Exams, About English Language. 26.02.2020

Тест на рівень Green Forest – що потрібно знати для успішного проходження

Тест на рівень Green Forest – що потрібно знати для успішного проходженняВивчаючи англійську мову, приділяйте належну увагу граматиці. Ці знання допоможуть вам під час складання листів і просто в спілкуванні з іноземцями. Великий словниковий запас – це чудово, а правильна побудова речень зробить вашу мову приємною і зрозумілою для співрозмовника. Усім своїм майбутнім студентам Green Forest пропонує тест на рівень, який покаже, в чому ви не дуже сильні та що необхідно підтягнути. Цілком природно відчувати хвилювання перед проходженням тесту на знання англійської мови, але такий струс необхідний, якщо ви серйозно взялися за навчання.

Тест на рівень Green Forest
Тест у Green Forest на рівень знань – це перевірка чотирьох основних навичок

Часом людина сама не помічає, скільки граматичних помилок вона робить у розмові або листі. Але повірте, це не пройде повз носія англійської мови. Так, він вас розуміє, але водночас помилки ріжуть йому слух, хоч він про це й не скаже. Щоб спілкуватися іноземною мовою fluently, пройдіть тест Грін Форест. Більше про сам тест та рівні англійської мови, які існують, дивіться у відео:

Чому володіючи великим словниковим запасом, ви ніяковієте, зустрівши іноземця? Недостатньо просто розуміти, потрібно також уміти спілкуватися і писати граматично правильно.

Під граматикою будь-якої мови розуміється наука про правильну побудову речень, фраз, текстів і багато іншого. Граматика англійської мови нехай і не найскладніша, але має безліч особливостей. Ви коли-небудь замислювалися, як звучить ваша англійська для носія мови? Практично кожен оперує тим, що самі англійці розмовляють неправильно та чхати хотіли на граматику. Але хто ж не хоче стати краще? Тож проходьте тест у Грін Форест і записуйтеся на курси.

Тест на рівень Green Forest – що потрібно знати для успішного проходження - 2

Нічого складного, вам потрібно буде відповісти на запитання в кожному блоці. Тест трохи своєрідний і відрізняється тим, що:

  • його можна пройти лише раз – будьте уважними під час проходження, вдумливо читайте запитання і намагайтеся не клікати мишкою невпопад, щоб результати були максимально достовірними;
  • від ваших відповідей залежить складність запитань у наступному блоці;
  • його результат вказує не на ваш теперішній рівень мови, а на те, який вам слід вивчати для підвищення своїх навичок (наприклад, якщо ваш результат Intermediate, то на даний момент ваш рівень Pre-Intermediate).

Тест у Грін Форест складається з 36 запитань: по 5 запитань на кожен рівень. Реєструйтеся на ресурсі та вперед! Час проходження не обмежений, тож не поспішайте робити свій вибір. Уважно читайте запитання, обмірковуйте кожну свою відповідь. Пам'ятайте, що регулярна перевірка знань – секрет успішного вивчення англійської мови. Удачі вам і хороших результатів!

Вам також може сподобатися:
Speaking
6 безкоштовних осінніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced
Онлайн курсами зараз вже нікого не здивуєш, але ми спробуємо;) Адже наша нова осіння добірка – це не просто онлайн курси, а безкоштовні онлайн курси з англійської мови від відомих університетів з усього світу! В добірці вас чекають описи і посилання на 6 курсів для рівнів від Elementary до…
Exams
Курси англійської онлайн у Києві – відстежуємо прогрес і закріплюємо результат
Онлайн - курси англійської в Києві вже встигли довести свою ефективність, а головне – універсальність. Такий формат підходить як для дітей і підлітків, так і для студентів і тих, хто давно випустився й отримав свої дипломи. Незалежно від навичок кожен може знайти оптимальні онлайн - курси англійської…
About English Language
ТОП-5 безкоштовних тестів на знання англійської мови
У бiльшостi з тих, хто вивчає англійську мову, рано чи пізно виникає необхідність дізнатися свій рівень знання англійської мови. У цій статті ви зможете не тільки ознайомиться з 5 онлайн-тестами на знання англійської мови, докладніше дізнатися про рівні в англійській, але і отримати всю необхідну інформацію…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30