Reading, About English Language. 15.03.2020

Навчання англійської може бути в задоволення

Автор: Яна Сахнюк

Мантра «англійська мова – навчання», яка міцно засіла в підсвідомості вашого мозку та на папері вашого планінгу на літо, стала нездійсненною місією? Пальці невпевнено стукають по клавіатурі й ви міркуєте, що краще вбити – «Київ і англійська мова» або просто «англійська в Києві»? Закатували Siri проханнями знайти «навчання англійської мови»? Relax, be light and take it easy відповідь на запит, де вчити англійську мову в Києві, знайдений. Welcome to Green Forest.

Зміст

 1. Чому англійська в Києві – це Green Forest?
 2. Вивчити англійську мову просто – приручи драконів
 3. Гайда навчатися всім англійської в Green Forest!
 4. Англійська в Києві всюди, але не скрізь є...
 5. Навіщо навчати англійської мови по-особливому, не так, як всі?
 6. Методика навчання англійської мови
 7. Intermediate або advanced: що краще і красивіше
 8. Who is absent today на занятті з англійської, або Хто потонув у підручнику
 9. Англійська мова в Києві, що краще вибрати: стандартний курс, grammar express або інтенсив вихідного дня?
 10. А є щось з англійської на літо в Києві?
 11. Обережно, мавпочки, або Як цього літа навчити англійської в Києві дітей
 12. Хто старе пом'яне – той краще знатиме англійську мову
 13. Англійська мова навчання – це не страждання

Чому англійська в Києві – це Green Forest?

Ходить багато легенд про англійську мову в Києві, але всі вони про одне: скрізь потрібно прикладати зусилля, щоб чогось навчитися. Чому навчатися всім охочим потрібно саме в Green Forest, запитаєте ви. А чому всі хочуть свіжу ковбаску, а не прострочену? Вживаючи якісний продукт, ми насичуємо наш організм енергією і здоров'ям. Припустимо, ковбаса – це метафора до навчання англійської мови. У вивченні будь-якої іноземної мови також важлива «свіжість» і якість. Під «свіжістю» мається на увазі навчання слухачів англійської, використовуючи сучасні методи і технології, які дійсно працюють і дають результат. Щоб навчитися англійської мови, зовсім не обов'язково зазубрювати, як робот, слова, виконувати нескінченні письмові вправи і страждати від ефекту страуса, коли в пристрасному бажанні осягнути ази англійської мови або дотягнутися до рівня intermediate англійської мови голова занурюється в підручники. Англійська мова в Києві – це Green Forest, тому що це потужна платформа, яка пропонує нестандартний підхід і ефективний результат. Це місце, де ви зустрінете висококласних викладачів, які будуть не просто навчати вас, але також стануть вашими справжніми друзями. Це ті сміливі та спритні викладачі, які відступили від шаблонних занять з англійської та розробили свої матеріали для навчання слухачів іноземної мови.

Вивчити англійську мову просто – приручи драконів

Чи можна англійську вивчити в Києві або обов'язково летіти в англомовні країни? Як можна навчитися англійської мови? Відповіді на ці запитання дуже прості. По-перше, летіти за кордон має бути приємно, а не обов'язково. По-друге, навчається людина англійської мови – абсолютно так само, як і рідної. Згадайте, як вас малятком носили на ручках, показували предмети і змушували повторювати їх назви. У ваших же інтересах було вивчити швидше правильно слова, щоб задовольняти потреби в шоколаді та цукровій ваті. Викладачі навчають студентів англійської мови, озброївшись чотирма незмінними знаряддями, відомими всім як: говоріння, читання, письмо та аудіювання, хоча для деяких учнів ще доводиться тим же шоколадом запасатися. Не дарма кажуть психологи: «Всі проблеми з дитинства». Вибираючи тільки один аспект у навчанні, студенти помилково вважають, що прокачуючи один скіл, можливо осягнути іноземну мову. Часто охочі опанувати англійську для спілкування думають, що на заняттях потрібно тільки базікати – і це дозволить навчитися англійської автоматично, при цьому недооцінюють користь читання, письма та аудіювання. Існуючі аспекти вивчення іноземної мови здаються нудними і по-шкільному обридлими, якщо на це дивитися прямолінійно. Green Forest вдалося приручити цих чотирьох драконів і креативно підійти до навчання студентів англійської. Чи є підручники? Звичайно є, але тільки точно не ті, з якими ви могли зустрітися в навчальних закладах.

