Green Forest Life. 01.06.2020

«Soft skills як брелок з ключами: як вибрати правильний?» лекція Маріанни Фіртки, Global Charity Project.

Автор: Green Forest

5 червня відбудеться благодійна інтерактивна лекція «Soft skills як брелок з ключами: як вибрати правильний?» від Маріанни Фіртки, в рамках проекту Global Charity Project.

Маріанна Фіртка – журналістка, ведуча на радіо «Львівська Хвиля», івент-менеджерка школи Англійської мови Green Forest, викладачка школи Project12, ведуча подій, концертів та фестивалів українською та англійською. Поєднує різні види діяльності, пов‘язані з комунікацією з людьми. Тому обожнює соло-подорожі.

На своїй лекції Маріанна поділиться своїми професійними hard skills, які вона накопичила через досвід роботи на радіо, в маркетингу, організації та проведенні подій. Поговоримо про помилки та ляпи, як виправляти і реагувати. Про вміння слухати й уміння мовчати і різницю між ними. Харизматичність та драматичність і баланс. Етикет та доречність його порушувати. Словом, поспілкуємося про спілкування!    

  • Початок лекції: 19:00
  • Мова лекції – Ukrainian / English. Тривалість – 1 година.
  • Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2Aet1ni

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

  • Зареєструйтеся за посиланням. Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на ваш вказаний номер телефону, з підтвердженням реєстрації та деталями оплати.
  • Оплатіть участь. Вартість відвідування будь-якої лекції – 50 ГРН. За бажанням ви можете заплатити більше (якщо маєте можливість і хочете допомогти Тарілці). Абсолютно всі зібрані гроші ми передамо Тарілці на закупку обладнання для їхнього соціального магазину.
  • Після оплати ви отримаєте повідомлення з посиланням на лекцію, до якої зможете приєднатися у вказаний час.
  • Розкажіть про наш проект друзям і допоможіть нам зібрати якомога більше людей і грошей.
Вам також може сподобатися:
Reviews
Школа англійської мови в Києві – минуле та майбутнє
Вирішивши вивчати англійську мову, далеко не кожна сучасна людина в першу чергу вирушить на пошуки своєї ідеальної мовної школи. Дивно, але при великому виборі різноманітних курсів та занять у Києві мало хто вибере найочевидніший шлях – просто прийти і записатися в школу англійської мови. Більшість…
Speaking
Як не забути англійську на карантині: 12 порад від викладача
Карантин та пандемія колись закінчаться. З цього хотілося би почати. Вони закінчаться, і ми всі повернемося до звичного ритму життя. І хоча нам, скоріше за все, буде непросто, ми впораємось. Проте англійську відправити на карантин не можна. Було би круто, звичайно, якби ми мали змогу зберегти свої знання…
Green Forest Life
Class 22. Compensation Culture Lesson C1-C2
Для того щоб пройти безкоштовний урок з англійської мови на тему COMPENSATION CULTURE вам потрібно просто перейти за цим посиланням http://bit.ly/2U298as. Адже новенький, інтерактивний і повністю безкоштовний урок з англійської з рубрики eBoost with Notes вже чекає на вас. 22 урок присвячений напрочуд…
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн-Чт.: 08:40-21:40
Пт.: 10:00-17:00
Сб-Вс.: 09:30-14:30
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а