About English Language. 24.12.2019

Де добре викладають англійську для початківців з нуля?

Навіть якщо ви зовсім не знаєте англійської, вчитися ніколи не пізно. Сьогодні є багатий вибір методик викладання на курсах англійської для початківців, одна з яких обов'язково допоможе у вашій ситуації. Ви можете займатися індивідуально з репетитором або ходити до спеціальної школи, існують навіть дистанційні онлайн-курси. Коли ви починаєте вчити мову, слід звернути особливу увагу на такі проблемні аспекти як постановка правильної вимови й освоєння принципів побудови фраз. Контроль з боку досвідченого куратора при цьому не завадить.

Де знайти курси англійської для початківців з нуля?

Ви, можливо, здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що на уроки з нуля існує досить стабільний попит. Тому ви не залишитеся на самоті, вирішивши записатися на англійську для новачків. Наприклад, школа Green Forest проводить курси для рівня А1 (елементарний). Під наглядом доброзичливо налаштованих кураторів студенти знайомляться з азами англійської граматики та лексики й одразу ж переходять до розмовної практики.

Де знайти курси англійської для початківців з нуля?
Для новачків англійська відкриває нові перспективи

Ви можете пошукати про курси інформацію в інтернеті, почитати оголошення на сайтах репетиторів і в соціальних мережах. Важливо, щоб заняття з англійської для початківців з нуля проводилися сертифікованими викладачами, адже саме на початковому етапі відбувається засвоєння базових навичок, які будуть потім використовуватися для вивчення англійської на більш високому рівні.

Чи легко вчитися на курсах англійської мови для початківців з нуля?

Існує упередження, що вивчити іноземну, якщо не знаєш її з дитинства, – важке завдання. Це не зовсім так. Звичайно, виникнуть труднощі з вимовою, адже англійська мова значно відрізняється від нашої. Можливо, пройде чимало тижнів перш ніж ви, як людина, яка тільки починає вивчати англійську з нуля, зможете правильно вимовити звук «th». Але викладачі Грін Форест не здаватимуться, поки ви не почнете говорити, як іноземець. На допомогу прийде інтенсивна розмовна практика та різні інтерактивні техніки.

Ще одним моментом, який багатьох лякає, є необхідність інтенсивного поповнення словникового запасу. Для того, щоб висловлюватися англійською у стандартних ситуаціях, потрібно знати 1000 слів, а щоб розуміти 97% англійської мови, варто запам'ятати більше 18000. Однак за допомогою сучасних методик викладання англійської для початківців з нуля – це не так важко. На допомогу прийде регулярне повторення матеріалу під контролем викладача, ігри, контекстний підхід, коли слово вчиться разом з іншими поняттями та фразами тощо.

Грін Форест робить усе, щоб для початківців з нуля англійська в короткі терміни стала такою ж знайомою, як і для тих, хто розмовляє нею з дитинства. Наголос робиться на практичному застосуванні отриманих навичок, тому студенти школи швидко освоюються в мовному середовищі та починають спілкуватися з іноземцями, дивитися фільми й читати англійською, ніби знають цю мову вже давно.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Як вивчити англійську мову: нестандартні способи
Чи можна вивчити англійську без монотонного заучування матеріалу? Як урізноманітнити навчальний процес? Як із легкістю заглибитися в англійську, знаючи, що попереду величезний обсяг роботи? Ми розповімо, як вивчити англійську мову завдяки незвичайним, але ефективним способам. Зміст 1. Із чого починається…
Vocabulary
Як вчити англійську онлайн
Впевнена, що кожен із вас ставив собі запитання, чи можливо вивчити англійську мову онлайн. А як же курси та приватні викладачі? Що потрібно робити, щоб вивчити англійську онлайн? І дійсно, в інтернеті багато різноманітних ресурсів для вивчення мов онлайн. Чи не на кожному сайті ми бачимо…
Vocabulary
«Неправильна» англійська мова – вивчаємо irregular verbs
Правила існують, щоб їх порушувати. Ця фраза стосується й вивчення англійської мови, особливо деяких її аспектів, непідвладних стандартам або логіці. Коли ви нарешті думаєте, що добре розумієте англійську граматику та всі часи, ось тут і з'являються irregular verbs. В англійській мові налічується…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00