Вивчити англійську мову просто – приручи драконів
Вивчення англійської в Green Forest веселе та результативне завдяки нашим методикам і спеціальній літературі

Гайда навчатися всім англійської в Green Forest!

Навчання англійської мови проходить за спеціально розробленою школою Green Forest літературою. Але, природно, не одним підручником учні будуть ситі на заняттях. Green Forest розуміє, що у світі високих технологій одного програвача аудіозаписів з книгами для навчання англійської недостатньо, і тому пропонує своїм студентам унікальні ресурси онлайн, такі як Enpodcast, My Green Forest, бібліотеку English Bookland, відеотеку MovieVille.

Англійська в Києві всюди, але не скрізь є...

Рекламу «англійська Київ» можна побачити часто і в багатьох місцях – від пошукової мережі до громадського транспорту, а ось системою двох викладачів у групі похвалитися можуть не всі. Green Forest вперше ввів подібну систему в процес навчання своїх студентів англійської. Це свого роду відступ від шкільного мислення, де часто батьки вважають, що навчати своїх чад англійської абсолютно всі роки повинен один учитель. Насправді реальність така, що в англомовному світі, виходячи з індивідуальних особливостей кожної людини, не існує єдиного правильного стандарту англійської для спілкування. Буде абсурдно, якщо кожен у соціумі буде підбирати собі співрозмовника як пару туфель, щоб підходив за параметрами: така ж вимова і приблизно такий же запас лексичних одиниць. Real life is to think outside the box і ні про яку зону комфорту в спілкуванні не може йтись. Саме тому система двох викладачів у навчанні слухачів англійської дуже важлива, це, так би мовити, репетиція перед участю в реальних міжнародних комунікаціях і розуміння того, що правильна англійська може звучати по-різному.

Навіщо навчати англійської мови по-особливому, не так, як всі?

Головною метою викладачів Green Forest є навчити англійської своїх студентів якнайкраще, якісно. Не завжди британські підручники можуть надати саме той відео- або аудіофайл, який необхідний студентам на заняттях з англійської мови. Англійську в Києві можна вивчати по-різному і в різних місцях, але проблеми, з якими стикаються студенти, часто носять суто індивідуальний характер або навіть територіальний, якщо йдеться про різні національності. Як правило, це стосується аспекту говоріння при вивченні вимови. Наприклад, українці часто припускаються помилки при вимові звуку «r» в англійських словах, вимовляючи його як українське «р», що в корені неправильно. Єгиптяни часто читають і вимовляють звук «b» в словах на букву «p», наприклад, слово «parents» говорять як «barents». Китайці схильні додавати звук «s» до всіх слів як закінчення, наприклад, «haves», «don'ts», «fishs», «waters». Для того, щоб вирішити подібного роду дилеми, іноді потрібно в індивідуальному порядку опрацювати аудіоматеріал зі студентами і подивитися відео, щоб учень побачив свою проблему з боку і проаналізував. Школа Green Forest знайшла вихід з цієї ситуації і створила власну студію для запису аудіо- і відеоматеріалів.

Методика навчання англійської мови

Навчання англійської мови здійснюється за допомогою комунікативної методики на основі дев'яти підходів викладання іноземної, що дозволяє студентам легко навчатися. Хтось хоче почати з нуля або алфавіту, комусь конкретно потрібен рівень intermediate, upper-intermediate або advanced. Усе це не проблема, головне бажання учня досягти поставленої мети.

