Restaurant DAY in Green Forest

Автор: Маргарита Марфенко
 Restaurant DAY
in
Green Forest

Thanks for coming)
..will be waiting for you next time!

З кожним роком Київ усе більше просочується культурою неформального рестораторства, відкритими фуд фестами, різноманітними ярмарками та просто живою культурою прийди-занурся-спробуй-купи!
Ідея Ресторанного Дня з'явилася в Києві порівняно не так давно і вже встигла набрати популярність серед безлічі талановитих домашніх ресторанчиків, оскільки саме цей проект дозволяє створити щось на зразок свого власного ресторану на один день! 
 
Організація Restaurant Day створила додаток Maplantis  який допомагає всім любителям вуличної їжі і фуд фестивалів знаходити незвичайні ресторани «одного дня» в своїй країні, своєму рідному місті і створювати собі план обходу улюблених місць на вікенд!

Отже, раді вам повідомити, що наступний ресторанний день пройде 15 листопада!
 
Грін Форест відчиняє двері в свій новоспечений офіс на Басейній, 7В кав'ярні Decoupage Cafe у співпраці з кондитерською Busy Bee Bakery, авторка якої не перший рік веде апетитний блог фото-рецептів на сайті Грін Фореста.
Час роботи: 16.00-20.00


Після участі в Гогольфесті й пікніку Слави Фролової наша солодка співпраця запам'яталася багатьом відвідувачам ароматом лавандового лате, теплим імбирним чаєм, ніжним м'ятним тортиком, шоколадними пирогами та грибним кішем, смак якого не можна забути.
Вкотре ми хочемо подарувати всі ці почуття своїм відвідувачам, запросивши вас до свого затишного ресторану одного дня! 
Для більшої мотивації запланувати зайти на чашечку смачної кави з друзями в цю суботу пропонуємо просто переглянути фото з попередніх заходів! А якщо буде бажання стежити за гастрономічними пригодами нашої креативної компанії, можна знайти нас на сторінках у соцмережах.
Decoupage Cafe
Busy Bee Bakery

 
 
CALL CENTER
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.