About English Language. 23.01.2020

Кому варто вивчати англійську мову з носієм мови

Автор: Юлія Блажевич

Стереотипний слов'янський акцент в англійській мові все ще використовується у фільмах, але в реальному житті вже не так часто. Адже дедалі більше людей в Україні може дозволити собі вивчати англійську мову з носієм. Чи правда, що тільки так можна поставити правильну вимову?

Хто такий носій?

Перш ніж починати вчити англійську з носієм мови в Києві, давайте точно визначимо, хто ж такий носій. Носій – це викладач англійської, який народився та жив в англомовному середовищі. Для нього англійська є єдиною рідною мовою. До англомовних можна віднести всі міста та штати США, Австралії, Великобританії та Канади. Тих, хто народився на Філіппінах, в Індії, а також у кількох країнах Африки, де англійська також є державною мовою, носіями вважати не прийнято. Також багато хто помилково вважає, що англійську можна вчити з емігрантами з англомовних країн.

Кому варто вивчати англійську мову з носієм мови

Переваги та недоліки вивчення англійської мови з носієм

Опановувати з носієм англійську виходить дуже успішно, адже він чудово розуміється на тонкощах мови. З носієм ви занурюєтеся в мовне середовище, отримуєте справжнє живе спілкування з використанням актуальної лексики та зворотів, що часто вживаються. До того ж, носій допоможе вам поставити правильну вимову. Це величезний плюс для тих, хто планує спілкуватися з іноземцями.

Але у вивченні англійської з носіями можуть бути недоліки. Наприклад, далеко не кожна людина, яка чудово знає свою рідну мову, може передати ці знання іншим людям. Безсумнівно, викладачі-носія повинні мати освіту філолога та вміти правильно подавати інформацію. Але іноді носії англійської не можуть зіставити англійські граматичні та словесні конструкції з російською чи українською мовою.

Кому варто займатися з носієм англійської мови?

Уроки розмовної англійської з носієм будуть корисні всім, хто хоче опанувати мову, навчитися сприймати англійську на слух, викорінити український акцент, подолати мовний бар'єр. Винятком стають хіба що зовсім новачки в англійській мові з нульовим рівнем, яким розмови з носієм не принесуть жодної користі. З нейтів спікером радимо займатися вже з рівня Pre-Intermediate.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00