About English Language. 03.05.2021

Англійська для початківців: що подивитися й почитати

Автор: Олена Задворна

Після багатьох років вивчення англійської мови в школі з нудними неактуальними текстами і правилами граматики дорослі люди здригаються від думки про відновлення навчання. Підхід до вивчення іноземної мови для ефективного результату полягає саме в тому, щоб використовувати мову як інструмент, отримуючи задоволення від процесу. Ви ж не вчите мову заради мови. Тож починайте використовувати англійську з перших уроків. Стереотип про те, що для початківців дивитися серіали англійською занадто важко – міф. Звичайно, просто не буде, але вибравши не дуже складний серіал із субтитрами, ви отримаєте величезний бонус до занять. Візьміть на озброєння наші поради та вдосконалюйте англійську для початківців щодня.

Англійська для початківців: що подивитися й почитати
Вивчайте англійську цікаво за допомогою актуальних матеріалів і способів

Які серіали дивитися англійською для початківців?

Дивитися серіали англійською для початківців краще ті, які ви любите і вже добре знаєте в дубляжі. Знайдіть їх англійською і подивіться без субтитрів, щоб фокусуватися на англійській мові. Далі починайте дивитися щось нове, поступово ускладнюючи завдання. Одразу відмовтеся від ідеї дивитися англійською з субтитрами рідною мовою. Використовуйте тільки англійські субтитри та зупиняйте за потреби, щоб виписати нові слова.

Навчальні серіали

Для початкових рівнів є спеціальні серіали, в яких лексика і темп мови ускладнюються з кожною серією. Сюжет зазвичай простий і легкий. Наприклад, Extra English. У мережі можна знайти вправи до кожного епізоду для вивчення лексики. Його можна дивитися з перших днів вивчення англійської мови.

Ситкоми

Популярні комедійні серіали добре підійдуть початківцям. Короткі серії можна дивитися з субтитрами, зупиняючись на незрозумілих моментах. Сюжети й діалоги зазвичай прості, але зі сленгом і розмовними фразами, які ви не знайдете в підручниках. У мережі є додаткові відео з розбором лексики.

Для початку можна подивитися старі ситкоми Friends або Alf. Підліткові серіали або мультсеріали також будуть корисні початківцям. Лексика в них не перевантажена складними конструкціями.

Англійська для початківців: що подивитися й почитати - 2

Що почитати англійською для початківців?

Крім серіалів, лексику для початківців добре поповнювати, читаючи цікаву вам літературу, блоги або статті. Книги на початку навчання краще обирати адаптовані для рівня Elementary. Також на початковому рівні можна почитати дитячу і підліткову літературу.

Під час вибору того, що почитати англійською для початківців, керуйтеся власними уподобаннями. Якщо вам цікавіше читати серйозну бізнес-літературу, ніж підліткові історії, не бійтеся і відкривайте новини або профільні видання. Чим більше будете шукати значення невідомих слів, тим швидше навчитеся вільно читати.

Підпишіться на кілька блогів. Невеликі тексти ідеальні для щоденного читання. Не забувайте виписувати нові слова і перевіряти їх вимову, щоб не завчити неправильно.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00