Green Forest Life. 16.03.2020

Green Forest переходить в онлайн з 17.03

Автор: Green Forest

Друзі! Дякуємо, що зачекали на важливі новини від Green Forest. Ми слідкували за ситуацією, готувались до цього і тепер офіційно оголошуємо: з вівторка, 17.03, Green Forest повністю переходить на онлайн формат навчання у всіх містах.
 
Що це означає? А те, що все залишається незмінним: той самий розклад, ті самі круті викладачі, та сама інтерактивна книга, ті самі одногрупники, окрім одного аспекту - місця проведення занять. З вівторка всі заняття будуть відбуватись в онлайні за допомогою програми Zoom (zoom.us). Таким чином, всі наші студенти зможуть продовжувати вивчати англійську, піклуючись про своє здоров'я та не порушуючи режим карантину. 

Ось що потрібно зробити всім студентам, щоб продовжувати вивчати англійську за своїм розкладом: 

  1. Перед заняттям зайти в свій особистий кабінет My Green Forest та перейти в розділ Домашки
  2. В останній домашці знайти посилання на ваше онлайн заняття з групою. Займатись англійською онлайн можна з будь-якого пристрою:
  • зі звичайного комп'ютеру відкрийте посилання та завантажте файл програми Zoom, запустіть його і ви одразу приєднаєтесь до уроку;
  • з телефону або планшету: натисніть на посилання, завантажте додаток Zoom для вашого девайсу і приєднуйтесь до уроку.

Всі ваші заняття будуть проходити за тим самим посиланням. Якщо щось буде змінюватись, ми обов'язково повідомимо.

Хочемо наголосити на тому, що формат та тривалість занять не змінюються: ви так само будете спілкуватись з одногрупниками, працювати в парах, грати в ігри та всіляко взаємодіяти зі своєю групою та викладачем.
Ваші викладачі так само будуть відповідати на будь-які ваші питання, пояснювати значення нових слів, виправляти помилки та наводити приклади. Робота в парах взагалі може вийти на новий рівень, адже вас не будуть збивати сторонні звуки чи голоси, ви будете один на один зі своїм співрозмовником, а викладач зможе під'єднатись до кожного обговорення окремо та виправити помилки майже індивідуально.

Для тих, хто не в змозі приєднатись до онлайн уроків з групою, наші викладачі зараз записують відео-інструкції до завдань в уроках, щоб студенти могли займатись самостійно. Відео-інструкції ми додамо в усі уроки інтерактивного підручника Notes. Наразі наш відео відділ працює у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відзняти відео для всіх уроків. 

Всі додаткові заняття та офлайн івенти поки що відміняються, але ми розглядаємо варіанти їх проведення онлайн. Наступного тижня ми повернемось до вас з новими цікавими пропозиціями, слідкуйте за анонсами.

Щоб бути в курсі останніх новин про навчання та отримувати ще купу всього цікавого для вивчення англійської, обов'язково підпишіться на наші сторінки у соціальних мережах та слідкуйте за офіційним сайтом школи:
greenforest.com.ua/
www.facebook.com/GreenForestSchool
www.instagram.com/greenforest.english/
www.youtube.com/channel/UC3iggK1DN7M3u5xpFDigpmw
t.me/greenforestschool

So #FuckCoronavirus, keep learning English.

Вам також може сподобатися:
Reviews
Школа англійської мови в Києві – минуле та майбутнє
Вирішивши вивчати англійську мову, далеко не кожна сучасна людина в першу чергу вирушить на пошуки своєї ідеальної мовної школи. Дивно, але при великому виборі різноманітних курсів та занять у Києві мало хто вибере найочевидніший шлях – просто прийти і записатися в школу англійської мови. Більшість…
Speaking
Як не забути англійську на карантині: 12 порад від викладача
Карантин та пандемія колись закінчаться. З цього хотілося би почати. Вони закінчаться, і ми всі повернемося до звичного ритму життя. І хоча нам, скоріше за все, буде непросто, ми впораємось. Проте англійську відправити на карантин не можна. Було би круто, звичайно, якби ми мали змогу зберегти свої знання…
Green Forest Life
Class 22. Compensation Culture Lesson C1-C2
Для того щоб пройти безкоштовний урок з англійської мови на тему COMPENSATION CULTURE вам потрібно просто перейти за цим посиланням http://bit.ly/2U298as. Адже новенький, інтерактивний і повністю безкоштовний урок з англійської з рубрики eBoost with Notes вже чекає на вас. 22 урок присвячений напрочуд…
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн-Чт.: 08:40-21:40
Пт.: 10:00-17:00
Сб-Вс.: 09:30-14:30
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а