About English Language. 23.04.2020

Чи можна вивчити англійську онлайн за допомогою скайпу?

Автор: Юлія Блажевич

Англійська онлайн за допомогою скайпу – це прекрасна можливість отримати високоякісну освіту незалежно від того, де ви перебуваєте. Немає необхідності витрачати сили та час на те, щоб їхати до мовної школи та встигати до початку уроку. Вивчайте англійську онлайн сидячи на домашньому дивані, в офісі або навіть на прогулянці в парку. Єдине, що знадобиться, – це доступ в інтернет. Причому використовувати можна як стаціонарний комп'ютер, так і ноутбук, планшет або смартфон. Онлайн-курси англійської мови за допомогою скайпу – це здобуття освіти без обмежень.

Чи можна вивчити англійську онлайн за допомогою скайпу?
Вчити англійську за допомогою скайпу – легко!

Основні переваги онлайн англійської за допомогою скайпу

Усі методи вивчення іноземних мов мають свої переваги й недоліки. На групових офлайнових курсах кожному учневі доведеться підлаштовуватися під групу, до того ж, гарного вчителя знайти досить важко. Дуже рідко, коли вчитель і носій мови – це одна й та ж людина. Якщо говорити про самостійне вивчення іноземної, то це під силу далеко не всім. Ідеальне рішення в багатьох ситуаціях – курси англійської за допомогою скайпу онлайн.

 1. Вивчати англійську онлайн за допомогою скайпу можна з будь-якої точки світу.
   
 2. Доступна ціна в порівнянні зі звичним видом навчання.
   
 3. Спілкування з носієм мови.
   
 4. У кожного студента онлайн-курсів англійської мови за допомогою скайпу є особистий викладач, який веде процес навчання.
   
 5. Багато розмовної практики. Англійська мова за допомогою скайпу сприймається точно так само, як і під час живого спілкування.
   
 6. Онлайн-курси англійської мови за допомогою скайпу означають, що вам не потрібно витрачати час на дорогу або підлаштовуватися під графік викладача.

Як проходить навчання за допомогою скайпу?

 1. На онлайн-курсах проводяться як групові, так і персональні заняття з педагогом.
   
 2. Використовуються найкращі навчальні матеріали в електронному форматі. Підручники, відеоуроки і презентації завжди доступні на вашому пристрої.
   
 3. За необхідності можна скласти індивідуальний план навчання. Оскільки кожен учень має свої цілі, викладачі враховують це в процесі планування занять. Стандартна програма використовується виключно на групових заняттях.
   
 4. Домашні завдання – захопливі та невеликі.
   
 5. Замість зазубрювання інформації, ви вчитеся за допомогою додатків, ігор і спілкування.
   
 6. Проходячи навчання в режимі онлайн через Skype, ви можете поліпшити розмовну мову за допомогою уроків з носієм мови. Багато носіїв працюють безпосередньо в мовних школах, інші ж співпрацюють з курсами виключно для того, щоб проводити розмовні клуби.
Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30