Fun, About English Language. 15.05.2014

Як відпочивати і вивчати англійську

Автор: Алина Ковалёва

Скоро наближаються літні канікули, а значить, настане час подорожувати. Багато хто думає куди поїхати, а найголовніше питання, як витратити меньше грошей на подорож? А якщо Ви їдете за кордон, то ж і іноземну мову хочеться попрактикувати. Я поділюся з Вами деякими секретами, за допомогою яких Ви зможете істотно заощадити під час поїздок і дізнатися багато нового і корисного.

  1. Подавайте заявки на участь в різного роду стажуваннях. Таким чином, Ви зможете побачити іншу країну, а також іншу культуру і при цьому отримати сертифікат учасника. Як це зробити? В Інтернеті існує маса ресурсів, таких як www.edu-active.com. Головне не боятися і вірити в свої сили! З власного досвіду і досвіду моїх друзів можу сказати, що, подаючи заявки на 10 стажувань або тренінгів, 1 або 2 Ви точно виграєте.
  2. Існує такий чудовий ресурс, як europa.eu - це найбільша база міжнародних стажувань та волонтерських обмінів. Ви просто заходите туди, вибираєте потрібну і заповнюєте. Так як подібні проекти спонсоруються Європейським союзом, часто Вам потрібно заплатити тільки за переїзд до місця стажування, всі інші витрати організатори беруть на себе. Деякі проекти покривають до 70% переїзду, тобто Ви отримаєте Ваші витрачені гроші назад.
  3. Існує таке поняття як NGO (Non - governmental organisation) - це не урядові організації. Вони займаються організацією та проведенням конференцій, тренінгів та обмінів по всьому світу. Вони існують по всій Україні і майже в кожному місті. Ось найбільші і популярніші з них ngo-iskra.org.ua, uycentre.org, www.svit-ukraine.org. Відвідавши їх сайти, Ви зможете знайти підходящі Вам програми, як в Україні, так і за її межами.

                                     

  1. Якщо ж Ви зацікавлені в програмі на кілька місяців, то ідеальним варіантом для Вас буде програма EVS (European Volutary Service). EVS підтримує участь молоді в різних формах волонтерської активності, як всередині, так і за межами Європейського Союзу. Такі проекти включають молодих волонтерів в некомерційну діяльність для загальної користі в країнах, які не є їхніми країнами проживання. Цілі EVS - це персональний, освітній та професійний розвиток молодих людей за допомогою неформального навчання, розвиток партнерських зв'язків між країнами, популяризація толерантності та активної громадянської позиціі серед молоді. Більше інформації про програму ви знайдете за посиланням -www.europeanvoluntaryservice.com


Що зазвичай потрібно, щоб Вас взяли на проект?

  • CV (англійською мовою)
  • Motivation letter (лист, в якому ви описуєте чому Ви хочете на цей проект, що Ви зможете туди внести і як Ви зможете реалізувати отримані знання в Україні)
  • Application form (зазвичай складається із загальних питань і Вашої контактної інформації). Іноді заповнення цієї форми буває досить, щоб Вас прийняли на проект.
  • Якщо Ви плануєте подавати заявку на участь в EVSпроекті, то там вимоги і умови можуть змінюватися в залежності від особливостей проекту. Вся детальна інформація уточнюється безпосередньо при подачі документів і спілкуванні з координаторами.
  • Робоча мова таких проектів зазвичай англійська, але дуже часто Ви можете там зустріти людей з Франції, Іспанії, Італії, Німеччини та багатьох інших країн і попрактикувати всі мови, які знаєте.

Таким чином, можна провести від 5 днів і до кількох місяців Вашого вільного часу не просто лежачи на пляжі, а також отримати нові знання, побачити нові місця і зустріти нових людей. Головне не боятися!

 

Вам також може сподобатися:
Listening
One TV show for your English - серіал Sex Education
“Статеве виховання” є одним з найочікуваніших “повернень” цього сезону. Надзвичайно емоційний і глибокий серіал про те, як підлітки в одній британській школі шукають і знаходять себе, створюють і розривають стосунки. А заразом і про дорослих, яким ніскілечки не легше. Вони теж…
Fun
One TV show for your English - серіал Clickbait
Сьогодні серіал, в назві якого вже є користь для твоєї англійської. Слово click зрозуміле сьогодні кожному, а от bait - це наживка, яку чіпляють на гачок, щоб спіймати рибу. Тож clickbait - це посилання, яке манить тебе клікнути і подивитись, що ж буде далі. І це слово дуже гарно характеризує цей міні-серіал…
Fun
Англійська в піснях. Погані звички Ed Sheeran. Розбір пісні - Bad Habits.
Продовжуємо співати і вивчати англійську із задоволенням! Цього разу у цьому нам допоможе рудоволосий хлопчина з гітарою, який підкорив весь світ - Ed Sheeran. Але нова пісня Еда - не така й проста, як здається на перший погляд. Вмикайте новий відео-розбір пісні від Юлі Кравченко - https://youtu.be/yM3zhH-B4Zk…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00