About English Language. 06.11.2019

Як вивчити розмовну англійську мову для переїзду за кордон?

Автор: Юлія Блажевич

Багато з тих, хто вирішує переїхати на ПММ за кордон, починають цікавитися питанням про те, як вивчити розмовну англійську мову. Але роблять це далеко не всі. Почувши про наявність російсько-або україномовних кварталів, багато хто зітхає з полегшенням і вирішує, що розмовна англійська просто не потрібна. Чи так це насправді?

Чи потрібно покращувати розмовну англійську при переїзді на постійне місце мешкання?

Перш ніж розібратися з тим, як вивчити розмовну англійську мову, необхідно звернути увагу на міфи, які є перепоною до навчання.

 

1. Міф про життя в українському кварталі і спілкуванні виключно зі співвітчизниками

Перш ніж вчити розмовну англійську мову, варто враховувати, що при переїзді за кордон ми не хочемо знову опинитися в рідній країні, а знання англійської дає величезну кількість переваг. Високий рівень розмовної англійської дозволить пройти навчання в місцевому навчальному закладі, знайти гідну високооплачувану роботу, писати різні заяви і скарги іноземною мовою, знайти нових друзів. Також це дозволить не бути обмеженим у словниковому запасі в лікарні, магазинах, регулярно відвідувати виставки, кіно, фестивалі, концерти тощо.

2. Міф про швидке підвищення рівня розмовної англійської при потраплянні в мовне середовище

Поліпшення розмовної англійської в мовному середовищі дає можливість повноцінно спілкуватися іноземною. Але за короткий час неможливо поліпшити рівень володіння, а вирушаючи за кордон на постійне місце проживання з рівнем нижче Intermediate, жити буде порівняно складно. Дуже важко зрозуміти співрозмовника, а можливість спілкуватися виключно з земляками теж ускладнить життя. Починати вчити і покращувати розмовну англійську необхідно ще вдома, що допоможе безболісно адаптуватися в новому місці.

3. Можливість поліпшити розмовну англійську на безкоштовних курсах для емігрантів

Величезна кількість іммігрантів, які проживають на території США, стверджує, що підвищити рівень розмовної англійської на безкоштовних курсах – не так ефективно, як може здатися на перший погляд. Викладачі на таких курсах погано мотивовані, вони отримують низьку зарплату або взагалі виступають волонтерами, а в групу збирається велика кількість людей. Крім того, термін навчання може досягати трьох років, а емігранти далеко не завжди мають у своєму розпорядженні час.

4. Можливість знайти роботу за кордоном без знання іноземної

Багато хто вважає, що можна знайти варіанти заробітку, не замислюючись про рівень розмовної англійської. За словами емігрантів, краще не отримувати новий диплом, а захистити вже наявний. Дипломи наших вищих навчальних закладів гідно оцінюються за кордоном. Але для того, щоб підтвердити кваліфікацію, доведеться складати іспит іноземною. Отже, необхідно поліпшити розмовну англійську.

Як вивчити розмовну англійську мову для переїзду за кордон?

Як вивчити розмовну англійську мову емігрантам?

Поліпшити рівень розмовної англійської можна на курсах, під час самостійної підготовки, навчання з репетитором або в онлайн-школі. Сучасні школи не пропонують стандартний курс іноземної для імміграції. Необхідно звернути увагу на звичайний курс, а перейшовши на середній або просунутий рівень, можете починати готуватися до міжнародного іспиту. Мовні іспити передбачають перевірку декількох мовних навичок. Сюди можна віднести сприйняття англійської на слух, письмо, читання і говоріння.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30