About English Language. 12.05.2021

Ходимо на курси англійської: а довго ще?

Автор: Юліана Віхневич

Майбутні студенти курсів англійської, особливо новачки, при виборі програми навчання часто губляться та не знають, скільки ходити на курси англійської, щоб досягти певного рівня. З такою ж проблемою стикаються й ті, хто давно вивчає англійську: вчимо, вчимо, а коли вже будемо вільно говорити англійською? Універсальної відповіді немає – усе залежить від рівня учня, його бажання вчитися, обраного курсу, регулярності програми й багато чого іншого.

Наші курси англійської мають різну тривалість, дозволяючи учням з будь-яким рівнем знань і потребами ефективно та комфортно вчити мову. Системний підхід і регулярна практика допоможуть швидше просунутися у вивченні мови та побачити заповітні результати.

Скільки потрібно ходити на курси англійської?

Немає чітких часових меж, що визначають тривалість навчання, тому скільки потрібно ходити на курси англійської – необхідно визначати індивідуально. Як правило, програми розробляються з урахуванням рівня володіння мовою студентів та рекомендацій із необхідної кількості академічних годин на відпрацювання певної навички.

Ходимо на курси англійської: а довго ще?
Тривалість курсів англійської залежить від різних чинників – підбирайте програму під свої індивідуальні потреби

Скільки тривають курси англійської мови?

Як ми зазначали раніше, на тривалість курсу англійської мови впливають різні чинники, тому один семестр може йти від 8 тижнів до 9 місяців. Подивимося, що впливає на цей час.

  1. Рівень студентів

Хороші курси англійської складають свої програми з урахуванням загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR). Відповідно до неї, виділяються шість рівнів володіння іноземною мовою: від А1 до С2. У кожного рівня є свої часові стандарти (мінімум і максимум).

  1. Інтенсивність програми

Курси можуть бути як стандартними, так і інтенсивними. Це дозволяє студентам із різними цілями та потребами досягати результатів до певного часу, комфортно й ефективно займатися.

  1. Формат навчання

Онлайн або офлайн? Заняття у вихідні або робочі дні? Повноцінний курс або тренінг? Формат навчання впливає на щільність програми та насиченість занять, тим самим і на тривалість курсу та швидкість просування в навчанні.

Який курс англійської мови обрати?

Сьогодні школи англійської пропонують великий вибір курсів різної тривалості, щоб догодити студентам із будь-якими потребами та рівнем зайнятості. Курси можуть бути класичними, розмовними, профільними та для бізнесу, інтенсивними й вихідного дня, підготовчими до різних тестів. Деякі школи англійської пропонують авторські та спеціалізовані програми.

У нашій школі студент може обрати курс англійської мови різної тривалості:

  • стандарт (4 місяці) – граматика та розмовні уроки, тематичні клуби та спецкурси;
  • інтенсив (9 тижнів) – насичена програма, повне занурення в англомовне середовище;
  • інтенсив вихідного дня (9 тижнів) – прискорена щільна програма з навчанням на вихідних.

Ходимо на курси англійської: а довго ще? - 2

Курси розраховані на студентів різних рівнів. Перед початком кожен проходить тестування, яке дозволяє підібрати оптимальний варіант для навчання.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 12:00-21:30 
Вт., Чт., Пт.: 12:00-20:30 
Сб: 10:00-15:00