Fun, About English Language. 15.05.2014

Як відпочивати і вивчати англійську

Автор: Алина Ковалёва

Скоро наближаються літні канікули, а значить, настане час подорожувати. Багато хто думає куди поїхати, а найголовніше питання, як витратити меньше грошей на подорож? А якщо Ви їдете за кордон, то ж і іноземну мову хочеться попрактикувати. Я поділюся з Вами деякими секретами, за допомогою яких Ви зможете істотно заощадити під час поїздок і дізнатися багато нового і корисного.

  1. Подавайте заявки на участь в різного роду стажуваннях. Таким чином, Ви зможете побачити іншу країну, а також іншу культуру і при цьому отримати сертифікат учасника. Як це зробити? В Інтернеті існує маса ресурсів, таких як www.edu-active.com. Головне не боятися і вірити в свої сили! З власного досвіду і досвіду моїх друзів можу сказати, що, подаючи заявки на 10 стажувань або тренінгів, 1 або 2 Ви точно виграєте.
  2. Існує такий чудовий ресурс, як europa.eu - це найбільша база міжнародних стажувань та волонтерських обмінів. Ви просто заходите туди, вибираєте потрібну і заповнюєте. Так як подібні проекти спонсоруються Європейським союзом, часто Вам потрібно заплатити тільки за переїзд до місця стажування, всі інші витрати організатори беруть на себе. Деякі проекти покривають до 70% переїзду, тобто Ви отримаєте Ваші витрачені гроші назад.
  3. Існує таке поняття як NGO (Non - governmental organisation) - це не урядові організації. Вони займаються організацією та проведенням конференцій, тренінгів та обмінів по всьому світу. Вони існують по всій Україні і майже в кожному місті. Ось найбільші і популярніші з них ngo-iskra.org.ua, uycentre.org, www.svit-ukraine.org. Відвідавши їх сайти, Ви зможете знайти підходящі Вам програми, як в Україні, так і за її межами.

                                     

  1. Якщо ж Ви зацікавлені в програмі на кілька місяців, то ідеальним варіантом для Вас буде програма EVS (European Volutary Service). EVS підтримує участь молоді в різних формах волонтерської активності, як всередині, так і за межами Європейського Союзу. Такі проекти включають молодих волонтерів в некомерційну діяльність для загальної користі в країнах, які не є їхніми країнами проживання. Цілі EVS - це персональний, освітній та професійний розвиток молодих людей за допомогою неформального навчання, розвиток партнерських зв'язків між країнами, популяризація толерантності та активної громадянської позиціі серед молоді. Більше інформації про програму ви знайдете за посиланням -www.europeanvoluntaryservice.com


Що зазвичай потрібно, щоб Вас взяли на проект?

  • CV (англійською мовою)
  • Motivation letter (лист, в якому ви описуєте чому Ви хочете на цей проект, що Ви зможете туди внести і як Ви зможете реалізувати отримані знання в Україні)
  • Application form (зазвичай складається із загальних питань і Вашої контактної інформації). Іноді заповнення цієї форми буває досить, щоб Вас прийняли на проект.
  • Якщо Ви плануєте подавати заявку на участь в EVSпроекті, то там вимоги і умови можуть змінюватися в залежності від особливостей проекту. Вся детальна інформація уточнюється безпосередньо при подачі документів і спілкуванні з координаторами.
  • Робоча мова таких проектів зазвичай англійська, але дуже часто Ви можете там зустріти людей з Франції, Іспанії, Італії, Німеччини та багатьох інших країн і попрактикувати всі мови, які знаєте.

Таким чином, можна провести від 5 днів і до кількох місяців Вашого вільного часу не просто лежачи на пляжі, а також отримати нові знання, побачити нові місця і зустріти нових людей. Головне не боятися!

 

Вам також може сподобатися:
Fun
One TV show for your English - серіал The Handmaid’s Tale
“Оповідь служниці” звучить як назва серіалу з 90х. Але ж якщо врахувати, що словом “служниця” називають жінку, яка зобов’язана народжувати дітей багатіям в недалекому уявному майбутньому у вигаданій тоталітарній теократії Гілеад (що на території США). Так, це вже більш…
Fun
One TV show for your English - серіал Friends: the Reunion
Важко уявити людину, яка б вивчала англійську, але була не знайома з культовим серіалом "Друзі". Це я до того, що якщо ви така людина - в вас є цілих 10 сезонів розмовної англійської на будь-яку тему!  Але ж якщо ваша англійська "зростала" на Friends, то у вас сьогодні свято.…
Fun
One TV show for your English - серіал Love, Death & Robots
В час коли важко зробити вибір, що подивитися, режисери і продюсери серіалів приходять на допомогу, правда. Вам важко вибрати про любов, смерть чи  роботів? Тримайте Love, Death and Robots. Що б не відбувалося навколо - фінансові кризи, карантини, війни - це три найактуальніші теми сучасності.…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30