодні рамки логіки, і так само, як додаток для вивчення чогось нового. Найбільш цікаві вирази можна зберігати, а також можна обирате випадкове слово дня. Іноді це дуже кумедно, та й де ще ви зможете дізнатись про значення слів “trumpencestance” або “hedgehog’s dilemma”?
Щоб дізнатись їх значення просто зараз, завантажуйте додаток в App Store або Google Play. Але обережно! - цей додаток може викликати залежність :)

 

DW Learn German 

Що? Додаток для самостійного вивчення мови
Які мови можна вивчати? Німецьку.
Як я вже казала - не англійською єдиною. Одне з моїх найголовніших хобі - вивчення іноземних мов, і як можна було зрозуміти з написаного вище, на даний момент я вивчаю ще й німецьку. Ну, як вивчаю, намагаюсь підтримувати свій рівень. Цей додаток - просто скарб. За сюжетом додатку, молодий хлопець на ім’я Ніко приїздить до Німеччини для вивчення німецької та потрапляє в різноманітні життєві ситуації, де йому необхідно вирішувати свої проблеми, використовуючи німецьку. І у вас є гарна нагода вивчати німецьку разом з нашим головним героєм.
Переваги: Перед початком використання додатку, ви можете пройти тест на визначення рівня володіння мовою або ж почати з самого початку. Теми занять розподілені за рівнями та пов’язані між собою єдиною сюжетною лінією. Кожний урок виглядає приблизно так: спочатку ви дивитесь невелике відео та намагаєтесь зрозуміти з контексту, що відбувається, після цього відбувається детальний розбір правил і для закріплення необхідно вивчити деякі фрази та потренувати вимову. Ви ж не хочете розмовляти ось так, вірно?

Завантажуйте додаток в App Store або Google Play і будете знати німецькою щось окрім Hande hoch та ein-zwei-drei.

Trainchinese 

Що? Додаток для самостійного вивчення мови та словник.
Які мови можна вивчити? Китайську.
Якщо раптом серед читачів є ті, хто вивчає китайську, або ж тільки думає про те, щоб почати, то цей додаток саме для вас. Гадаю, я нікого не здивую, якщо скажу, що китайська дуже сильно відрізняється від звичних нам мов - англійської, німецької тощо, саме тому і додаток для нього існує окремий.
Переваги: Додаток можна використовувати і в якості словника, і для вивчення конкретних фраз, правил та речень. Із зручного, можна використовувати як рукописний спосіб вводу, якщо не знаєте, як читається ієрогліф, і за допомогою піньінь (у народі - латиниця), якщо не знаєте, як ієрогліф виглядає. Більше того, додаток підкаже вам, як його правильно прочитати і в якому порядку написати. Вивчені фрази можна зберігати в окремі списки та періодчно повертатись до повторення.
Недоліки: Є як платна так і безкоштовна частина даного додатку. З власного досвіду можу сказати, що безкоштовної версії більше ніж достатньо, але якщо захочеться більш інтенсивного та продуктивного навчання, то неодмінно реєструйтесь та офомлюйте підписку. Вартість від 12 долларів за 3 місяці, користувачі отримують доступ до додаткових функцій, такі як аудіо-тренери та тренери з письма.
Додаток доступний як в App Store, так і в Google Play.

Сподівюсь, що ці додатки стануть вам у нагоді, а вивчення іноземних мов буде для вас чимось радісним та класним, саме таким, яким воно і має бути :)

Вам також може сподобатися:
Fun
Англійська в піснях. Чим жертвує The Weekend? Розбір і переклад пісні Sacrifice
Всім нам інколи потрібно відволікатись на контент не пов'язаний з війною, тому ми вирішили випустити нове навчально-музичне відео, яке записали для вас ще до 24.02. За 10 хвилин нового випуску рубрики "Англійська в піснях" наша Юля Кравченко розкаже вам трохи про сходження зірки The Weeknd,…
Vocabulary
Корисні поради для успішного складання резюме англійською
Світ змінюється, ми дорослішаємо і настає час шукати роботу. Як саме себе зарекомендувати, маючи у розпорядженні 1-2 аркуші А4, чорну фарбу в принтері, e-mail та знання англійської мови? Саме про це стаття, яка допоможе підготувати Curriculum Vitae (CV) для іноземного роботодавця або міжнародної компанії,…
Grammar
Безкоштовний урок англійської з Notes. Vocabulary lesson. Countries and Nationalities. A1
​​Скільки національностей ви знаєте? А англійською? Навчіться правильно вимовляти назви країн та національностей з нашим новим інтерактивним уроком - Countries and Nationalities - https://bit.ly/3tZNqGy Більше інтерактивних уроків знаходьте на сайті в розділі Free English Lesson with Notes - http://bit.ly/32jZRfF
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00