Green Forest Life. 23.06.2020

Green Forest Music Challenge, 30.06-9.07

Автор: Green Forest
Як там було у Мадонни? Music makes the people come together. Якщо й існує ідеальний час, щоб нам всім єднатися – то зараз. Якщо і є мова більш універсальна, ніж англійська – то музика. І нехай цього літа не буде концертів і музичних фестивалів, проте замість них буде наш музичний челендж! 10 днів – 10 крутих пісень – 1 дистанційний курс англійської в Green Forest у подарунок. Одним словом, буде все, що ви так любите.
 
Тривалість:  30 червня – 9 липня
 
Умови участі в челенджі:
  1. Підписатися на сторінку Green Forest Music Challenge.
  2. Слідкувати за нашими постами. Щодня ми будемо ділитися з вами однією піснею: її текстом, корисним вокабуляром та граматичними особливостями.
  3. Прокачувати свою англійську за допомогою онлайн тренажеру LyricsTraining. Окрім аналізу пісні, в нашому пості буде посилання на неї на lyricstraining.com. Завдання просте: слухати пісню та паралельно заповнювати пропуски в її тексті. Сайт пропонує різні рівні складності, тож взяти участь можна з будь-яким рівнем англійської. 
  4. Ділитися своїми результатами в коментарях. По закінченні кожної гри, ви отримаєте певний результат, скріншот якого вам потрібно буде розмістити в коментарях під постом про пісню.
Переможцем може стати будь-який учасник челенджу, який поділиться своїм результатом LyricsTraining хоча б під однією з пісень. Результат не має бути максимальним. В цьому челенджі головне – участь. За кожен зі скріншотів ми будемо вносити ваше ім’я в список учасників. Чим більше пісень ви пропрацюєте, тим більше шансів на виграш матимете. 
 
10-го липня ми оберемо одного переможця челенджу за допомогою random.org і подаруємо йому один літній дистанційний курс в Green Forest. Ще троє учасників отримають подарунки від наших друзів Gifty.
Вам також може сподобатися:
Reviews
Школа англійської мови в Києві – минуле та майбутнє
Вирішивши вивчати англійську мову, далеко не кожна сучасна людина в першу чергу вирушить на пошуки своєї ідеальної мовної школи. Дивно, але при великому виборі різноманітних курсів та занять у Києві мало хто вибере найочевидніший шлях – просто прийти і записатися в школу англійської мови. Більшість…
Speaking
Як не забути англійську на карантині: 12 порад від викладача
Карантин та пандемія колись закінчаться. З цього хотілося би почати. Вони закінчаться, і ми всі повернемося до звичного ритму життя. І хоча нам, скоріше за все, буде непросто, ми впораємось. Проте англійську відправити на карантин не можна. Було би круто, звичайно, якби ми мали змогу зберегти свої знання…
Green Forest Life
Class 22. Інтерактивний урок Compensation Culture. C1-C2
Для того щоб пройти безкоштовний урок з англійської мови на тему COMPENSATION CULTURE вам потрібно просто перейти за цим посиланням http://bit.ly/2U298as. Адже новенький, інтерактивний і повністю безкоштовний урок з англійської з рубрики eBoost with Notes вже чекає на вас. 22 урок присвячений напрочуд…
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн-Чт.: 08:40-21:40
Пт.: выходной
Сб-Вс.: 09:30-14:30
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а