About English Language. 06.05.2020

Англійська з носієм мови в Києві – 7 переваг, про які ви не знали

Автор: Анастасія Бірюкова

«Уроки з носієм англійської мови? Ні це не для мене, занадто важко, я боятимусь щось сказати, не зрозумію нічого, що вони говорять, до того ж у мене рівень Begginer», – зазвичай це говорять собі люди, які тільки замислюються над вивченням англійської з носієм мови в Києві та інших містах, і вже подумки, не спробувавши, виключають цей варіант. Але саме уроки з носієм англійської мови дають приголомшливий результат. Якщо у вас є бажання і можливість записатися на такі курси – не бійтеся. Спробувавши один раз, ви не зможете відірватися від цих занять. Адже англійська з носієм мови в Києві – одні з найбільш затребуваних, ефективних і цікавих курсів.

Зміст

 1. Які переваги вивчення англійської з носієм мови в Києві
 2. Чим відрізняються заняття з англійської з носієм мови від занять з українським викладачем
 3. Чому саме вам підходять заняття з носієм англійської
 4. Де можна займатися з носіями англійської в Києві

Чому вивчення англійської з носієм мови в Києві такі ефективні? Тому що, по-перше, ви отримуєте неспотворену вимову слів, краще будете розуміти на слух. По-друге, якщо ви захочете поїхати за кордон у відрядження, на відпочинок, то ви зможете швидше донести свою думку до людей, з якими будете спілкуватися, у вас буде поставлена вимова, буде менше суржику, спілкування з людьми пройде успішніше.

Ці та інші переваги ви отримаєте від занять англійською з носієм мови в Києві або своєму місті. Давайте розглянемо, які основні переваги ви отримаєте від цих занять.

Які переваги вивчення англійської з носієм мови в Києві

 1. Носій англійської не говорить вашою рідною мовою. І це одна з головних переваг, оскільки під час уроку ви не зможете перейти на свою рідну мову. Тому якщо ви забули якесь слово або просто його не знаєте, а воно вам потрібне, щоб правильно донести свою думку, вам доведеться підшукувати синоніми, вчитися пояснювати, що ви хотіли сказати. Ви будете змушені говорити англійською мовою. З кожним заняттям буде все простіше і простіше нею розмовляти і все простіше розуміти вашого американського або британського вчителя..
   
 2. Ви одразу вчите живу англійську мову. Тільки уявіть: ви народилися і виросли в іншій країні, прожили там близько тридцяти років, а тепер ви вирішили приїхати до України та викладати свою мову людям у цій країні. Звичайно, ви знаєте всі особливості та нюанси вашої мови, сленг, слова, які зараз актуальні або які вже ніхто не використовує. І все це ви зможете передати своїм учням. Це величезна перевага, щоб вивчати мову з «перших вуст».
   
 3. На уроках створюється англомовне середовище. Коли ви приїжджаєте в іншу країну, якщо ви знаєте хоча б пару слів місцевою мовою, ви будете намагатися пояснити, чого ви хочете: в магазині, надворі, готелі, можливо, ви захочете поспілкуватися з місцевим населенням, щоб краще пізнати їх культуру. І так крок за кроком ви будете вдосконалювати свої знання іноземної мови. Схожа атмосфера створюється в Києві на уроках англійської з носієм мови.

  Які переваги вивчення англійської з носієм мови в Києві
  Найцікавіші курси англійської в Києві з носіями мови

   
 4. Ви вчитеся сприймати швидку англійську мову на слух. У звичайному житті американці, та й британці, розмовляють дуже швидко, ковтають слова, вони між собою зливаються, тож спочатку ви нічого не розумієте. Але з часом і практикою, якщо постійно спілкуватися з носієм англійської, то можна натренувати свій слух, і дуже скоро ви почнете чути навіть закінчення слів дуже чітко. Також вам буде чутна різниця між двома схожими словами.
   
