Grammar, Fun, Listening, Vocabulary. 20.10.2016

9 додатків, які покращать вашу англійську

Автор: Ольга Янкова

Вже пройшов перший місяць навчання, до темпу, викладачів та нових книжок усі вже звикли, а це означає, що пора шукати додаткові способи та ресурси для вивчення англійської. Саме у цьому допоможе наступна підбірка нових та не дуже цікавинок для ваших смартфонів. 

 

Duolingo English Test: English Language Certification by Duolingo
Тип додатку: тест
Рівні: усі
Я впевнена, що всі знають та користуються додатком для вивчення мови Duolingo. А от чи бачили ви додаток Duolingo Test? Програма обіцяє за допомогою всього кількох типів завдань визначити ваш рівень англійської. Вам запропонують послухати та записати кілька речень, заповнити пропуски в тексті та обрати з переліку слів ті, що існують в англійській мові. Чи можливо за допомогою таких завдань точно визначити рівень знання мови? Важко сказати. Але пройти тест як мінімум цікаво. До речі, Duolingo одразу пропонує опублікувати ваш сертифікат на LinkedIn, щоправда аж за $48,99.
Завантажити на Itunes та Google play

  

 

Qiktionary – The 4-letter Word Game by Four Letter Works
Тип додатку: гра зі словами
Рівні: середній +
Якщо ви любитель всіляких головоломок, то ця гра зі словами саме для вас. Що треба робити? Просто відгадати слово з 4-х літер. Слово може бути будь-яке, після кожної спроби програма покаже, скільки літер у слові правильні. Після 1-2 спроб можна визначити 1-2 літери та далі підбирати слова. Також дуже зручно, що можна позначити літери, що точно є або яких точно нема у слові. Після кожного відгаданого слова програма видає вам як нагороду якусь цікавинку про нього. Всі слова поділені на категорії: easy, not so easy, quite hard, no such thing as a fish. Також є тематичні категорії, проте за них доведеться заплатити. Дуже раджу спробувати, дійсно затягує.

Завантажити на Itunes та Google play

  

 

LearnEnglish Podcasts - English listening practice by British Council
Тип: аудіо та вправи до нього
Рівні: початкові +
Чудовий додаток від British Council для розвитку навичок слухання. Додаток надає доступ до 4 серій подкастів, у кожній з яких 10-20 подкастів. Кожен з таких подкастів триває біля 30 хвилин, до кожного є текст та завдання після прослуховування. Також зручно те, що сам текст розбитий на абзаци. Якщо обрати певний абзац, саме з цього місця буде програватися аудіо. Автори вказують для усіх подкастів рівень Elementary, проте я б віднесла їх до досвідчених Elementary та Pre-Intermediate. До речі, порада власникам i-приладів: якщо не знайдете app в українському сторі, спробуйте перейти на британський або американський.

Завантажити на Itunes та Google play

  

 

6000 Слов - Учим Английский Язык Бесплатно by Andrian Andronic
Тип: вивчення слів
Рівні: початкові – безкоштовно, усі – можливо придбати
Ця програма дає можливість безкоштовно вивчити 1000 слів на різну тематику. Усі слова поділені на теми та підтеми. Для того, щоб розпочати навчання потрібно обрати тему, підтему, тип гри, яка вас цікавить та натиснути play. За проходження рівнів гра нараховує вам бали (квіточки), за допомогою яких можна відкрити нові слова. До речі, набір слів у певних підтемах може зацікавити й студентів середніх рівнів. Тому вперед, за квіточками! До речі, програма пропонує обрати мову перекладу, серед яких є російська та українська. А ще невеличкий лайфхак – якщо скористаєтеся пошуком, то отримаєте весь список слів з усіх тем та підтем. 

Завантажити на Itunes та Google play
 
 

Learn English with 6 minute - for BBC, VOA, ESL by Hoan Van Tran
Тип: аудіо
Рівні: середні + 
Ще один цікавий додаток, що дає можливість попрацювати над аудіюванням, проте цього разу для середніх та старших рівнів. Додаток дає доступ до ресурсів з BBC Learning English, ESL Podcasts та VOA. Ви маєте можливість послухати аудіо онлайн або ж завантажити його собі на потім. Також до кожного аудіо є текст та невеличкий список слів. Матеріали оновлюється досить часто, тому матимете нагоду слухати про останні цікавинки в світі англійською. Також зверніть увагу на розділ відео: тут знайдете кілька навчальних відеокастів. Додаток є лише для i-техніки. Для власників андроїду пропоную схожий додаток з BBC ресурсами. 

