About English Language. 05.02.2020

Експрес-курси англійської: все, що потрібно знати

Автор: Юлія Блажевич

Ні для кого не стане відкриттям, що нинішнє століття – століття швидкісне. Ми постійно прискорюємося, величезну кількість справ доводиться робити все швидше. Саме тому багато хто шукає експрес-курси англійської, щоб швидко вивчити англійську та почати використовувати її в житті.

Експрес-курс розмовної англійської та його особливості

Курси англійської мови для початківців в експрес-режимі створені спеціально для тих людей, які хочуть швидко вивчити англійську, використовуючи сучасні методики навчання та допомогу кваліфікованих викладачів. Важливу роль під час такого навчання відіграє не стандартне зазубрювання інформації, а унікальні засоби вивчення. Пройти курси англійської мови для початківців в експрес-режимі багато хто мріє, але при цьому далеко не всі готові прикладати зусилля. Варто пам'ятати, що будь-які інтенсивні курси передбачають часові витрати та максимальну концентрацію уваги.

Експрес-курси англійської: все, що потрібно знати

Переваги експрес-курсів розмовної англійської

  1. Під час навчання акцент робиться на вимову та живе спілкування. Більшість навчання зосереджена на розвитку розмовних навичок. Якщо ви добре знаєте граматику, але комунікувати з нейтів спікерами вам заважає мовний бар'єр, то курси експрес-англійської – це саме те, що вам потрібно.

  2. Курси англійської мови для початківців в експрес-форматі повністю занурюють у світ іноземної мови. Протягом усього тижня вам доведеться мати справу з англійською. До того ж не лише на курсах, а й удома під час виконання домашнього завдання.

  3. Курси експрес-англійської допоможуть швидко досягти результату без зайвого штудіювання підручників. Навчання проводиться за комунікативною методикою, коли максимум уваги приділяється живому спілкуванню.

Недоліки курсів англійської мови для початківців у експрес форматі

  1. Експрес-курс вимагатиме великої витривалості та уважності. Вся справа в тому, що робота проводиться у великому обсязі та швидко.

  2. Експрес-курс розмовної англійської не фокусується на всіх граматичних тонкощах мови, а отже, у вас можуть виникнути помилки мови.

  3. Хоч це й експрес-курс розмовної англійської, він все одно потребує великих часових витрат. В середньому інтенсивне вивчення складається з 4-5 занять на тиждень по 1,5-2 години. Отже, необхідно адекватно оцінювати свої сили та можливість присвятити велику частину свого дозвілля курсам.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00