Exams. 16.02.2015
Your IELTS

IELTS. Введення

Автор: Арина Сидоркина

Ризикуючи здатися банальною, нагадаю вам друзі, що під час кризи потрібно вкладати в себе з шаленою силою. Коли під ногами немає твердої землі, коли речі, гроші, плазмові телевізори знецінюються зі швидкістю звуку й навіть найхитріші бізнесмени не в змозі прорахувати ринок на пару кроків вперед – в такий ось час сум'яття потрібно зібрати волю в кулак, сконцентруватися і зробити найправильніший вибір – скласти IELTS. Не будемо кривити душею – сьогоднішня ситуація в країні на руку лише дуже небагатьом, більшість же з нас змушені вживати термінових заходів, але ці заходи прості.
1. Звалити.
2. Знайти додаткове джерело заробітку.
3. Підвищити свою вартість на ринку праці.
4. Зробити так, щоб дохід до вас надходив з-за кордону у валюті.


Саме тому вивчення англійської мови – краще вкладення грошей і часу зараз. Ніщо інше не дає ніяких гарантій. Нерозумно купувати черговий смартфон, оновлювати гардероб, витрачати гроші на кафе і бари. Отримати сертифікат, що підтверджує знання англійської – дуже розумно і мудро. Він не знеціниться за жодної інфляції, допоможе вам за всіма пунктами від 1 до 4, та й голову займете чимось корисним і продуктивним. Виживає сильніший, тож go, go, go!


Ну а тепер до справ. The International English Language Testing System (IELTS) – навіщо його складати:
• по-перше, це солідний документ, що підтверджує ваше володіння англійською мовою. Сертифікат IELTS визнають у всіх англомовних країнах, а також в країнах Європи. Винятком буде хіба що США, де більше люблять TOEFL. У будь-якому випадку, такі сертифікати часом важать більше, ніж диплом Лінгвістичного інституту вітчизняного зразка;
• якщо ви зібралися емігрувати в іншу країну, то такий сертифікат вам не те, що допоможе – він обов'язковий. При отриманні дозволу на проживання, пошуку роботи й інших насущних дрібницях за кордоном;
• без такого сертифікату практично неможливо отримати грант або просто вступити до закордонного ВНЗ. Не важливо, чи хочете ви вступити на перший курс університету, або продовжити навчання там в магістратурі, або, як кажуть у нас «аспірантурі», необхідно пред'явити підтвердження того, що ви можете сприймати інформацію англійською;
• навіть якщо ви не збираєтеся нікуди їхати, сертифікати IELTS можуть бути корисні при працевлаштуванні в міжнародну компанію.

Структура тесту
Існує дві версії тесту – Academic і General. Ті, хто збирається емігрувати, повинні будуть отримати сертифікат про здачу General IELTS. Для навчання ж закордоном необхідно здати Academic IELTS.
Тест складається з чотирьох секцій, які оцінюють основні мовні навички:
Listening – аудіювання (30 хв.)
Reading – читання (60 хв.)
Writing – письмо (60 хв.)
Speaking – розмовна мова: співбесіда, інтерв'ю (11-14 хв.)
Listening і Speaking – однакові як для Academic, так і для General версії. А ось читання і письмо будуть відрізнятися.
Система оцінювання
В IELTS використовується система оцінки з 0.0 до 9.0, і ваш результат IELTS буде складатися з оцінок по кожній із чотирьох навичок: Listening, Reading, Writing, Speaking, а також буде дано загальний середній бал.
 
Критерії оцінювання такі:
Listening – оцінюється за кількістю правильних відповідей на запитання до аудіювання. Слід звертати увагу на правильне написання слів, оскільки помилка в слові призведе до того, що бал за це буде не зарахований, навіть якщо ви відповіли по суті правильно.
Reading – оцінюється так само, як і Listening – за кількістю правильних відповідей на запитання до текстів.
Writing оцінюється за кількома критеріями:
TA/TR (Task Achievement Task Response): Fulfillment (Context). Одним словом – зміст.
СС: Clearance (Cohesion/Coherence). Наскільки ясно ви викладаєте свої думки.
LR: Vocabulary (Lexical Resource). Оцінюється ваш словниковий запас і вміння його застосовувати.
GRA: Grammatical Range and Accuracy. Оцінюється граматична побудова речень і орфографія.
Speaking – IELTS speaking оцінює комунікативні навички людини. Тобто основний критерій для оцінки не стільки знання англійської, скільки навик спілкування, під час якого використовується англійська мова.
Speaking оцінюється виходячи з чотирьох параметрів, кожен з яких несе 25% оцінки.
Fluency and Cohesion
Lexical Resource
Grammatical Range and Accuracy
Pronunciation
Результати дійсні тестування протягом двох років.
Вартість іспиту в Києві – 2150 грн.
Де складати? Зрозуміло, тут.
Є ще додаткова інформація, з якої вам слід ознайомитися, перш ніж ви почнете підготовку. Звичайно, слід відвідати офіційний сайт IELTS. А на сайті Британської Ради ось тут можна прочитати докладніше, як вибрати дату іспиту, як зареєструватися, оплатити та інші організаційні моменти. І нарешті, ось пара посилань, де можна завантажити книжки для підготовки до тесту.
Тут і тут
Ну а ми з вами в цьому блозі будемо детально розбирати кожне завдання тесту. Тут ви знайдете потрібні посилання, рекомендації, корисні відео, вправи, лексику і граматику для успішної здачі іспиту.
Stay tuned
Вам також може сподобатися:
Speaking
6 безкоштовних осінніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced
Онлайн курсами зараз вже нікого не здивуєш, але ми спробуємо;) Адже наша нова осіння добірка – це не просто онлайн курси, а безкоштовні онлайн курси з англійської мови від відомих університетів з усього світу! В добірці вас чекають описи і посилання на 6 курсів для рівнів від Elementary до…
Exams
Курси англійської онлайн у Києві – відстежуємо прогрес і закріплюємо результат
Онлайн - курси англійської в Києві вже встигли довести свою ефективність, а головне – універсальність. Такий формат підходить як для дітей і підлітків, так і для студентів і тих, хто давно випустився й отримав свої дипломи. Незалежно від навичок кожен може знайти оптимальні онлайн - курси англійської…
About English Language
ТОП-5 безкоштовних тестів на знання англійської мови
У бiльшостi з тих, хто вивчає англійську мову, рано чи пізно виникає необхідність дізнатися свій рівень знання англійської мови. У цій статті ви зможете не тільки ознайомиться з 5 онлайн-тестами на знання англійської мови, докладніше дізнатися про рівні в англійській, але і отримати всю необхідну інформацію…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00