About English Language. 12.02.2020

Чим такий хороший загальний курс англійської мови?

Автор: Ніна Кісь

Бажання переглянути черговий сезон улюбленого серіалу не чекаючи озвучки, втома від пошуку ідеального перекладача для продуктивного листування з партнерами, прагнення вільно використовувати англійську в подорожах. Все це приводить студента до рішення вивчати англійську мову. Найчастіше курс обирають саме General English, що включає в себе вміння читати, писати, слухати і, звичайно ж, говорити. Саме загальні курси англійської мови розвивають ті самі навички, які щодня необхідні в сучасному світі не тільки на роботі й у подорожах, але і в побутових ситуаціях.

Є величезна різноманітність пропозицій напрямів курсів. Незважаючи на зростаючу популярність нових програм, загальний курс англійської мови, як і раніше, найбільш популярний і ефективний. Які його плюси та в чому специфіка викладання?

Чим такий хороший загальний курс англійської мови?
Загальний курс англійської мови гарантує всебічне навчання

  1. Структура рівнів. На курсах викладання англійської мови є чітка структура рівнів у курсі General English: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced. Кожного студента тестують на відповідність певному рівню, кожному рівню відповідає своя програма навчання.

  2. Гнучкість. Залежно від потреб студента за допомогою синтаксичних і граматичних конструкцій з базової загальної лексики будуються висловлювання англійською мовою. Граматичні категорії мови чіткі, володіння ними служить фундаментом для подальшого просування на наступні рівні.

  3. Баланс. Для грамотного спілкування іноземною мовою недостатньо знань граматики і лексики. Без володіння мовними навичками (читання, письмо, аудіювання та говоріння) неможливо грамотно розмовляти англійською мовою. Той, хто не вивчає мову структурно, може говорити на різні теми, але його мова часто примітивна, словниковий запас бідний, складається із загальноприйнятих, часто вживаних слів і конструкцій.

  4. Техніки та методики. Загальна англійська включає різноманітні техніки викладання: письмові вправи, бриф-клуби, відеоуроки, аудіо та ігрові вправи.

  5. Фундамент. Під час складання іспиту на отримання міжнародного сертифікату на курсах викладання англійської мови необхідні не тільки відмінні знання, а й розуміння структури та логіки іспиту. Навіть на початковому рівні програми General English є елементи тестів.

  6. Оптимальність. Якщо ви завантажені роботою чи навчанням і не можете вчитися інтенсивно – це оптимальний для вас курс. Двічі на тиждень по три академічні години – достатнє навантаження для опанування програми.

  7. Темп курсу General сприяє комфортному вивчення англійської. На курсах викладання англійської мови його обирають ті студенти, які хочуть у розміреному темпі детально вивчити мову.

Під час вибору програми на курсах викладання англійської мови ставте правильно мету й оцінюйте свої можливості – результат не змусить себе довго чекати.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00