 5. Швидше долається мовний бар'єр. «Ой, а що про мене подумають, а раптом я скажу неправильно, а який зараз час потрібно використовувати...», – якщо у вас від цих думок кипить голова – це ознаки того, що ви ще не подолали мовний бар'єр. Ви можете спілкуватися з вашим українським вчителем, з друзями, але коли справа доходить до іноземців, ви раптом все забуваєте і не можете нічого сказати. Відвідуючи уроки з носієм мови, ви швидше «перелізете» через цей мовний бар'єр.
   
 6. Доторкнетесь до культури іншого народу. Мова нерозривно пов'язана з культурою народу. У ній ми бачимо відображення побуту, традицій, іноді навіть характеру людей. За десятки століть своя незвичайна культура склалася в американців і британців. Якщо перші постійно усміхаються, постійно чомусь радіють, вони дуже емоційні, то британці більш стримані, ввічливі, акцент у них більш вишуканий, вони можуть здатися навіть зарозумілими. Ви зможете дізнатися у вашого вчителя, як вони святкують Різдво, Новий рік, Великдень, чи святкують взагалі, які у них є інші свята, про які ми не знаємо. Все це доповнить і розширить ваш світогляд, а також допоможе розумінню особливостей англійської мови.
   
 7. Почнете думати англійською мовою, а не перекладати. Зазвичай на заняттях з українським вчителем ми просимо допомогти перекласти нам фразу або речення, це може стати звичкою – і ми постійно потім будемо перекладати з рідної мови англійською. На заняттях з нейтів спікером у вас так не вийде. Потрібно буде або самому шукати переклад у словнику, або замінювати слова синонімами. А найкраще одразу вчитися думати англійською мовою. Як? Відповідь одна – через практику. Наприклад, ви займаєтеся на курсах з носієм двічі на тиждень, постійно вживаєте схожі фрази, слова, з часом ви їх запам'ятаєте на підсвідомому рівні і коли потрібно буде сказати щось подібне, у вас в пам'яті вже буде шаблон, за яким ви будуватимете подальші речення. Шаблон буде вже англійською, а не українською. І так ви потроху почнете думати англійською мовою. Також допомагає щоденна самостійна практика. Наприклад, ви їдете в метро, автобусі й перед очима у вас оголошення, постарайтеся перекласти його англійською. Робіть це постійно, коли ви кудись їдете і вам нема чим зайнятися.

Ці переваги допоможуть вам досягти наміченої мети. Якщо ви в роздумах, пропонуємо вам поринути в тему вивчення англійської мови з носієм і розібрати, чим відрізняються заняття з носієм англійської від занять з українським викладачем.

Чим відрізняються заняття з англійської з носієм мови від занять з українським викладачем

Частина прогресу в вашому навчанні залежить і від того, з якими людьми ви вчитеся і хто вам викладає англійську. Чи зуміє вчитель зацікавити вас в подальшому навчанні, строгий він чи ні, чи володіє матеріалом на належному рівні, спокійний він або суперактивний і т.д. Можна прийти в одну школу, потрапити до двох різних вчителів, і подача уроку у них буде відрізняться, хоча структура буде однаковою, а якщо ви прийдете на урок до носія – там взагалі все може бути по-іншому. Тому пропонуємо вам розглянути деякі відмінності уроків з українським викладачем і носієм мови.

Чим відрізняються заняття з носієм мови від занять з українським викладачем
Отримайте максимальний результат від англійської з носієм мови в Києві

 1. Мова викладання. Природно, скажете ви, там викладання буде російською чи українською, а там англійською. І тут ви будете не праві. Оскільки заняття з українським викладачем теж можуть проходити англійською мовою, причому повністю. Але все ж психологічно ви будете знати, що ви можете вжити те чи інше українське слово і викладач вас зрозуміє. А коли ви займаєтеся з носієм мови, такої впевненості в тому, що вас зрозуміють, не буде. Але все ж мова українського викладача від американського і британського відрізняється: манерою, інтонацією, акцентом.
   
