About English Language. 18.12.2019

Популярні курси іноземних мов у Харкові

Коли перед вами стоїть проблема вибору курсів англійської в Харкові, потрібно спершу визначитися, яких результатів ви хочете від занять у мовній школі. Ви можете вивчати англійську для себе, щоб краще розуміти іноземців і дивитися закордонні фільми без перекладу, або поставити мету отримати міжнародний сертифікат, щоб влаштуватися на престижну роботу або навчатися за кордоном.

Як вибрати курси іноземних мов у Харкові

Особистісно-психологічному аспекту слід приділяти особливу увагу під час вибору програм навчання. Необхідно, щоб вам подобалося займатися англійською, а тому й атмосфера на заняттях, і обстановка, в якій вони проводяться, мають бути вам приємними.

Залежно від того, як ви маєте намір застосовувати отримані навички, залежить, які курси іноземних мов у Харкові для вас оптимальні. Якщо вам необхідно блиснути знаннями бізнес-етикету, найкраще вибрати заняття з наголосом на діловій англійській. Розмовні курси допоможуть виглядати і відчувати себе розкуто в будь-який комунікативній ситуації.

Важливим фактором для прийняття рішення є терміни, в які ви хочете підтягнути англійську, і коли ви можете займатися. Далеко не у всіх виходить вчитися в інтенсивному режимі, а у деяких, навпаки, немає бажання розтягувати відвідування курсів на цілий рік. Реалістично оцінюйте час, який ви можете приділити вивченню мови.

Як вибрати курси іноземних мов у Харкові
Найкращі курси англійської в Харкові для новачків і професіоналів

На які аспекти курсів іноземних мов у Харкові звернути увагу

 • Адаптивний розпорядок. Дуже часто заняття з англійської кидають через те, що учень не може підлаштувати свій перевантажений графік під розклад уроків у школі. Уточнюйте, наскільки строго ставляться до відвідуваності курсів організатори та чи можна переносити відвідування на інший час або дні.
   
 • Можливість займатися самостійно є дуже важливим моментом, оскільки теоретичні знання краще засвоюються під час самостійної роботи. Багато сучасних шкіл пропонують онлайн-уроки, проходити які їх клієнти можуть через спеціальні програми для електронних ґаджетів.
   
 • Кількість занять на тиждень. Одні курси пропонують більше занять на тиждень, інші – менше. Якщо ви хочете за короткі терміни досягти максимальних результатів, звичайно, часте відвідування школи англійської буде необхідним. Але орієнтуватися слід на свої можливості: багато хто швидко виснажує свій запас ентузіазму за надто інтенсивного навантаження.
   
 • Наявність індивідуальних уроків із викладачем. Після відпрацювання розмовних навичок на курсах іноземних мов у Харкові та вивчення теорії самостійно додаткова консультація куратора віч-на-віч не буде зайвою. Ви зможете отримати зворотній зв'язок щодо засвоєння вами програми занять і поставити запитання, відполірувавши своє розуміння пройденого матеріалу.
   
 • Мета курсів. Сьогодні дуже популярними є послуги з навчання розмовної мови, адже більшість хоче оволодіти англійською в практичних цілях – щоб багато спілкуватися. Часто трапляється, що перед клієнтом стоїть і більш конкретна мета, наприклад, отримати міжнародний сертифікат або виступити на конференції. У таких випадках слід звернути увагу на курси, які спеціально до цього готують, наприклад, тренують перед IELTS і TOEFL або ж навчають використанню вузькоспеціалізованих наукових термінів.
   
 • Спеціальні методики. Багато шкіл рекламують свої заняття, пропонуючи особливі підходи до навчання англійської. Слід уважно вивчати специфіку подібних методик, щоб вибирати з них дійсно ефективні та зручні для вас.
   
 • Атмосфера в школі. Залежно від вашого типу особистості й поставлених цілей, в одному випадку варто віддати перевагу розслабленій і неформальній обстановці для вивчення мови, в іншому – більш суворій і з підвищеним рівнем контролю.
   
 • Варіативність підходів. Одні з найкращих курсів англійської в Харкові Green Forest пропонують найрізноманітніші способи проведення занять. Клієнтам доступні онлайн-уроки в особистому кабінеті, заняття через Skype, відвідування розмовного клубу. Ті, кому потрібно швидко освоїти іноземну, можуть записатися на інтенсив або інтенсив вихідного дня.
Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30