Reviews, About English Language. 06.11.2012

Онлайн-навчання: як учитись без заліковок

Автор: Вера Соколова
Народна мудрість говорить, що вчитися ніколи не пізно. Логічно, але у кого з працюючих людей нині є час і сили на відвідування курсів або, тим більше, університетів. "Добре, що хоч на англійську доходжу", – сказав мені один з моїх студентів, виснажено всміхаючись після робочого дня. Але і на нашій вулиці буде свято, а точніше, є вже зараз, у вигляді онлайн-курсів від провідних університетів і різних програм розвитку. Ось про них і поговоримо.


Отже, перший очевидний плюс таких курсів – йти вже нікуди не потрібно, а лекцію можна слухати сидячи в піжамі та поїдаючи салат.

По-друге, велика частина з них – безкоштовні, а значить, є можливість розвиватися без шкоди для особистого бюджету.

І по-третє, що особливо актуально для студентів Грін Фореста, всі ці програми на англійською мовою, тобто, нарешті ми будемо активно використовувати лексику з нашого пасивного вокабуляра.

Є, звичайно, і мінуси, перший з яких – відсутність викладача поруч, що робить подачу матеріалу трохи однобокою. Хоча і тут знайшовся вихід – письмові роботи тепер перевіряють ваші колеги по курсу, тести автоматично висвічують ваші помилки і пояснюють їх, а наявність форуму для кожного курсу дозволяє поставити запитання і отримати відповідь.

По-друге, такі курси переважно не дають сертифікатів, тобто вчитися будете для себе особисто.

В цілому, це всі основні пункти, а тепер коротко про головні ресурси:

  1. www.coursera.org – багато курсів з різної тематики. Навчання на курсі обмежене чітким часовим періодом, а також є завдання з часовими рамками, що дозволяє контролювати себе. Підійде тим, хто любить коротко і по суті.
  2. www.edx.orgоб'єднаний проект університетів MIT, Berkley і Harvard. Поки доступні тільки 9 курсів, в основному – програмування і математика. Варто зазначити, що цей проект видає сертифікати.
  3. www.udacity.com – час навчання необмежений. Курсів поки небагато. Велика частина зі специфічної комп'ютерної тематики і фізики.
  4. venture-lab.org – проектне навчання від Стенфордського університету. Передбачається, що всі студенти, які проходять курси, будуть брати участь в одному з нових проектів університету. Прекрасні курси з підприємництва.
  5. Massachusetts Institute of Technology (ocw.mit.edu) - Проект Університету OpenCourseWare пропонує більше 2100 безкоштовних курсів, у вигляді конспектів лекцій. Ідеальний для тих, хто хоче заглибитися в обрану тему.
  6. Open Universitywww.open.ac.uk Це найбільший учбовий заклад Великобританії. Його сайт OpenLearn надає безкоштовний доступ до матеріалів університету. Тут немає конкретних курсів, зате є багато реальних тестів і завдань, які видають студентам цього ВНЗ.
  7. Carnegie Mellon University - oli.cmu.edu Університет пропонує безкоштовні online курси і матеріали за допомогою програми Open Learning Initiative. Тут ви знайдете не тільки прикладні предмети, а й мови.
  8. Tufts University (ocw.tufts.edu/CourseList) - Програма університету OpenCourseWare доступна для всіх охочих. Дає можливість отримати лекції та слайди з усіх курсів університету, цікавий як доповнення до вже заданого онлайн-курсу з аналогічної тематики.

Якщо online курси – це не ваш вибір, тому що ви хочете отримувати максимум знань і при цьому перебувати в оточенні студентів, ласкаво просимо на курси англійської від Green Forest :) : На завершення хочеться додати – дурний не той, хто не знає, як досягти мети, а той, хто знає, але не робить. Усе в ваших руках!

Вам також може сподобатися:
Speaking
Навчальне відео - 5 поширених помилок в англійській, які роблять майже всі
Нове навчальне відео - must watch для кожного, хто вивчає англійську! Адже в ньому - https://youtu.be/LaWh9ilfmmk Катя Ковальова, старша викладачка Green Forest, розказує про 5 поширених помилок в англійській мові. Там і про незлічувані іменники для початкових рівнів, і про прийменники та модальні дієслова…
Green Forest Life
One TV show for your English - серіал Young Sheldon
Тобі 9 років, в тебе рівень IQ 187, і єдине, що тебе цікавить, - це теоретична фізика. Як тобі знайти своє місце в цьому світі? Ось з чого починається чудовий ситком Young Sheldon, який розповідає про життя Шелдона Купера до того, як він став одним з головних героїв “Теорії Великого вибуху”. …
Grammar
Безкоштовний урок англійської з Notes. Video Lesson. Emphatic Structures. C1-C2
Сьогодні в нашому новому Free English Lesson with Notes надзвичайно цікава тема - Emphatic Structures - http://bit.ly/3rI0POG. Більше того - це відео-урок, в якому на життєвому прикладі ви легко зрозумієте особливості використання емфатичних конструкцій в англійській мові. Урок підходить більше для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30