Що спільного між Грін Форестом та Ірландією

Автор: Юлія Кравченко
Досі в цьому семестрі ми не провели жодного розважального заходу, і ви всі знаєте чому. Проте колись починати нам все ж таки потрібно. Так трапилось, що першим заходом, на якому ми пропонуємо трохи розвіятися – це наш що семестровий паб кроул.

Якщо раптом хтось досі не знає, що воно таке, коротко про головне: pub crawl – розвага родом чи то з Британії, чи то з Шотландії, під час якої група людей збирається разом та протягом вечора чи ночі мандрує (переважно пішки) різними пабами, випиваючи та розважаючись в кожному з них. Звучить страхітливо, так. Але, влаштовуючи паб кроули в Грін Форесті, я завжди наголошую на тому, що ми збираємося не заради «випити». Ми збираємося, щоб познайомитися, порозважатися, поговорити англійською, погуляти вулицями і трохи випити, що уж.


Паб кроул цього разу ми вирішили присвятити традиційному ірландському святу – Дню Святого Патрика. Як відомо, традиційний колір свята і країни – зелений, а ми ж якраз зелені, а ще нам завжди цікаво, які ще світові традиції ми не випробували на собі. Звичайно, за величезні алкогольні святкування ми не беремося – побоюємося. До того ж, це не наша парафія. Ми за мир та англійську.

Готуючись до паб кроулу, я подумала про те, що наша минулорічна вечірка до Дня народження Грін Фореста була присвячена саме Дню Святого Патрика. Всі тоді вдягнулися в зелене, танцювали ірландські танці та пили Гінесс. Було справді дуже весело. І з того моменту, все що пов’язано з Ірландією, апріорі здається веселим та вартим уваги.

І от, обираючи країну для навчальної поїздки для студентів, Ірландія одразу стала лідером симпатій. Звичайно, коли ми готували рекламу та обговорювали умови, курс євро був нижчим і взагалі, час був сприятливішим, ми знаємо. Проте поїздка настільки приваблива, що відмовитися від неї неможливо.

Я розумію, що, коли ви чуєте суму в 1500 євро, то одразу здається, що це задорого для звичайної подорожі (хай то навіть і United Kingdom). Але хочеться наголосити для тих, хто, можливо сумнівається: 1500 євро включають в себе все. Під все я маю на увазі ВСЕ. Це оформлення всіх необхідних документів та візи, переліт в обидві сторони, проживання та харчування, щоденні заняття англійською, переїзди між містами, квитки в музеї, екскурсії. Тобто, говорячи без перебільшень, ця сума включає в себе абсолютно все, крім грошей на покупку сувенірів. Звичайно, це великі гроші, проте якщо вони у вас є, і ви сумніваєтесь тільки з приводу того, чи варто ризикнути, повірте, варто. Ірландія – це краса в чистому вигляді, смарагдовий острів, що має багату історію та фантастичну природу! Окрім того, протягом тижня ви буде спілкуватися з носіями мови та покращувати власну англійську.

Отже, висновків два. Перший: не пропускайте наші паб кроули. Вони зазвичай нікого не залишають байдужими. Другий: зверніть увагу на Ірландію. Для нас вона стає чимось символічним.Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00