About English Language. 16.10.2019

Що дають курси англійської мови Upper-Intermediate?

Автор: Юлія Блажевич

Курси англійської мови Upper-Intermediate дають знання, з якими спілкування англійською мовою не спричиняє жодних проблем. Виняток становлять лише мовні фрази і образні словосполучення, зрозуміти які можна тільки проживаючи в англомовному середовищі. Більш того, з цими знаннями можна впевнено отримати міжнародний сертифікат для навчання або роботи в англомовній країні.

Коли можна починати вивчення англійської мови на цьому рівні?

  1. Ви можете розібрати мову носія мови при прослуховуванні, хоча іноді зустрічаються незнайомі слова.
  2. Добре розбираєтеся в граматиці, але при цьому є бажання доповнити свої знання.
  3. Курси англійської Upper-Intermediate необхідні тим, хто може вільно говорити іноземною, незалежно від теми, але часом робить лексичні та граматичні помилки.
  4. Ви пройшли курс вивчення англійської мови і зараз на рівні Intermediate.
  5. За необхідності скласти іспит FCE, IELTS, TOEFL, а також отримати міжнародний сертифікат.
  6. Тим, хто може підтримати бесіду англійською.

Що дають курси англійської мови Upper-Intermediate?

Що з себе представляють курси англійської мови Upper-Intermediate?

Upper-Intermediate – це досить серйозний рівень знання мови, що позначається як B2. З цими знаннями людина ще не носій англійської мови, але максимально близька до нього за вимовою, здатністю швидко сприймати інформацію і лексичним запасом. З цими знаннями можна повноцінно спілкуватися з декількома співрозмовниками на різні теми, але при цьому не виключені несуттєві помилки.

До головних напрямів англійських курсів Upper-Intermediate можна віднести читання літератури і англомовних текстів, листування англійською мовою, сприйняття мови на слух, а також постійне використання отриманих знань.

По закінченню навчання з'являється можливість брати активну участь у бесідах, які присвячені різним темам. Також можна вільно писати англійською і орієнтуватися в граматиці просунутого рівня. З рівнем Upper-Intermediate можна дивитися шоу, різні відеопрезентації та дискусії носіїв мови.

Який термін навчання на курсах англійської Upper-Intermediate?

Навчання на цьому етапі буде залежати винятково від індивідуальних особливостей, а також частоти відвідування занять. В середньому, пройти цей рівень можна за 6-9 місяців.

Навчання на даному етапі – це досить складний процес, до якого потрібно докладати зусиль, не тільки учня, але і викладача. Але всі ці зусилля не пройдуть дарма, оскільки володіння іноземною мовою на цьому рівні дозволить вступити до престижного закордонного ВНЗ, отримати гідну роботу, а також вільно подорожувати по всьому світу.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00