About English Language. 17.08.2020

Як ефективно вчити неправильні дієслова онлайн?

Автор: Тетяна Огородник

Ніхто не стане сперечатися з тим, що вивчення англійської онлайн – трудомісткий і тривалий процес. Однак сучасні методики спрямовані на те, щоб зробити його не тільки простішим і ефективнішим, а й цікавішим. Навчання для багатьох людей вже сприймається швидше як хобі, ніж навчання, аби був час і бажання. 

Проте в англійській мові є чимало аспектів, опанувати які можна тільки через «зубріння». Саме до нього вдаються студенти, коли приходить час вчити неправильні дієслова онлайн. Але прогрес торкнувся і цієї області, перетворивши нудне та довге заучування на цікаву гру. Вивчення неправильних дієслів онлайн буде набагато ефективнішим, якщо зрозуміти, що це взагалі таке та з чим його їдять.


Сучасна англійська мова включає безліч дієслів, які змінюють написання та вимову залежно від того, в якому часі використовуються. Тільки серед найбільш поширених налічується понад 370, але зовсім необов'язково вчити всі неправильні дієслова онлайн. Принаймні на початковому етапі. Але якщо ви все-таки поставили перед собою мету зазубрити якомога більше, то краще робити це систематично. Наприклад, намагайтеся з понеділка по п'ятницю щодня вчити по 10 нових слів. 

Найбанальніший спосіб вивчення неправильних дієслів онлайн, до якого часто вдаються новачки, – за допомогою таблиць, в яких слова подані в алфавітному порядку. Це досить нудно, але ефективно, оскільки структурована інформація дуже добре запам'ятовується. Такий спосіб вчити неправильні дієслова онлайн дозволяє лише запам'ятати їх. Швидше за все, потім ви будете просто вгадувати, де і яку форму використовувати. «Сліпе» вивчення неправильних дієслів онлайн не поліпшить ваші мовні навички, не навчить вас говорити правильно та грамотно. 

Як ефективно вчити неправильні дієслова онлайн?
Конспектування і складання речень із різними формами дуже допомагає у вивченні неправильних дієслів онлайн

Частою помилкою є прагнення до всіх слів підставити закінчення -ed. До найбільш «нещасливих» відносяться дієслова build, choose, cost, cut, hold, teach, steal. Як правило, ці неправильні дієслова починають вчити онлайн в першу чергу. І саме в них найчастіше студенти роблять помилки, на зразок teached, builded, cutted, хоча насправді має бути taught, built, cut. Як бачите, деякі слова, незалежно від форми, не змінюються в написанні. Тому беручись за вивчення онлайн, розбийте неправильні дієслова на категорії.

Ми підібралися до ще однієї пастки. Зверніть увагу, що навіть якщо написання слів не змінюється, це не означає, що всі форми вимовляються ідентично з інфінітивом. Хороший приклад такого хитрого дієслова – read. Усі три форми пишуться однаково, але тільки інфінітив читається як «рід», а вимова двох інших змінюється на «ред». Це дійсно може збивати з пантелику, тому дуже важливо не тільки візуально запам'ятовувати слова, а й якомога частіше вимовляти їх. Краще в реченнях і коротких текстах, де б дієслова були подані в різних часових формах і вжиті в різному контексті.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00