About English Language. 23.04.2020

Чи можна вивчити англійську онлайн за допомогою скайпу?

Автор: Юлія Блажевич

Англійська онлайн за допомогою скайпу – це прекрасна можливість отримати високоякісну освіту незалежно від того, де ви перебуваєте. Немає необхідності витрачати сили та час на те, щоб їхати до мовної школи та встигати до початку уроку. Вивчайте англійську онлайн сидячи на домашньому дивані, в офісі або навіть на прогулянці в парку. Єдине, що знадобиться, – це доступ в інтернет. Причому використовувати можна як стаціонарний комп'ютер, так і ноутбук, планшет або смартфон. Онлайн-курси англійської мови за допомогою скайпу – це здобуття освіти без обмежень.

Чи можна вивчити англійську онлайн за допомогою скайпу?
Вчити англійську за допомогою скайпу – легко!

Основні переваги онлайн англійської за допомогою скайпу

Усі методи вивчення іноземних мов мають свої переваги й недоліки. На групових офлайнових курсах кожному учневі доведеться підлаштовуватися під групу, до того ж, гарного вчителя знайти досить важко. Дуже рідко, коли вчитель і носій мови – це одна й та ж людина. Якщо говорити про самостійне вивчення іноземної, то це під силу далеко не всім. Ідеальне рішення в багатьох ситуаціях – курси англійської за допомогою скайпу онлайн.

 1. Вивчати англійську онлайн за допомогою скайпу можна з будь-якої точки світу.
   
 2. Доступна ціна в порівнянні зі звичним видом навчання.
   
 3. Спілкування з носієм мови.
   
 4. У кожного студента онлайн-курсів англійської мови за допомогою скайпу є особистий викладач, який веде процес навчання.
   
 5. Багато розмовної практики. Англійська мова за допомогою скайпу сприймається точно так само, як і під час живого спілкування.
   
 6. Онлайн-курси англійської мови за допомогою скайпу означають, що вам не потрібно витрачати час на дорогу або підлаштовуватися під графік викладача.

Як проходить навчання за допомогою скайпу?

 1. На онлайн-курсах проводяться як групові, так і персональні заняття з педагогом.
   
 2. Використовуються найкращі навчальні матеріали в електронному форматі. Підручники, відеоуроки і презентації завжди доступні на вашому пристрої.
   
 3. За необхідності можна скласти індивідуальний план навчання. Оскільки кожен учень має свої цілі, викладачі враховують це в процесі планування занять. Стандартна програма використовується виключно на групових заняттях.
   
 4. Домашні завдання – захопливі та невеликі.
   
 5. Замість зазубрювання інформації, ви вчитеся за допомогою додатків, ігор і спілкування.
   
 6. Проходячи навчання в режимі онлайн через Skype, ви можете поліпшити розмовну мову за допомогою уроків з носієм мови. Багато носіїв працюють безпосередньо в мовних школах, інші ж співпрацюють з курсами виключно для того, щоб проводити розмовні клуби.
Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30