About English Language. 24.06.2021

Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову

Автор: Світлана Федорчук

Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов.

Чи можна швидко вивчити англійську мову?

Так, можна, навіть навчаючись з нуля. Для цього важливо комплексно підходити до опанування мови. Перше правило, яке допоможе вивчити англійську, – це робота з викладачем на курсах. Адже будь-яка мова має складну структуру і величезний словник. Для вивчення цього всього необхідно структурувати навчальний матеріал так, щоб кожна нова тема дозволяла повторювати матеріал із попередньої. Саме в цьому й допомагають спеціалізовані інтенсивні курси, завдяки яким кожен студент може швидко вивчити іноземну з будь-якого рівня – в тому числі з нуля.

Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Найкращий спосіб швидко опанувати іноземну мову – записатися на інтенсивний курс

Є й інші переваги вивчення англійської на інтенсивних курсах.

  1. Мотивація

Регулярні заняття й домашні завдання не дозволять забути про необхідність вчитися і допоможуть швидко вивчити англійську мову. Мотивувати можуть і успіхи одногрупників.

  1. Занурення в мовне середовище

Головна умова, що дозволяє швидко вивчити англійську мову з нуля, – це спілкування новою мовою з максимально великою кількістю людей. Мовні курси створюють саме таке середовище.

  1. Постійне використання

Інтенсивно спілкуючись англійською мовою в межах курсу, ви зможете натренувати розмовну мову. Викладач допоможе подолати страх спілкування іншою мовою, адже ви вчитеся з нуля.

Як швидко вивчити англійську мову з нуля?

Для цього необхідно записатися на курси, де для вас підберуть групу таких же студентів-новачків без подібного досвіду в минулому. А викладач-наставник ознайомить з азами граматики, допоможе розібратися з усіма правилами та новою лексикою, поставить вимову. Щоб вивчити англійську максимально швидко з нуля, важливо займатися якомога частіше – бажано через день. Крім занять на курсах англійської, варто черпати знання з англомовних книг, фільмів, музики, спілкування в соціальних мережах.

Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову - 2

Що таке інтенсивний курс англійської?

Інтенсивні курси – це найкращий метод швидко опанувати будь-яку мову. Їх головна відмінність від звичайних курсів – більш висока частота занять (в середньому, 4 рази на тиждень). Також може збільшитися тривалість кожного заняття. Інтенсивний підхід дозволяє пройти один рівень англійської за місяць й одразу піти далі.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00