Reviews. 25.11.2011

Download English here

Автор: Ольга Янкова
Вивчення іноземної мови потребує не величезну кількість часу, неймовірну мотивацію і наполегливість, але й досить велику купу грошей. Курси, викладачі та носії – це і так зрозуміло, без них просто нікуди не дінешся. Але ті, хто дійсно прагне досягнути певного рівня при вивченні мови, знають, що найбільше грошей, все ж таки, вимагає будь-яка література іноземною мовою, будь то підручники, фільми чи художні книжки.


Ну, зі фільмами все досить просто, скажете ви. А я вам скажу, що досить просто не тільки з фільмами. Кожен з нижче наведених ресурсів надає усім бажаючим можливість завантажити майже все необхідне для вивчення мови, при цьому економить нам купу часу та грошей. Давайте подивимося на них детальніше.

englishtips.org – цей сайт просто неможливо не знати, якщо вивчаєш англійську. Його засновники поставили собі за мету вивчити англійську разом зі своїми користувачами, про що не забули згадати в логотипі. Сайт об’єднує 509292 користувачів, які разом із засновниками завантажили 59525 підручників, словників, різноманітних книг, аудіо та відео ресурсів для вивчення мови.

Для зручності користувачів ця величезна купа матеріалів поділена на такі категорії:
Підручники з англійської мови
Екзамени (розділ поділено ще на 14 підрозділів, кожен з яких присвячений окремому екзамену)
Художня література (у розділі можна знайти як адаптовані книжки, так і книжки в оригіналі)
Газети, журнали, комікси
Нехудожня література (матеріали з країнознавства та туризму, книжки для самоосвіти, література по DIY (зроби сам), економіці та менеджменту, лінгвістиці, літературознавству тощо)
Мультимедіа англійською (різноманітні аудіо курси та відео уроки, а також безліч фільмів та мультфільмів англійською)
Словники та енциклопедії
Аудіокниги
Комп’ютерні програми для вивчення англійської
Розділ Інше
, де можна знайти ще декілька сотень книжечок, які чомусь не віднесли до попередніх категорій.

Ще цікаво:
- на сайті можна користуватися пошуком, задавати питання у миттєвому чаті.
- на сайті є Сервіси Englishtips (форум, цікаві статті та колекції, та щоденний безкоштовний урок, завдяки якому можна вивчити слово/фразу/ідіому тощо)
- посилання на цікаві сайти (деякі з них - це реклама, але деякі таки досить корисні)
- дуже приємно дякувати за публікації та посилання

Для того, щоб користуватися цим сайтом необхідно зареєструватися та при завантаженні будь-якої літератури підтвердити, що книги будуть використовуватися лише для ознайомлення з метою подальшого придбання цього підручника.uz-translations.net – англомовна версія сайту, uz-translations.su – російськомовна версія сайту. Цей ресурс було створено зусиллями узбеки, які прагнуть вивчити якомога більше іноземних мов.

Цікаво, що на сайті можна знайти ресурси з вивчення практично будь-якої мови, навіть есперанто. Усі мови візуально поділені на мовні групи, до яких вони належать. Проте нас цікавить саме англійська, тому повернемося до цього розділу. Отже, знаходимо англійську, наводимо на неї курсор мишки та бачимо випадаюче меню, що пропонує нам перейти на один із наступних розділів:
Навчальні матеріали
Словники
Аудіо та відео
Література
Аудіо книги
Газети та журнали
Дитячий куточок


У кожному з розділів матеріали розташовуються по даті завантаження на сайт, тому доведеться довго переходити зі сторінки на сторінку, щоб знайти щось цікавеньке. Проте на сайті є можливість користуватися кнопкою Пошук. Також при пошуку по сайту є можливість обирати конкретну категорію, що вас цікавить, або ж вказати ім’я автора.

Ще на сайті є архів та колонка Last news, де можна знайти останні поповнення колекції uz-translations. Для користування цим ресурсом необхідно зареєструватися на сайті.scribd.com створений для того, щоб завантажувати та ділитися документами, книжками, презентаціями тощо. Scribd має можливість поєднувати ваш профіль із сторінкою у Facebook, завдяки чому вам не потрібно зайвий раз реєструватися та ви маєте можливість слідкувати за документами та книжками, які завантажують ваші друзі-колеги-знайомі (що буває досить корисним).

Але головне – це та купа матеріалів, яку можна знайти на Scribd – незалежно від того це одна сторінка, невеличка стаття чи величезна книга. Звичайно, тут є можливість пошуку по сайту, але ще є кнопочка Explore, в якій можна знати наступні розділи: Art & Design, Comics, Presentations, Reviews, Books - Fiction, Brochures/Catalogs, Business/Law, Creative Writing, Government Docs, How-To Guides/Manuals, Magazines/Newspapers, Puzzles/Games, Recipes/Menus, Research, Resumes/CVs, School Work, Speeches, Spreadsheets

Кожен з цих розділів також поділений на певні підрозділи. Не усі матеріали, що можна знайти у цих підрозділах можна завантажити, проте є можливість повністю переглянути їх онлайн. Також сайт пропонує підбірки найпопулярніших матеріалів у розділі Trending. Якщо ж ви вивчаєте не лише англійську, маєте можливість змінити мову, якою ви користуєтеся на сайті. Проте англомовний розділ все ж залишається найбільш заповненим.