Intermediate або advanced: що краще і красивіше

Набір у групи на заняття з англійської можливий від рівня новачків Elementary до Advanced. Незалежно від ваших цілей осягнути певний рівень рекомендованим вважається визначити ваш поточний рівень володіння іноземною мовою, щоб було ясно, від чого відштовхуватися. Із цим також вам може допомогти школа Green Forest.

Who is absent today на занятті з англійської, або Хто потонув у підручнику

Не потрібно думати, що заняття з вивчення іноземної обмежуються тільки очною присутністю кожного учня. Сьогодні у світі стільки ресурсів з вивчення англійської, що просто неправильно відстороняти учнів від цього достатку й орієнтувати тільки на відвідування занять. Багато студентів іноді не знають, з чого почати, і не починають зовсім, адже в інтернеті стільки різної літератури для того, щоб осягнути нову мову, стільки серіалів і фільмів мовою оригіналу, стільки аудіоматеріалів, стільки всілякого контенту.

Або існує інша крайність, коли вивчають англійську в Києві, як взагалі-то і в інших містах і навіть країнах, бо це глобальна проблема. Ідуть від реальності, занурюючись з головою в увесь можливий контент. Начебто виписують слова, дивляться серіали по шість годин на добу, завчають словосполучення і студіюють розділи лексики англійської, іншими словами, беруть навіть незбагненне з високих рівнів за принципом «як не з'їм, то понадкушую», а результат або нікудишній, або відсутній зовсім.

Школа Green Forest досліджувала цю проблему і підготувала для студентів найбільш цікаве, корисне і ефективне, щоб допомогти навчитися англійської мови за рамками стандартних аудиторних занять. Кожен семестр Green Forest пропонує заняття по Skype, велика кількість безкоштовних авторських спецкурсів, тренінгів для студентів школи і корисних вебінарів, все те, що допоможе навчити англійської ефективно.

Who is absent today на занятті з англійської, або Хто потонув у підручнику
У нас англійську вчать не лише за підручниками, школа працює з багатьма сучасними технологіями

Англійська мова в Києві, що краще вибрати: стандартний курс, grammar express або інтенсив вихідного дня?

Англійська мова в Києві – це Green Forest ще й тому, що ця школа знає, що вам потрібно, щоб засвоїти англійську легко і в поставлений термін. Вам запропонували підвищення на роботі, нову посаду, яка передбачає постійне спілкування з іноземними партнерами і вимагає від вас конкретного рівня знання з англійської мови, якого у вас немає. Що робити в такому випадку і як навчитися англійської мови в стислі терміни, подумаєте ви. Відповідь проста – інтенсивні курси, де на заняттях з англійської дають ефективну вижимку основного матеріалу, потрібного вам для підтвердження рівня знання мови.

Однак, буває і таке, що вам запропонували піднятися кар'єрними сходами, а на роботі градус завантаження зашкалює за всі можливі позначки, не вистачає часу, щоб поїсти нормально. А після роботи потрібно терміново повертатися додому, де вас чекають діти, з якими обов'язково потрібно і погуляти, і пограти, іншими словами не до занять з англійської. Ми вас розуміємо, не переймайтеся, успішна людина має бути успішний у всьому і володіти мистецтвом time management, як би важко йому не було. Розуміння – розумінням, а питання залишається в тому, як навчитися цієї англійської в такій ситуації, коли і на роботі треба успішно реалізуватися, і зразковим сім'янином залишитися. Green Forest пропонує в цьому випадку поспати трошки менше на вихідних і приділити кілька годин англійській. Подібні заняття з англійської мови назвали інтенсивом вихідного дня, де вас будуть навчати англійської в стислий термін і з мінімальними збитками для вашого особистого часу.