Завантажити на Itunes та 6 minute English BBC Google play
  
 

How to speak English by Kaplan International Colleges
Тип: робота над вимовою 
Рівні: усі 
Додаток має три розділи: all sounds, де можна послухати усі звуки англійської, challenge - тут потрібно прослухати слово та обрати одне з 2-х запропонованих, your sounds - тут можна вказати свою мову (української, на жаль, нема, тому обираємо російську) та подивитися, з якими звуками у вас мають бути найбільші складнощі. У цьому розділі ви також можете переглянути відео, де пояснюється принцип утворення звуку з кількома прикладами слів. Особисто мені додаток подобається тим, що дає можливість подивитися звукову шкалу слова, а потім ще й записати себе і порівняти з оригіналом.

Завантажити на Itunes та Google play.
  

 

Drops: Learn Spanish, English & French words fast! by PLANB LABS OU
Тип: додаток для вивчення слів 
Рівні: початкові 
Додаток виглядає мега-стильно, тому вивчати слова з ним не тільки корисно, але й приємно. Безкоштовно можна вивчити 1000 слів, за більшу кількість лексики доведеться заплатити. Усі слова поділені на категорії, тому можна вибрати саме ту категорію, яка вас цікавить. Ще одна фішка додатку - те, що за один раз у вас є всього 5 хвилин на навчання. Після того у вас є 2 варіанти: почекати 10 годин і отримати наступні 5 хвилин або ж заплатити. 
Додаток пропонує крім англійської вивчати ще кілька європейських мов. 
На жаль, версію для андроїду не знайшла. Завантажити на Itunes.
  

 

Vocabulary Builder from Magoosh by Magoosh
Тип: робота зі словами
Рівні: старші + 
Якщо ваша ціль – збільшити словниковий запас, то це дійсно цікавий додаток. Розробники пропонують поділити слова на три категорії: General/GRE Words, SAT Words, TOEFL/English Learner Words. В кожній категорії слова розподілені на рівні за складністю: common, basic, medium, hard. Мушу зазначити, що навіть рівень basic пропонує досить складну лексику для вивчення, можна спокійно починати з нього. Отже, програма пропонує до кожного слова кілька можливих значень або ж варіант “I’m not sure”. Вам потрібно обрати один з варіантів. Якщо вибір правильний, то слово вважається вивченим. Якщо обрати неправильний варіант або ж ‘I’m not sure’, то ви побачите значення слова, приклад, а також ще кілька разів його побачите протягом тренувальної сесії. Програма пропонує зареєструватися, але це не обов’язково. 

Завантажити на Itunes та Google play

  
 

English Arena – Learn English Grammar & Vocabulary with Erudite by Erudite
Тип: практика слів та граматики
Рівні: початкові та середні
Цей додаток мені більше подобається саме у плані граматики. Для вивчення граматичних тем він не підійде, а от для відпрацювання – просто супер! Для початку у вас є 3 доступні теми: Simple Present, Simple Past, Simple Future. Щоразу вам пропонують обрати правильну форму дієслова, щоб закінчити речення. Чим швидше та правильніше ви відповідаєте, тим більше зірочок отримаєте, а за зірочки можна відкривати нові рівні. Також дуже зручним є те, що програма дає підказки, а саме правила використання того чи іншого часу. Також вона дає можливість по після проходження тесту переглянути усі відповіді. На жаль, додаток для Android я не знайшла, сподіваюся, що це лише тимчасово. Завантажити на Itunes.

  

Вам також може сподобатися:
Listening
Безкоштовний урок англійської з Notes. Listening Lesson. Narrating a story. B2-C1
Цікаве інтерв'ю англійською з поліцейським, корисні поради, як вберегтися від шахрайства, багато важливих слів та виразів, щоб зробити ваші історії більш логічними і зв'язними - це все чекає на вас у нашому новому безкоштовному уроці Narrating a story - https://bit.ly/31daa9P. Проходьте його…
Vocabulary
Безкоштовний урок англійської з Notes. Video Lesson. Budgeting an enjoyable life. B1-B2
А ви відкладаєте гроші, коли отримуєте зарплату, чи безпощадно витрачаєте їх всі зразу? Жити життя може бути трішки дорого, але не з нашим новим інтерактивним Video Lesson Budgeting an enjoyable life - https://bit.ly/32nYl12. Адже він допоможе вам правильно планувати ваш бюджет і стати свідомим покупцем.…
Reviews
Безкоштовний урок англійської з Notes. Grammar Lesson. Passive Voice. A2
Passive Voice в англійській мові має свої правила, підводні камені та навіть табу. Їх варто знати, якщо ви хочете грамотно спілкуватися та писати in English. У цьому вам допоможе наш новий інтерактивний Grammar Lesson від Notes Passive Voice - https://bit.ly/3DpE3BW. За цим посиланням ви знайдете 3…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30