Розділ Explore - People дає можливість знайти найпопулярніших користувачів цього ресурсу, які постійно поновлюють сайт чимось цікавеньким або ж просто переглянути категорії користувачів за родом їх занять та поцікавитися, що ж дехто з них завантажує або читає.ex.ua - почну з цього ресурсу, але ви маєте розуміти, що сюди можна внести будь-які торенти, куди можна завантажувати відео файли (наприклад rutracker.org, 0day.kiev.ua, torrents.net.ua, thepiratebay.org тощо). Проте якщо більшість торентів вимагають реєстрації, деякі реєструють лише по запрошенням чи в певні години дня, або ж не реєструють взагалі, то ex.ua є абсолютно доступним усім бажаючим без реєстрації (правда, лише в Україні).

Звичайно, ми можемо переглядати усі доступні фільми та серіали, перевіряючи наявність оригінальної доріжки, але при цьому їх необхідно завантажувати. А ось декілька розділів, які безпосередньо створені для розміщення англомовних матеріалів:
http://www.ex.ua/en/video - відео лише англійською мовою або ж те, в якому англійська доріжка – основна.
http://www.ex.ua/en/texts - книжки, журнали тощо
http://www.ex.ua/view/82381?r=80926 – аудіо книги англійською
http://www.ex.ua/view/84518?r=80926 – уроки та тренінги англійською

Як змінити мову на сайті:


language.in.ua – це безкоштовний файлообмінник, де можна знайти журнали, навчальну літературу, словники, програми для вивчення мов. У розділі Англійська мова роз робітники сайту вже помістили 2800 одиниць, що допоможуть у вивченні мови.

Переваги – є пошук по сайту. Недоліки – у самому розділі матеріали не поділені на підкатегорії, тому потрібно переглядати все підряд, якщо ви не знаєте, що саме шукаєте.

Ще одна особливість – сайт пропонує через торент-програму tiсno.torrent, яку необхідно можна завантажити з цього ж таки сайту. Сподобалося – відсутність реєстрації, досить непогана підбірка матеріалів. Роздратувало – необхідність разом із торентов встановити мультибар, яка і досі мені псує настрій щодня =). Тому я би радила користуватися цим ресурсом у тому випадку, коли всі решту не дали ніяких результатів.

На сайті є ще й посилання на ще один торент з англомовною літературою, проте і там необхідно користуватися програмою ticno.torrent
Впевнена, що це не всі сайти, з яких ми маємо можливість завантажити щось англомовне. Якщо ви знаєте ще якісь ресурси - поділіться з нами у коментарях.

 

Вам також може сподобатися:
Reviews
Чому варто вивчати англійську в Green Forest у Харкові?
Англійська не втрачає своєї актуальності. І те, що ми відкрили вже два офіси Green Forest у Харкові – тому доказ. Нас вибирають серед безлічі інших компаній. Згідно з сайтами enguide.ua і englisher.com.ua, ми одні з кращих у Харкові. А позитивні відгуки про Green Forest у Харкові, безумовно, приємно…
Reviews
Як вибрати найкращі курси англійської у Львові: лайфхаки та поради
Якщо ви вільно говорите англійською, шанси знайти високооплачувану роботу або вступити до престижного європейського університету значно підвищуються. Так, кількість людей, які хочуть вивчати мову, збільшується з кожним роком. А це породжує появу величезної кількості курсів англійської у Львові, які…
Reviews
Де варто вивчати англійську в Одесі: лайфхаки та поради щодо вибору курсів
Поставили за мету вивчити англійську в Одесі? Легко: кількість шкіл англійської в нашому місті збільшується з кожним роком. Але яку з них вибрати, щоб отримати бажаний результат? Пропонуємо ефективні лайфхаки та поради, які допоможуть визначитися з вибором школи англійської мови в Одесі. Зміст Як вибрати…
Інтенсив вихідного дня
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Басейна, 7-В, (4 поверх).
Пн.-Чт.: 13:00-21:30
Пт.: 13:00-21:30
Сб.-Нд.: 09:30-18:00
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт.: 13:00-22:00
Пт.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 11:30-21:30
Вт., Чт., Пт.: 08:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 08:00-12:00, 13:00-22:00
Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00-10:00, 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.,Ср.: 09:00-11:00, 14:00-22:00
Вт.,Чт.,Пт.: 14:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт.: 13:00-22:00
Пт.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-22:00
Вт., Чт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 11:30-21:30
Вт., Чт., Пт.: 08:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Басейна, 7-В, (4 поверх).
Пн.-Чт.: 13:00-21:30
Пт.: 13:00-21:30
Сб.-Нд.: 09:30-18:00
Найбільша мережа шкіл англійської мови в Україні