 2. Ваш стан. Почуття розслабленості чи зібраності. Коли перед нами американець, а нам ще потрібно з ним розмовляти, то ми збираємо всі свої думки, знання в купу і намагаємося щось сказати. Це відбувається навіть якщо ви думали, що ви не знаєте англійську мову на такому рівні, щоб спілкуватися з носієм, але це невелика екстрена ситуація показує нам протилежне, що ви все-таки можете спілкуватися англійською. З українським викладачем такого немає. Тому що іноді ми настільки розслабляємося, що можемо використовувати російські або українські слова на уроці англійської, хоча їх вживання заборонено, знову ж таки, тому що ми знаємо, що нас і так зрозуміють.
   
 3. Типи занять (метод). Існує два типи заняття з носієм англійської мови. Перший тип – коли носій англійської виступає в ролі вчителя. Тобто носій англійської не просто «носій», він ще вчився на вчителя або в сфері викладання у нього була певна практика. У вас є книга, за якою ви займаєтеся, ви проходите матеріал, закріплюєте його, а носій може виправляти вас, просити повторити одне слово кілька разів для кращого запам'ятовування і т.д. Другий вид заняття більше схожий на розмовні клуби, де носій англійської виступає в прямій ролі носія, тобто англійська – просто його рідна мова, він може не мати педагогічної освіти і великого досвіду в цій сфері. На уроках ви будете розмовляти на різні теми, грати в ігри тощо. Але «зубріння» не буде. Тобто існують заняття з американським або британським викладачем і заняття з носієм мови. З українським викладачем є тільки один випадок, будуть то звичайні, стандартні уроки або розмовні клуби, він завжди виступатиме в ролі вчителя і намагатиметься вас чогось навчити.

А якщо ви ще досі думаєте, що заняття англійською з носієм мови в Києві не для вас, давайте розберемося, кому ж підходять заняття такого типу.

Чому саме вам підходять заняття з носієм англійської

 1. Ви хочете поринути в англомовне середовище, але у вас немає можливості виїхати за кордон, тоді уроки з носієм мови для вас ідеальний варіант. Ви, не виїжджаючи зі своєї країни, можете удосконалювати свою мову з нейтів спікером.
   
 2. У вас є бажання вивести свою англійську на новий рівень. Оскільки ви будете навчатися у людини, яка жила деякий час в оточенні тільки англійської, то ваше навчання буде максимально ефективним і більш швидким. Нейтів спікер як ніхто інший знає особливості своєї мови і може поділиться тією інформацією, яку може не знати український викладач.
   
 3. Хочете розширити світогляд і дізнатися нове про культуру іншого народу від його представника. Коли ви навчаєтеся іншої мови, то нейрони вибудовують нові зв'язки, і ви стаєте більш кмітливим, ваше мислення стає більш рухливим, ви починаєте думати по-іншому. Плюс ви дізнаєтеся про культуру, побут, традиції іншого народу, дізнаєтеся щось нове, незвичайне для вашого звичного мислення. Так ви починаєте думати по-іншому.
   
 4. Інтерес. Вам просто цікаво дізнатися, хто ж це такий нейтів спікер? Як він виглядає, про що думає, як говорить? Як він поводиться? Чи відрізняється його поведінка від нашої? А також вам цікаво, чи відрізняється система навчання в українських викладачів та іноземних.

Де можна займатися з носіями англійської мови в Києві

«Добре, – скажете ви, – я хочу займатися англійською з носієм мови в Києві, але де ж його знайти? Де він може викладати?» У різних місцях. Починаючи від мовних курсів, шкіл і закінчуючи церквами. Пропонуємо вам невеликий список місць, де ви можете займатися з носієм англійської в Києві.

