Пізнай світ з AEGEE!

Ти активний, творчий, енергійний? Любиш спілкування, працюєш над собою, отримуєш задоволення від пізнання  мов і культур? Звичайно! Адже, студенти школи англійської мови Green Forest саме такі!

Тоді тобі, мабуть, буде цікаво дізнатись про можливість подорожувати і знайомитись з яскравими однолітками з інших європейських країн. Якщо тобі від 18 до 35, таку можливість надасть  AEGEE (AEGEE is the acronym for the Association des Etats Generaux des Etudiants de l'Europe –European students forum) – одна із найбільших міжнародних студентських організацій в Європі. Її представниками є біля 15.000 студентів, осередки (антени) організації в 260 містах, в 42 країнах Європи і представляють різні культури. AEGEE – це не прибуткова, не політична організація. Всі проекти і діяльність базуються лише на волонтерській роботі членів організації.

Мета:

•    Інтеграція країн Європи;
•    Намагання скласти відкрите і толерантне суспільство сьогодення і майбутнього;
•    Відстоювання демократії, права людини, толерантність, мобільність і європейські аспекти в навчальному процесі;

 

Сфери діяльності:

•    Обмін культурами;
•    Активна громадянська позиція;
•    Вища освіта;
•    Мир і стабільність.

 

Заходи:

Action Days (День руху) – акції, які одночасно відбувається в багатьох місцевих осередках. Наприклад, Європейський День Мови чи День Танцю.

Case Study Trips (Навчальні подорожі) – дослідницькі подорожі, які проводяться для того, щоб вдосконалити знання  з різних тем (демократія, молодіжні течії, рівні життя та освіти, націоналізм)

Projects (Проекти) – кожного року протягом Головних Зборів (AGORA) члени AEGEE затверджують провідну тему року, наприклад, „Молодь та Глобалізація”, „Європейська рівність”, „ Стабільність через конфлікт розуміння”. Багато антен (осередків) AEGEE організовують різноманітні конференції, семінари і маленькі проекти на місцевому та європейському рівнях.

Summer Universities (Літній університет) – унікальний міжнародний літній табір-проект, який успішно проходить в AEGEE вже 20 років. Кожного року біля 100 міст Європи збирають групи із 20-40 чоловік, вони відпочивають, вивчають мову, традиції та культуру. Кожна з груп має свою тематику: мистецтво, історія, мова, природа та спорт.

Trainings (Тренінги) – AEGEE пропонує своїм членам професійну міжнародну систему освіти, яка складається з 8 міжнародних тренінгів (різні види „Європейської школи”) і багато локальних тренінгів щороку. Тренінги базуються на вдалому поєднанні теоретичного та практичного матеріалу. Програми допомагають трансформувати знання на користь організації, вдосконалити та розвивати власні якості.
В AEGEE входять  дуже активні молоді люди, які працюють задля того, в що вони вірять. Вони отримують особисте задоволення від позитивного впливу  на навколишній світ і здобувають  досвід, який збагачує їх життя. Мрія про „Європу без кордонів” надихала і продовжує надихати покоління студентів від Кавказу до Атлантичного океану, і це робить AEGEE  організацією, що постійно розвивається.

Раджу спробувати взяти участь у Summer University (Літній університет). Це чудова можливість не лише відвідати країну (а іноді, відразу кілька країн в проекті Travelling Summer University) і знайти активних, веселих, позитивних друзів з різних країн, але й practise and improve your English (англійська – офіційна мова спілкування AEGEE) та інші іноземні мови.

Минулого року я брала участь в літньому університеті ‘Badener way of life’, організованого антеною міста Karlsruhe (Німеччина). Два чудові тижні, насичені уроками німецької (3 групи, залежно від рівня), екскурсіями, вечірками, подорожами до романтичного Хайдельберга, трохи попсового (через велику кількість російськомовних відпочивальників) Баден – Бадена, чарівного лісу Scwarzwald (нім. чорний ліс), який насправді чорний =) і трохи схожий на Прикарпаття, але бюргерське =), Страсбурга (Карлсруе знаходиться майже поруч з французьким кордоном) та іншими цікавими містами. Все це, тобто проживання в гуртожитку університету, 2-разове харчування, уроки німецької та екскурсії коштували 120 євро. Зовсім невелика платня для такої кількості нових яскравих вражень=). AEGEE  досить ефективно займається fundraising (тобто, залученням спонсорських  коштів), тому participation fee (реєстраційний внесок) учасників невеликі. Звичайно, за дорогу з Києва до Summer University і назад  сплачує учасник. Літні університети проводяться у майже всіх країнах Європи. Організатори пропонують різні програми, умови проживання. Перелік та описи  Summer Universities, які проводились у 2007 році, можна подивитися тут:

http://www.karl.aegee.org/su.nsf/Home?OpenFormАнонси 2008 року будуть відомі навесні (березень-квітень).

Щоб стати учасником Літнього університету, необхідно написати motivation letter – лист, в якому потрібно розповісти, чому ти хочеш взяти участь саме у цьому університеті, і чому організатори мають обрати саме тебе (іноді конкурс буває до 5 людей на місце). Deadline – 1 травня (може варіюватись).

Отже, якщо ти хочеш:
•    Зробити життя яскравішим
•    Зустріти нових друзів
•    Подорожувати Європою
AEGEE надасть тобі такі можливості!


Як стати членом AEGEE:

1.    Ознайомитись з організацією AEGEE EUROPE http://www.karl.aegee.org/
2.    Звернутись до місцевої антени (осередку організації) – AEGEE Kyiv Board http://www.aegee.kiev.ua/board.php .
3.    Сплатити членський внесок – 12 євро на рік (тобто 1 євро/місяць)
4.    Брати активну участь у житті AEGEE

Тут можна подивитись анонси майбутніх подій: Calendar of Events

http://www.karl.aegee.org/calendar.nsf/EventuallyEdi?OpenView&Count=500

Київська антена також проводить різні заходи, і пропонує можливість долучитись до організації, використовувати і поліпшувати  англійську, спілкуючись з представниками різних культур, які  приїжджають, щоб відкривати й пізнати загадкову Україну =)
 
Успіхів, натхнення, здійснення мрій!

Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 8:00-11:00, 13:00-21:30; 
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00; 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30,
Вт., Чт.: 13:00-21:30,
Сб.: 10:00-14:30.
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.,Ср.: 13:00-21:30
Вт.,Чт.,Пт.: 08:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30