About English Language. 12.02.2020

Чим такий хороший загальний курс англійської мови?

Автор: Ніна Кісь

Бажання переглянути черговий сезон улюбленого серіалу не чекаючи озвучки, втома від пошуку ідеального перекладача для продуктивного листування з партнерами, прагнення вільно використовувати англійську в подорожах. Все це приводить студента до рішення вивчати англійську мову. Найчастіше курс обирають саме General English, що включає в себе вміння читати, писати, слухати і, звичайно ж, говорити. Саме загальні курси англійської мови розвивають ті самі навички, які щодня необхідні в сучасному світі не тільки на роботі й у подорожах, але і в побутових ситуаціях.

Є величезна різноманітність пропозицій напрямів курсів. Незважаючи на зростаючу популярність нових програм, загальний курс англійської мови, як і раніше, найбільш популярний і ефективний. Які його плюси та в чому специфіка викладання?

Чим такий хороший загальний курс англійської мови?
Загальний курс англійської мови гарантує всебічне навчання

  1. Структура рівнів. На курсах викладання англійської мови є чітка структура рівнів у курсі General English: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced. Кожного студента тестують на відповідність певному рівню, кожному рівню відповідає своя програма навчання.

  2. Гнучкість. Залежно від потреб студента за допомогою синтаксичних і граматичних конструкцій з базової загальної лексики будуються висловлювання англійською мовою. Граматичні категорії мови чіткі, володіння ними служить фундаментом для подальшого просування на наступні рівні.

  3. Баланс. Для грамотного спілкування іноземною мовою недостатньо знань граматики і лексики. Без володіння мовними навичками (читання, письмо, аудіювання та говоріння) неможливо грамотно розмовляти англійською мовою. Той, хто не вивчає мову структурно, може говорити на різні теми, але його мова часто примітивна, словниковий запас бідний, складається із загальноприйнятих, часто вживаних слів і конструкцій.

  4. Техніки та методики. Загальна англійська включає різноманітні техніки викладання: письмові вправи, бриф-клуби, відеоуроки, аудіо та ігрові вправи.

  5. Фундамент. Під час складання іспиту на отримання міжнародного сертифікату на курсах викладання англійської мови необхідні не тільки відмінні знання, а й розуміння структури та логіки іспиту. Навіть на початковому рівні програми General English є елементи тестів.

  6. Оптимальність. Якщо ви завантажені роботою чи навчанням і не можете вчитися інтенсивно – це оптимальний для вас курс. Двічі на тиждень по три академічні години – достатнє навантаження для опанування програми.

  7. Темп курсу General сприяє комфортному вивчення англійської. На курсах викладання англійської мови його обирають ті студенти, які хочуть у розміреному темпі детально вивчити мову.

Під час вибору програми на курсах викладання англійської мови ставте правильно мету й оцінюйте свої можливості – результат не змусить себе довго чекати.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00