Grammar, Listening, Reading, Reviews, Vocabulary, Writing. 08.09.2021

6 безкоштовних осінніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced + знижка 50% на 50 курсів

Автор: Green Forest
Якщо ви з тих, хто відкладав вивчення англійської у довгий ящик/ на осінь/ після нового року/ на літо/ і знову на осінь, то ось ця осінь таки прийшла. А восени, як відомо, починається багато чого нового та цікавого і з’являється купа нових можливостей, тож не почати вивчати англійську просто соромно. Так, наприклад, стартують нові групи вивчення англійської в Green Forest, запускається безліч всіляких програм, курсів, вебінарів та уроків з англійської, і до багатьох з них можна долучитись безкоштовно  з будь-якої точки світу. Щоб вам було ще легше почати вивчення англійської просто зараз, ми зібрали для вас нашу традиційну добірку MOOC (Massive Open Online Courses) – масових відкритих онлайн курсів на будь-який смак та рівень. Ця осінь багата на курси для удосконалення навичок говоріння та письма, а в кінці вас чекає крутий промокод з 50% знижкою на більш ніж 50 коротких курсів з англійської. Читайте, обирайте та вивчайте! 
 
Low Intermediate English: Meet & Greet by Voxy 
 
 • Реєстрація на курс  
 • Що можна покращити: Writing, Grammar
 • Необхідний рівень англійської: Pre-Intermediate та вище
 • Початок курсу: 6 вересня 2021
 • Тривалість курсу: 6 тижнів
Цікавий курс, який навчить спілкуватися англійською і допоможе вам налагодити персональні та професійні контакти. Весь навчальний процес буде відбуватись на навчальній платформі Voxy, яка адаптується до вашого рівня. Кожен тиждень навчання складається з коротких уроків з різноманітними завданнями на удосконалення навичок читання, аудіювання, граматики , говоріння та поповнення словникового запасу. Всі уроки включають у себе контент з реального життя. Після завершення курсу ви зможете впевнено починати або приєднуватись до розмови будь-якого типу.
 
 
English&Work: Cover Letters via Hong Kong Polytechnic University 
 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Writing, Grammar, Vocabulary
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 6 вересня 2021
 • Тривалість курсу: 4 тижні
Якщо ви не знаєте що таке Cover Letter, вам обов’язково потрібен цей курс. Якщо ви хочете навчитись писати Cover Letters, які вигідно доповнюють і підкреслюють переваги вашого резюме, вам також варто приєднатись до цього курсу. В курсі ви розберетесь зі структурою та змістом супровідного листа, отримаєте поради від топових рекрутерів щодо наповнення такого листа, його настрою, стилю. Також ви навчитесь використовувати правильні форми дієслів та часів і листі такого формату, а також дізнаєтесь, про що точно варто згадати у  Cover Letter, а про що краще промовчати. 
 
 
Writing in English at University by Lund University 
 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Writing, Vocabulary
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 13 вересня 2021
 • Тривалість курсу: 4 тижні
Цей курс для тих, хто прагне навчитись гарно і змістовно писати англійською мовою. І тут мова зовсім не про смс-ки чи короткі повідомлення у месенджерах, а про великі тексти, доповіді, твори. Курс складається з 4 модулів: 1 – вступ до академічного письма, 2 – структурування тексту та оформлення аргументів, 3 – використання ресурсів, 4 - основні інструменти авторів: редагування та корекція. Кожен модуль складається з відео-лекцій, текстових завдань та тестів на перевірку. Навички, які ви отримаєте після завершення курсу, стануть у нагоді і під час навчання, і під час професійної діяльності.
 
 
Conversational English Skills by Tsinghua University 
 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Listening, Vocabulary
 • Необхідний рівень англійської: Elementary або вище
 • Початок курсу: 6 вересня 2021 
 • Тривалість курсу: 7 тижнів
Ще один курс для розвитку розмовних навичок з англійської мови, але цей покриває більше тем. Він навчить вас починати та підтримувати розмову англійською на найпростіші теми. Після проходження 6 юнітів курсу ви навчитесь представляти себе, свою роботу та свої уподобання;  розповісти про сім’ю, друзів, хобі, а також підтримати розмову з співрозмовниками з різних країн.
 
