About English Language. 22.10.2019

Ефективні уроки розмовної англійської для екстраверта й інтроверта

Автор: Юлія Блажевич

Незалежно від того, екстраверт людина або інтроверт, в будь-якому випадку можна швидко вивчити іноземну, відвідуючи уроки розмовної англійської. Питання полягає лише в тому, що різним людям необхідні різні способи вивчення.

Які необхідні уроки розмовної англійської екстраверту?

Вивчаючи розмовну англійську, екстраверт повинен багато спілкуватися. Добре, що йому це подобається. Це приємні співрозмовники, які не люблять залишатися з собою наодинці.

 1. Екстраверти прекрасно засвоюють інформацію в процесі спілкування. Для таких людей створена комунікативна методика вивчення розмовної англійської мови.
   
 2. Починаючи вивчати англійську мову, багато екстравертів цікавляться тим, де ж краще пройти навчання: в групі або індивідуально. У цьому випадку вибір необхідно зупинити на курсах з вивчення англійської з можливістю спілкуватися з одногрупниками.
   
 3. У процесі вивчення розмовної англійської онлайн варто прибрати телефон і вийти із соціальних мереж. Так можна припинити відволікатися і організувати для себе комфортний робочий простір.
   
 4. Екстраверти люблять говорити, отже, в процесі вивчення необхідно навчитися сприймати англійську на слух. Для цього варто постійно слухати різні аудіозаписи і дивитися відео.
   
 5. Під час вивчення англійської не варто забувати про відвідування дискусійних клубів. Вони проходять за невелику плату або безкоштовно як бонус від курсів. Тут можна знайти нових друзів, а також отримати досвід спілкування іноземною мовою.

Ефективні уроки розмовної англійської для екстраверта й інтроверта

Екстраверт – це інтроверт, що вийшов із себе!

Які уроки розмовної англійської вибрати інтроверту?

Сором'язливим інтровертам ідеально підійдуть індивідуальні уроки розмовної мови. Ці люди зосереджені на власному душевному світі, злегка закриті й не дуже комфортно почуваються у великих компаніях.

 1. Інтроверти прекрасно сприймають інформацію після того, як її обміркують. Таким людям важливо відчути весь матеріал.
   
 2. Інтроверти позитивно ставляться до монотонної роботи, і це необхідно використовувати на благо. Достатньо виконувати різноманітні вправи на словниковий запас і граматику. Так можна швидше вивчити корисні фрази, які знадобляться в розмові з іноземцями.
   
 3. У тому випадку, якщо хтось із друзів інтроверта вивчає англійську, уроки розмовної мови з ними принесуть масу користі. У компанії друга вчитися набагато простіше, ніж у компанії незнайомців. Можна влаштовувати різні дискусійні клуби та обговорювати теми, що цікавлять, іноземною.
   
 4. Одна з головних причин, через які інтроверти бояться розмовляти англійською, це страх зробити помилку. Такі люди схильні довго роздумувати над тим, що і як необхідно вимовити. В цьому випадку потрібно абстрагуватися від негативних думок і дозволити собі помилитися.
   
 5. Вивчати англійську мову інтровертам на курсах досить важко. Вони почуваються незатишно і не завжди можуть бути активними, як інші одногрупники. В цьому випадку можна звернути увагу на індивідуальні заняття з викладачем в мовній школі. Так можна комфортно почуватись на заняттях, але при цьому отримати серйозні знання.
Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30