Де в Києві можна займатися з носіями англійської мови
Займайтеся на курсах англійської з носієм в Києві

 1. Курси англійської. Зараз у дуже багатьох школах і просто на мовних курсах пропонують групові або індивідуальні заняття з носієм англійської мови. Вибирайте курси, які підходять саме вам. Вибирайте школи і курси, які відповідають вашим цілям, вам підходить метод викладання, ви відчуваєте себе комфортно на уроках з викладачем і зі студентами, зі зручним для вас розташуванням і ціновою категорією. Не поспішайте кидатися одразу на перші-ліпші курси. Вивчіть все детально. Тільки потім приймайте рішення.
   
 2. Програма AIESEC. Це міжнародна програма обміну студентів. У межах цієї програми проводяться мовні курси в Києві та інших містах України. Студенти, які приїхали стажуватися до нашої країни, викладають їх рідну мову. Це може бути як англійська, так і китайська або арабська й інші мови. Це залежить від того, з якої країни приїхали студенти. Також вони влаштовують мовні табори для дітей. Ви можете навчатися у них і відкрити для себе нові можливості. Якщо ваш вік від 18 до 29 років, хто знає, може, ви вирішите стати одним з волонтерів і поїхати в іншу країну?
   
 3. Американський дім – установа американського посольства для розвитку міжкультурних відносин між Америкою і Україною. Тут проводяться різні заходи культурного і пізнавального характеру. Також щосереди ви можете відвідати розмовні клуби з носієм англійської мови. На них ви познайомитеся з безліччю цікавих людей, подискутуєте на актуальні теми, весело і з користю проведете свій вечір.
   
 4. Церква. При виборі місця заняття англійською мовою, зверніть увагу на протестантську і баптистську церкви. У них ви зможете знайти розмовні клуби або навіть цілі курси з носіями мови. Але ці заняття можуть бути на релігійні теми. Тож якщо вам нецікава релігія або якщо ви атеїст, то краще туди не ходити. Адже ви будете постійно дратуватися, що б вони не говорили.
   
 5. Мобільні додатки. Цей варіант підходить всім, але особливо тим людям, які хочуть мінімізувати свої рухи. Немає нічого простішого й доступнішого, ніж мобільні додатки, а якщо за допомогою їх можна поговорити з носієм мови, то це подвійно вигідно. Вивчайте англійську з носієм мови в Києві, а якщо бути більш точним – не виходячи зі свого київського будинку, за допомогою таких програм:

  - Hello Talk
  - Hi native
  - Cambly

  Ці 3 додатки для вивчення англійської з носієм мови в Києві знаходяться у відкритому доступі для завантаження на платформах Android і Apple, вони легкі у використанні та мають приємний дизайн. У цих додатках ви знайдете носіїв не тільки англійської мови, але також французької, німецької та інших. Можете сміливо завантажувати, заходити і починати свою розмовну практику. Лайфхак: якщо ваш смартфон і так перевантажений різними додатками, відкрийте просто Facebook і знайдіть собі нейтів спікера тут. Адже спочатку ця соціальна мережа була створена для знайомств, звичайної балаканини. Урізноманітніть свій час, що проводиться в цій соцмережі, і зробіть його більш корисним – поспілкуйтеся з носієм англійської мови.

Якщо ви дочитали до кінця і все ще в роздумах – приходьте до нас. Ми – це сучасна, прогресивна школа англійської мови Green Forest. У нас ви знайдете спеціально розроблену програму навчання і матеріали до неї, навчання на базі унікальної гібридної платформи Notes be Green Forest. Якщо ви забули, о котрій у вас має бути урок, не встигли записати домашнє завдання, змінився розклад занять, хочете подивитися на свій графік успішності – просто відкрийте програму My Green Forest. У ній ви знайдете відповіді практично на будь-які свої запитання, що стосуються організаційних моментів. А також в нашій школі на вас чекають безкоштовні солоденькі бонуси у вигляді онлайн-версії підручника, розмовних клубів з носієм мови, занять по Skype, спецкурсів на різні граматичні та лексичні теми. Не тягніть кота за хвоста, почніть своє навчання вже сьогодні.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30