About English Language. 28.10.2020

Які мовні курси обрати: інтенсив VS стандарт

Автор: Олена Задворна

Обрати мовні курси серед усіх пропозицій – завдання не з легких. Школи пропонують різні варіанти вивчення англійської мови, в яких просто заплутатися, а в разі неправильного вибору – втратити бажання та мотивацію. Які ж курси іноземних мов обрати? Як визначитися між інтенсивними та стандартними мовними курсами, дистанційними та в класі? Розберемо, кому і який варіант підійде якнайкраще.

Зміст

1. Із чого почати вибір мовних курсів: ставимо мету
2. Коли зручніше вчитися на курсах англійської мови: визначаємо час
3. Які запитання слід поставити під час вибору мовних курсів
4. Обираємо мовний курс: плюси та мінуси
     4.1. Стандартний курс
     4.2. Інтенсивний курс
     4.3. Інтенсив вихідного дня
     4.4. Дистанційний стандарт
     4.5. Дистанційний інтенсивний курс
5. Замість висновків

Які мовні курси обрати: інтенсив VS стандарт
Студенти на мовних курсах у класі

Із чого почати вибір мовних курсів: ставимо мету

Для початку визначте, для чого вам потрібно вчити іноземну, чи є певні терміни, до яких треба підготуватися? Можливо, ви шукаєте курси, щоб поліпшити знання та підтримувати свій рівень або у вас попереду іспити й співбесіда на роботу мрії?

Коли зручніше вчитися на курсах англійської мови: визначаємо час

Обираючи мовні курси, визначтеся, скільки часу ви зможете витрачати на вивчення іноземної та самостійну роботу над домашніми завданнями. Заняття на курсах мови можуть проходити як у будні, так і на вихідних. Вечірні або ранкові групи? Усе це потрібно враховувати й зіставляти зі своїм графіком. Мовні курси мають підходити під ваш ритм життя та відповідати поставленій меті.

Які мовні курси обрати: інтенсив VS стандарт
Вибір курсів мови може бути нелегким, відведіть час для нього

Які запитання слід поставити під час вибору мовних курсів

  1. Який у мене рівень англійської?
  2. Скільки часу в мене є, щоб досягти поставлених цілей?
  3. Скільки часу я готовий витрачати на вивчення іноземної мови з викладачем?
  4. Як часто я хочу відвідувати заняття?
  5. Скільки часу я готовий витрачати на самостійну підготовку?
  6. Чи легко мені дається засвоєння нового матеріалу?
  7. Чи готовий я займатися на вихідних?
  8. Як далеко розташована школа?

Це далеко не всі запитання, на які варто відповісти, щоб не помилитися у виборі. Беріть той курс англійської, який підійде для різних цілей і потреб.

Обираємо мовний курс: плюси та мінуси

Які ж основні переваги різних мовних курсів? І чим відрізняється стандартний від інтенсивного?

Стандартний курс

Один рівень розрахований на 4 місяці. Студенти навчаються за 1,5 години тричі на тиждень. Передбачено відвідування студентами розмовних клубів і спеціальних курсів.

Кому підійде. По-перше, стандартний мовний курс дуже добре сприймається на початкових рівнях вивчення, оскільки вся інформація буде новою, для її засвоєння буде потрібно більше часу. По-друге, цей варіант підійде людям, основне заняття яких забирає більшу частину часу: студенти, офісні працівники, бізнесмени.

Переваги. Якщо у вас лише пара вільних годин на день – цей режим вивчення англійської вам ідеально підійде, не відбивши бажання покинути все через брак сил і часу. Також у вас залишиться більше часу на засвоєння матеріалу, самостійної роботи. Індивідуальна робота при цьому може бути орієнтована саме на ваші потреби та захоплення. Вивчайте додатково іноземний за серіалами, читайте спеціалізовану літературу з вашої професії, спілкуйтеся в соціальних мережах із носіями мови.

Кому не варто йти. Маєте перерву в роботі чи навчанні й вам потрібно терміново підтягнути рівень англійської? Ви любите робити все швидко та хочете досягти швидкого результату? У такому випадку цей курс, швидше за все, не для вас.

Інтенсивний курс

Один рівень триває 9 тижнів. Заняття проходять 4 рази на тиждень по 2 години.

Кому підійде. Інтенсивний мовний курс розрахований, в першу чергу, на людей, яким потрібно швидко отримати результат. Якщо у вас запланована поїздка до іншої країни, іспит або співбесіда, а англійська вам потрібна була «на вчора» – цей варіант ідеальний. Мовний курс прекрасно підійде людям, які вивчали англійську і хочуть швидко відновити забуте. Можете засвоювати нові знання на льоту й вам не подобається довго проходити одну тему? Тоді вам на інтенсив.

