Reviews, About English Language. 06.11.2012

Онлайн-навчання: як учитись без заліковок

Автор: Вера Соколова
Народна мудрість говорить, що вчитися ніколи не пізно. Логічно, але у кого з працюючих людей нині є час і сили на відвідування курсів або, тим більше, університетів. "Добре, що хоч на англійську доходжу", – сказав мені один з моїх студентів, виснажено всміхаючись після робочого дня. Але і на нашій вулиці буде свято, а точніше, є вже зараз, у вигляді онлайн-курсів від провідних університетів і різних програм розвитку. Ось про них і поговоримо.


Отже, перший очевидний плюс таких курсів – йти вже нікуди не потрібно, а лекцію можна слухати сидячи в піжамі та поїдаючи салат.

По-друге, велика частина з них – безкоштовні, а значить, є можливість розвиватися без шкоди для особистого бюджету.

І по-третє, що особливо актуально для студентів Грін Фореста, всі ці програми на англійською мовою, тобто, нарешті ми будемо активно використовувати лексику з нашого пасивного вокабуляра.

Є, звичайно, і мінуси, перший з яких – відсутність викладача поруч, що робить подачу матеріалу трохи однобокою. Хоча і тут знайшовся вихід – письмові роботи тепер перевіряють ваші колеги по курсу, тести автоматично висвічують ваші помилки і пояснюють їх, а наявність форуму для кожного курсу дозволяє поставити запитання і отримати відповідь.

По-друге, такі курси переважно не дають сертифікатів, тобто вчитися будете для себе особисто.

В цілому, це всі основні пункти, а тепер коротко про головні ресурси:

  1. www.coursera.org – багато курсів з різної тематики. Навчання на курсі обмежене чітким часовим періодом, а також є завдання з часовими рамками, що дозволяє контролювати себе. Підійде тим, хто любить коротко і по суті.
  2. www.edx.orgоб'єднаний проект університетів MIT, Berkley і Harvard. Поки доступні тільки 9 курсів, в основному – програмування і математика. Варто зазначити, що цей проект видає сертифікати.
  3. www.udacity.com – час навчання необмежений. Курсів поки небагато. Велика частина зі специфічної комп'ютерної тематики і фізики.
  4. venture-lab.org – проектне навчання від Стенфордського університету. Передбачається, що всі студенти, які проходять курси, будуть брати участь в одному з нових проектів університету. Прекрасні курси з підприємництва.
  5. Massachusetts Institute of Technology (ocw.mit.edu) - Проект Університету OpenCourseWare пропонує більше 2100 безкоштовних курсів, у вигляді конспектів лекцій. Ідеальний для тих, хто хоче заглибитися в обрану тему.
  6. Open Universitywww.open.ac.uk Це найбільший учбовий заклад Великобританії. Його сайт OpenLearn надає безкоштовний доступ до матеріалів університету. Тут немає конкретних курсів, зате є багато реальних тестів і завдань, які видають студентам цього ВНЗ.
  7. Carnegie Mellon University - oli.cmu.edu Університет пропонує безкоштовні online курси і матеріали за допомогою програми Open Learning Initiative. Тут ви знайдете не тільки прикладні предмети, а й мови.
  8. Tufts University (ocw.tufts.edu/CourseList) - Програма університету OpenCourseWare доступна для всіх охочих. Дає можливість отримати лекції та слайди з усіх курсів університету, цікавий як доповнення до вже заданого онлайн-курсу з аналогічної тематики.

Якщо online курси – це не ваш вибір, тому що ви хочете отримувати максимум знань і при цьому перебувати в оточенні студентів, ласкаво просимо на курси англійської від Green Forest :) : На завершення хочеться додати – дурний не той, хто не знає, як досягти мети, а той, хто знає, але не робить. Усе в ваших руках!

Вам також може сподобатися:
Vocabulary
Безкоштовний урок англійської з Notes. Video Lesson. Budgeting an enjoyable life. B1-B2
А ви відкладаєте гроші, коли отримуєте зарплату, чи безпощадно витрачаєте їх всі зразу? Жити життя може бути трішки дорого, але не з нашим новим інтерактивним Video Lesson Budgeting an enjoyable life - https://bit.ly/32nYl12. Адже він допоможе вам правильно планувати ваш бюджет і стати свідомим покупцем.…
Green Forest Life
GF Talks Online: лекція "Learning how to learn: правила ефективного навчання" від Тетяни Миронової, 3.12
Маєш знання – ділись. Ми віримо в силу освіти, а наша місія – допомогти людям зробити англійську стилем життя. Тому ми продовжуємо проводити відкриті лекції від крутих викладачів Green Forest про англійську та іі вивчення. Ніколи ще навчання не було таким популярним, як зараз. Всі навколо…
Reviews
Безкоштовний урок англійської з Notes. Grammar Lesson. Passive Voice. A2
Passive Voice в англійській мові має свої правила, підводні камені та навіть табу. Їх варто знати, якщо ви хочете грамотно спілкуватися та писати in English. У цьому вам допоможе наш новий інтерактивний Grammar Lesson від Notes Passive Voice - https://bit.ly/3DpE3BW. За цим посиланням ви знайдете 3…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30