About English Language, Writing. 16.03.2015

Як поліпшити навички письма

Автор: Инна Коева

Writing Skills (навички письма) в англійській мові вимагають ретельної уваги і практики, так як те, що написано пером, не вирубаєш і сокирою. Хоча написати лист буває легше, ніж висловити свою думку усно, так як є час подумати, осмислити, «загуглити» необхідну інформацію. Сьогодні ми з вами розберемо кілька tips як все-таки поліпшити навички письма. Ці кроки настільки прості, що їх легко робити, але легко і НЕ робити, а результат буде лише у того, хто все ж БУДЕ виконувати їх.

1. Rewrite. Переписуйте тексти або діалоги вашого рівня. Просто почніть з того, що ви будете переписувати текст, який ви недавно прочитали на занятті. Це допоможе вам краще засвоїти нову лексику, нові граматичні структури і закріпити старі. Це дійсно поліпшить ваш spelling (правопис) і дасть можливість легко запам'ятати часто повторювані структури.


2. Write Dictations. Тут знадобиться допомога вашого друга, який, можливо, теж хоче поліпшити свої writing skills. Попросіть, щоб вам продиктували текст або діалог, який ви недавно просто переписували чи інший текст, який ви вперше чуєте. У цьому завданні ви зможете попрактикувати не тільки свої навички письма, а й навички сприйняття мови на слух.

3. Just Write. Після того, як ви досить потренувалися в попередніх завданнях, настав час писати свої власні тексти. Знову ж ви можете з другом домовитися писати один одному смс або emails англійською про те, як пройшов ваш день або яку новину ви сьогодні почули, або що ви сьогодні приготували. У цьому завданні вам знадобиться вже володіння граматичними структурами і певним запасом слів, якого ви досягли, просто переписуючи тексти. На початкових етапах ви можете писати діалоги, взявши за основу той діалог, який ви колись просто переписували. Потім ви вже зможете створювати свої власні «шедеври» на англійській мові. Щоб позбавити вас від мук  вишукування тим, British Council пропонує, відповідні вашому рівню, практичні завдання, за допомогою яких ви можете поліпшити свої навички письма learnenglishteens.britishcouncil.org.

 

4. Check. Обов'язково перевіряйте ваші власні тексти. Ви можете попросити когось про допомогу. Якщо нема кого, то є 2 сайти, які пропонують такі послуги абсолютно безкоштовно www.italki.com і www.lang-8.com.

5. Make mistakes. Не бійтеся робити помилки під час написання. Помилки - це необхідна умова на шляху вдосконалення ваших навичок письма. Я не знаю нікого, хто зміг би досягти в чому-небудь досконалості, і не припуститися помилок. Інше питання як добре ви проводите роботу над помилками і аналіз помилок, щоб надалі їх не припускатися. І все ж будьте готові, що помилки будуть. Просто сприймайте їх, як одну з умов поліпшення навичок письма, а опрацьовуючи аналіз помилок, намагайтеся більше їх не припускати.

Кілька цікавих tips пропонується в наступному відео:

Підбивши підсумок всьому сказаному, хочу зазначити, що немає «чарівної таблетки», яка поліпшить ваші навички письма. Заводьте нові знайомства з іноземними друзями, спілкуйтеся з ними, листуйтеся і practice, practice, practice a lot.

Вам також може сподобатися:
Speaking
Як удосконалити розмовну англійську
Вивчали англійську в школі, університеті, але досі не говорите впевнено? Знайома історія. Часто трапляється, що ми витрачаємо багато сил на вивчення граматики, вчимо багато слів, але англійську розмовну опанувати все ніяк не можемо. Зміст 1. Як поліпшити розмовну англійську? 2. Як практикувати розмовну…
Listening
Як вивчати англійську онлайн за допомогою відео та серіалів?
Напевно ви знаєте, що найкращий спосіб вивчення і практики англійської мови – повне занурення в мовне середовище. Але що робити, якщо можливості вирушити за кордон і прожити там хоча б кілька тижнів немає? На допомогу приходять різноманітні онлайн-платформи, де можна вивчати англійську за допомогою…
Vocabulary
Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує
Швидко вивчити розмовну англійську мову можна тільки... розмовляючи. По-іншому ніяк. Чим більше практики, тим швидше ви досягнете необхідного рівня розмовної англійської. Щоб вивчити розмовну англійську, можна навіть не виходити з дому. Все необхідне є онлайн. Займайтеся регулярно – і за деякий…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30