 
Verb Tenses and Passives by University of California, Irvine 
 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Grammar, Writing
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 6 вересня 2021
 • Тривалість курсу: 4 тижні
Чудовий курс для студентів з просунутим рівнем англійської мови, які хочуть вивчити або повторити всі 12 граматичних часів англійської мови + пасивні форми дієслів. Крім цього на курсі ви навчитесь, як можна змішувати різні часи так, як це часто роблять носії мови. Цей граматичний курс допоможе вивести вашу англійську на якісно новий рівень. 
 
 
14-day English language fluency course by Joel South 
 • Реєстрація на курс 
 • 
Що можна покращити: Grammar, Listening, Speaking, Vocabulary
 • 
Необхідний рівень англійської: Elementary або вище

 • Початок курсу: будь-коли

 • Тривалість курсу: 2 тижні
А це короткий курс всього на 2 тижні, який змусить вас заговорити англійською за допомогою постійної практики. Адже розмовляти англійською – це така само навичка, як, наприклад, плавання. Щоб навчитись, потрібно постійно практикуватись. Кожен день курсу має свою тему і 4 навчальних відео, у яких ви будете вивчати по 8 нових слів. Тобто за курс ви вивчите більше 100 нових англійських слів, потренуєтесь вживати їх у реченнях, переглянете відео з їх вживанням. Ну а в кінці – почнете говорити більш впевнено англійською мовою. 
 
Нагадуємо, що всі ці курси можна прослухати безкоштовно, але саме прослухати. Тож під час реєстрації на ці курси шукайте напис audit. Якщо ж ви хочете отримати сертифікат про проходження будь-якого курсу, у більшості випадків за курс доведеться заплатити. 
 
Хочете вивчати англійську, але маєте обмежену кількість часу? Вас цікавлять більш короткі та змістовні курси на кілька годин? Тоді радимо вам звернути увагу на короткі онлайн курси, від 30 хв. до 4 год. навчання,  на найрізноманітніші теми від онлайн супермаркету курсів з англійської мови booyya.com. Звісно, більшість курсів в маркеті платні, але їх ціни на курси стартують від 140 грн (5$).  А ми ще й подаруємо вам промокод  на знижку в 50% на ВСІ 50+ курсів, що є на онлайн маркеті – ONLINECOURSE50 до кінця листопада 2021,  щоб ви могли спробувати і переконатись у їх користі. З якого курсу почати? Ловіть нашу добірку ТОП-5 та enjoy:
Вам також може сподобатися:
Listening
Безкоштовний урок англійської з Notes. How to describe procedures. C1-C2
Безкоштовно, інтерактивно, цікаво і ефективно! Ось так милозвучно і правдиво можемо сказати про всі наші уроки з англійської на Notes, зокрема і про новий - How to describe procedures - https://bit.ly/3IdkKxD. Проходьте його, щоб навчитися описувати англійською різні процеси, поповнити свій вокабуляр…
Grammar
7 безкоштовних зимових онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced + знижка 50% на 80+ курсів
Нова добірка безкоштовних онлайн курсів для всіх рівнів від Green Forest вже тут. Ну, тобто курси не від Green Forest, а від різних всесвітньовідомих університетів та різних онлайн платформ для навчання. Просто ми тут зібрали ті, які почнуться саме зимою або ж їх  можна проходити в будь-який час.…
Grammar
Безкоштовний урок англійської з Notes. Listening Lesson. Narrating a story. B2-C1
Цікаве інтерв'ю англійською з поліцейським, корисні поради, як вберегтися від шахрайства, багато важливих слів та виразів, щоб зробити ваші історії більш логічними і зв'язними - це все чекає на вас у нашому новому безкоштовному уроці Narrating a story - https://bit.ly/31daa9P. Проходьте його…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00