Для щасливчиків, які мають у своєму розпорядженні час і готові всебічно навчатися англійської мови після роботи, школи або у свій вільний час, існує стандартний курс. А ось тим, у кого ніяк не складаються стосунки з граматикою, пропонують grammar express. Для учнів, яким вже є, що сказати, існує розмовний клуб з носіями мови. Тут можна не тільки попрактикувати вивчені на заняттях з англійської слова і конструкції, але також висловити свою точку зору й активно взяти участь у процесі міжкультурної комунікації.

А є щось з англійської на літо в Києві?

Якщо ваш рейс у літо перенесли авіалінії або він затримується тижні на чотири, то це зовсім не привід сумувати, а чудова можливість записатися на літній супер інтенсив, щоб навчитися англійської в Green Forest. Чотири рази на тиждень по чотири години англійської в Києві, на батьківщині, прекрасно, щоб потім полетіти за кордон і вразити іноземців своїми успіхами. Семестр за доступною ціною вартістю 4800 гривень – ціна однієї пари снікерсів, абсолютно не потрібної спекотним літом, натомість витрачена на прекрасне і корисне проведення часу, можливість обзавестися потрібними зв'язками, знайти нових друзів. Вчитися англійської з друзями весело, а з новими – удвічі. New friends, яких ви зустрічаєте на заняттях з англійської, – це люди, як правило, однієї радіохвилі, зі схожими цілями і навіть планами. Хто знає, можливо, після закінчення навчання англійської мови в Києві на літньому супер інтенсиві ви знайдете супутників, з якими підете разом в літо, адже не дарма кажуть: «Гуртом і батька легше бити», – і веселіше, і, якщо забули потрібне слово з занять з англійської, друг нагадає.

Обережно, мавпочки, або Як цього літа навчити англійської в Києві дітей

У кожній дитині є по двісті, а влітку в рази більше грамів вибухівки. Завдання батьків – спрямувати цей згусток енергії в правильне русло, інакше трах-бабах дістанеться багатьом. Чому б не присвятити вільний час вашого чада на прокачку англійських скілів? Можливо, деякі батьки подумають, що діти досить працювали з іноземною мовою цілий навчальний рік у школі й зараз потребують відпочинку і нічогонероблення для балансу. Але навчатися англійської за принципом «то густо, то пусто» неефективно і навіть шкідливо. Уявіть олімпійського чемпіона перед олімпіадою, якому захотілося влітку перед осінніми показовими виступами розслабитися, пасивно відпочити і нічого не робити. У вересні він повертається, ні, не на англійську в Києві, на важливі змагання, а м'язи то вже не ті, що були. Тонус, еластичність втрачена і навіть бажання брати участь кудись зникло. А якби Людвіг ван Бетховен, відомий композитор, в дитинстві вирішив на літо повністю забути про музичну практику й навчитися іноземної мови, наприклад, української, що б було? Талановита людина – талановита в усьому, можливо, він став би складати українську поезію, але недбале ставлення до музичного таланту, навіть на невеликий проміжок часу, точно б позначилося на його музичній творчості.

Навчаючись англійської, людина, якщо робити тривалі паузи, схильна забувати не тільки ази англійської мови, а й все те, що знала та вчила раніше в альма матер. Нічого дивного в цьому немає, це те, як влаштована наша фізіологія і цим ми відрізняємося від бездушних машин. Давайте пам'ятати, що practice makes perfect, і це не означає, що потрібно зубрити мову добу на проліт, адже measure is pleasure.

Відстороняти дітей повністю від навчання англійської не варто, адже вони в тому чудовому періоді свого життя, періоді губки Боба, коли англійська легко липне до них без надзусиль. Green Forest запрошує діточок у свій літній табір, щоб провести літо весело, завзято і з користю всебічного розвитку. Діти роблять охоче тільки те, що їм цікаво, тому в цьому таборі діти будуть інтенсивно навчатися англійської за своїми різними інтересами, таким як IT, художнє і театральне мистецтво, кулінарія, дизайн, спорт. Прекрасний варіант на літо, щоб навчитися тематичної англійської та знайти нових вірних друзів.