Переваги. Для кращого ефекту у вивченні іноземної всі фахівці радять займатися якщо не щодня, то якомога частіше. Якщо розмовляти щодня англійською, повторювати правила, застосовувати на практиці нову лексику, наш мозок звикає і виробляє корисну звичку. Із кожним уроком прогрес буде все більше помітний, а говорити буде легше. Адже наш мозок влаштований так само, як і м'язи: якщо тренуватися щодня, то важко буде тільки перші дні. У вас буде шанс поставити викладачеві запитання, виправити свої помилки та не дати собі розслабитися. Знання накопичуються, як снігова куля. А кому не подобається постійно спостерігати за своїм швидким прогресом?

Кому не варто йти. Вам потрібен час для засвоєння матеріалу? Чи не можете щодня знаходити час і сили для роботи з викладачем і на самостійну роботу? Швидше за все, інтенсивні курси мов – не для вас і вам варто обрати стандартну програму чи курс вихідного дня.

Інтенсив вихідного дня

Курс передбачає повне занурення в англійську на вихідних. Заняття проходять по 4 години в суботу та неділю.

Кому підійде. Мовний курс підійде студентам, офісним працівникам і підприємцям, які в будні дні не можуть знайти часу для занять із викладачем. Але інтенсивний варіант розрахований на людей, яким потрібен швидкий результат і максимальне занурення у вивчення. Ви готові присвятити вихідні заняттям?

Переваги. Ви не будете відволікатися на відвідування занять у будні дні, але результат буде настільки швидким, як і за звичайного інтенсиву. Заняття по 4 години допоможуть повністю зануритися у вивчення теми, розібрати все за один урок, не відкладаючи частину матеріалів на наступний раз. Кожна тема буде ретельно опрацьовуватися, а навички – доводитися до автоматизму.

Кому не варто йти. Якщо ви не налаштовані витрачати кожні вихідні на навчання та вважаєте за краще відпочити або кудись поїхати. Адже одні пропущені вихідні – це 8 годин практики і нових матеріалів. Інтенсивний мовний курс вихідного дня може не підійти людям, які не хочуть робити довгі перерви в заняттях.

Дистанційний стандарт

Дистанційні заняття будуть проходити в такому ж режимі, як і звичайний стандарт. Ви займаєтеся по 1,5 години тричі на тиждень, але вам не треба їхати для цього до школи. Головне – доступ до інтернету.

Кому підійде. Заняття в школі доставляють незручності через дорогу? А може, ви фрілансер, який не звик бути прив'язаним до місця? Або у вашому місті немає відповідних курсів мови? Тоді цей варіант вам точно підійде.

Переваги. Стандартні заняття з викладачем онлайн нічим не поступаються заняттям у класі з єдиною відмінністю – ви можете займатися там, де вам зручно, і не бути прив'язаними до місця розташування школи. Вчитися ви можете як вдома, так і з офісу або навіть із іншої країни. А заощаджений на дорозі час ви зможете витратити на додаткове вивчення матеріалу самостійно.

Кому не варто йти. Якщо домашня або офісна атмосфера не налаштовує на роботу, навколо всі відволікають, а інтернет може зникати – цей варіант мовних курсів не найкращий для вас.

Дистанційний інтенсивний курс

Вчити іноземну можна з будь-якої точки, де є доступ до інтернету. Інтенсив онлайн також не відрізняється за кількістю занять і часу від інтенсиву в мовній школі. Навчання проходить або на вихідних по 4 години на день, або 4 рази на тиждень по 2 години.

Які мовні курси обрати: інтенсив VS стандарт
Курси англійської мови можуть проходити онлайн

Кому підійде. Людям, які звикли брати від життя все й не бути прив'язаними до певного місця. Хочете швидко вивчити мову, є бажання і час вчити часто й багато, але немає можливості відвідувати школу? Тоді це для вас.

Переваги. Займайтеся інтенсивно онлайн вдома або в подорожі, не знижуючи ритм життя. Вихідні можна провести і вдома з користю, займаючись іноземною на онлайн-курсах. Не втрачайте дорогоцінного часу та швидко досягайте результату.

Кому не варто йти. Дистанційний мовний курс – це прекрасна можливість швидко підтягти рівень знань, але онлайн-навчання може стати проблемою через поганий доступу до інтернету або інтенсивність занять, до яких потрібно постійно бути готовими, незалежно від того, де ви перебуваєте. Для досягнення хорошого результату в цьому випадку потрібна хороша самодисципліна, мотивація та відповідна обстановка, яка не буде відволікати.

Замість висновків

У вивченні нової мови головне пам'ятати, що без мотивації та вашого особистого прагнення жодна школа й викладач не здатні зробити диво та навчити вас розмовляти іноземною. А допомогти з мотивацією та натхненням під час пошуку мовних курсів можуть відео з Ted.

Який спосіб вивчення буде ефективним – залежить тільки від вас, вашого стилю та ритму життя. У школі Green Forest ви можете підібрати для себе варіант, який підходить саме вам.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30