About English Language. 18.12.2019

Популярні курси іноземних мов у Харкові

Коли перед вами стоїть проблема вибору курсів англійської в Харкові, потрібно спершу визначитися, яких результатів ви хочете від занять у мовній школі. Ви можете вивчати англійську для себе, щоб краще розуміти іноземців і дивитися закордонні фільми без перекладу, або поставити мету отримати міжнародний сертифікат, щоб влаштуватися на престижну роботу або навчатися за кордоном.

Як вибрати курси іноземних мов у Харкові

Особистісно-психологічному аспекту слід приділяти особливу увагу під час вибору програм навчання. Необхідно, щоб вам подобалося займатися англійською, а тому й атмосфера на заняттях, і обстановка, в якій вони проводяться, мають бути вам приємними.

Залежно від того, як ви маєте намір застосовувати отримані навички, залежить, які курси іноземних мов у Харкові для вас оптимальні. Якщо вам необхідно блиснути знаннями бізнес-етикету, найкраще вибрати заняття з наголосом на діловій англійській. Розмовні курси допоможуть виглядати і відчувати себе розкуто в будь-який комунікативній ситуації.

Важливим фактором для прийняття рішення є терміни, в які ви хочете підтягнути англійську, і коли ви можете займатися. Далеко не у всіх виходить вчитися в інтенсивному режимі, а у деяких, навпаки, немає бажання розтягувати відвідування курсів на цілий рік. Реалістично оцінюйте час, який ви можете приділити вивченню мови.

Як вибрати курси іноземних мов у Харкові
Найкращі курси англійської в Харкові для новачків і професіоналів

На які аспекти курсів іноземних мов у Харкові звернути увагу

 • Адаптивний розпорядок. Дуже часто заняття з англійської кидають через те, що учень не може підлаштувати свій перевантажений графік під розклад уроків у школі. Уточнюйте, наскільки строго ставляться до відвідуваності курсів організатори та чи можна переносити відвідування на інший час або дні.
   
 • Можливість займатися самостійно є дуже важливим моментом, оскільки теоретичні знання краще засвоюються під час самостійної роботи. Багато сучасних шкіл пропонують онлайн-уроки, проходити які їх клієнти можуть через спеціальні програми для електронних ґаджетів.
   
 • Кількість занять на тиждень. Одні курси пропонують більше занять на тиждень, інші – менше. Якщо ви хочете за короткі терміни досягти максимальних результатів, звичайно, часте відвідування школи англійської буде необхідним. Але орієнтуватися слід на свої можливості: багато хто швидко виснажує свій запас ентузіазму за надто інтенсивного навантаження.
   
 • Наявність індивідуальних уроків із викладачем. Після відпрацювання розмовних навичок на курсах іноземних мов у Харкові та вивчення теорії самостійно додаткова консультація куратора віч-на-віч не буде зайвою. Ви зможете отримати зворотній зв'язок щодо засвоєння вами програми занять і поставити запитання, відполірувавши своє розуміння пройденого матеріалу.
   
 • Мета курсів. Сьогодні дуже популярними є послуги з навчання розмовної мови, адже більшість хоче оволодіти англійською в практичних цілях – щоб багато спілкуватися. Часто трапляється, що перед клієнтом стоїть і більш конкретна мета, наприклад, отримати міжнародний сертифікат або виступити на конференції. У таких випадках слід звернути увагу на курси, які спеціально до цього готують, наприклад, тренують перед IELTS і TOEFL або ж навчають використанню вузькоспеціалізованих наукових термінів.
   
 • Спеціальні методики. Багато шкіл рекламують свої заняття, пропонуючи особливі підходи до навчання англійської. Слід уважно вивчати специфіку подібних методик, щоб вибирати з них дійсно ефективні та зручні для вас.
   
 • Атмосфера в школі. Залежно від вашого типу особистості й поставлених цілей, в одному випадку варто віддати перевагу розслабленій і неформальній обстановці для вивчення мови, в іншому – більш суворій і з підвищеним рівнем контролю.
   
 • Варіативність підходів. Одні з найкращих курсів англійської в Харкові Green Forest пропонують найрізноманітніші способи проведення занять. Клієнтам доступні онлайн-уроки в особистому кабінеті, заняття через Skype, відвідування розмовного клубу. Ті, кому потрібно швидко освоїти іноземну, можуть записатися на інтенсив або інтенсив вихідного дня.
Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00