Обережно, мавпочки, або Як цього літа навчити англійської в Києві дітей
Літні курси англійської для дитини – найкращий варіант для батьків

Хто старе пом'яне – той краще знатиме англійську мову

Сьогодні англійська мова в Києві – це вже абсолютно не той рівень і підхід до навчання англійської мови, який був у вісімнадцятому столітті або раніше. Ще якихось п'ятнадцять років тому за щастя було роздобути відеокасету з англійською аудіодоріжкою, а якщо там ще і субтитри були, то взагалі неймовірно пощастило. Чи були років двадцять тому курси англійської мови в Києві? Звичайно були, але ресурсів і матеріалів для навчання студентів англійської мови було в дуже обмеженій кількості. Через брак автентичної літератури при відвідуванні курсів учні більше покладалися на закордонний досвід викладачів. No man is an island або одного викладача мало для навчання англійської, додому ж його не забереш для повторення матеріалу, потрібен хороший підручник. Хороший підручник на ті часи, як хороший смартфон сьогодні – щоб знайти, треба було розпитати, а якщо дорогувато, то б/у пошукати. У зборі матеріалів, необхідних для навчання, допомагали щасливчики, викладачі, перекладачі, всі ті, кому пощастило в той час побувати за кордоном і завести pen friends для зворотного зв'язку. Вони привозили в якості сувеніра не магніти на холодильник, а іноземні фільми, музику, пресу, наприклад, випуски The Times, The Guardian, The Washington Post. Ось так раніше і навчалися англійської мови з миру по нитці.

Англійська мова навчання – це не страждання

Для того, щоб навчитися англійської – головне бажання, а де знайти терпіння, зусилля, час, правильне розташування зірок на небі і натхнення, підкажуть хороші викладачі, що навчають англійської довгі роки. Хороший викладач – це досвідчений викладач, який зі шкільної лави, а викладачі теж люди і колись самі ходили в школу, вірно дружать з іноземною мовою, а хтось, може, з самого народження. Хороший викладач – це той, хто не сидить забарикадувавшися в аудиторних стінах, читаючи конспекти десятирічної давності. Хороший викладач англійської – це той викладач, який іде в ногу з часом, розвивається і разом з мовою, бо мова – це динамічне поняття, і разом з передовими методиками навчання англійської. Де знайти такого викладача з англійської в Києві? Такі й тільки такі є в Green Forest. Приходьте, вони раді навчити вас англійської мови, подружитися і провести весело разом час.

Вам також може сподобатися:
Vocabulary
Безкоштовний урок англійської з Notes. Reading Lesson. I got lost in Amsterdam. A2-B1
Дафні та її чоловік поїхали в Амстердам, трішки погуляли по вулицях міста, зайшли в кафе, але коли вийшли з нього - виникла невеличка проблема… Яка саме - читайте та слухайте англійською у нашому новому інтерактивному уроці - I got lost in Amsterdam - https://bit.ly/3sh5M3x. + Відразу вдосконалюйте…
Grammar
7 безкоштовних зимових онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced + знижка 50% на 80+ курсів
Нова добірка безкоштовних онлайн курсів для всіх рівнів від Green Forest вже тут. Ну, тобто курси не від Green Forest, а від різних всесвітньовідомих університетів та різних онлайн платформ для навчання. Просто ми тут зібрали ті, які почнуться саме зимою або ж їх  можна проходити в будь-який час.…
Reading
Безкоштовний урок англійської з Notes. Reading Lesson. East vs West. B2-C2
Незважаючи на сучасний прогрес та культурну дифузію, східна та західна культури залишаються дуже різними. Тому вам точно не завадить знати про їх відмінності. Проходьте наш інтерактивний урок Reading Lesson. East vs West від Notes - https://bit.ly/2ZMkdSJ та покращуйте не лише свою культурну компетентність,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00