Speaking, Video, Vocabulary, Writing, Reviews, Reading, Grammar, About English Language, Listening, Exams. 08.09.2020

6 безкоштовних осінніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced

Автор: Green Forest

Онлайн курсами зараз вже нікого не здивуєш, але ми спробуємо;) Адже наша нова осіння добірка – це не просто онлайн курси, а безкоштовні онлайн курси з англійської мови від відомих університетів з усього світу! В добірці вас чекають описи і посилання на 6 курсів для рівнів від Elementary до Advanced: цілих 2 курси для покращення вимови, курс з вивчення всіх 12 граматичних часів англійської мови, курс, який навчить робити круті презентації, а також короткий курс з бізнес англійської і курс підготовки до TOEFL. Прослухати всі ці курси можна цілком безкоштовно онлайн, тож читайте про кожній курс детальніше, не зволікайте та тисніть “Enroll now” (зареєструватись зараз)!

6 безкоштовних осінніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced

The Music of American English Pronunciation by University of California, Irvine via Coursera

 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Speaking, Listening
 • Необхідний рівень англійської: Elementary
 • Початок курсу: 7 вересня 2020
 • Тривалість курсу: 4 тижні

Якщо ви хочете удосконалити свою англійську вимову і вам подобається саме американська англійська, не проходьте повз цей курс. Він присвячений «музиці» американської англійської, а саме наголосу, ритму та інтонації саме цього типу англійської мови, які допоможуть вам покращити як ваші навички аудіювання, так і допоможе говорити більш розбірливо. Щотижня на курсі ви будете отримувати корисні поради щодо вимови, практикувати техніку під назвою «shadowing», а також у вас буде змога записати свою вимову та прокоментувати записи інших учасників курсу.

 

Lesson | Business English Skills: How to Navigate Tone, Formality, and Directness in Emails by University of Washington

 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Writing, Grammar
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 7 вересня 2020
 • Тривалість курсу: 1 тиждень, 5 годин

Цей міні-курс з бізнес англійської можна пройти всього за 5 годин, тож він ідеальний для тих, хто хоче пройти курс, але не має для цього багато часу. Після завершення цього уроку ви навчитесь розрізняти формальну та неформальну мову, відрізняти пряму мову від непрямої, обирати відповідний тон в залежності від ваших відносин зі співрозмовником, контексту та обставин.

 

Verb Tenses and Passives by University of California, Irvine

 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Grammar, Writing
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 7 вересня 2020
 • Тривалість курсу: 4 тижні

Чудовий курс для студентів з просунутим рівнем англійської мови, які хочуть вивчити або повторити всі 12 граматичних часів англійської мови + пасивні форми дієслів. Крім цього на курсі ви навчитесь, як можна змішувати різні часи так, як часто це роблять носії мови. Цей граматичний курс допоможе вивести вашу англійську на якісно новий рівень.

 

TOEFL® Test Preparation: The Insider’s Guide by ETS

 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Grammar, Writing, Speaking, Reading, Listening
 • Необхідний рівень англійської: Upper - Intermediate або вище
 • Початок курсу: будь-коли
 • Тривалість курсу: 6 тижнів

Даний курс допоможе вам безкоштовно підготуватись до складання міжнародного іспиту TOEFL. Враховуючи, що курс створений організацією, яка проводить цей іспит, ви отримаєте тільки найактуальнішу інформацію про екзамен. Інструктори допоможуть розібратись з кожною частиною тесту Reading, Listening, Speaking та Writing за допомогою тестових питань з попередніх, вже заархівованих, тестів. Ви також отримаєте корисні поради щодо реєстрації на тест, його оцінювання та як підготуватись до дня тесту. Курс дуже інтерактивний і наповнений відео, короткими тестами та дошками обговорень. На додаток ви отримаєте посилання на безкоштовні ресурси для підготовки до іспиту.

 

Presentations: Speaking so that People Listen by University of California, Irvine

 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Speaking
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 7 вересня 2020
 • Тривалість курсу: 4 тижнів

Цей курс не завадить пройти всім, адже хто хоче прокачати свої навички робити круті презентації, ще й англійською мовою. Реєструйтесь на курс вже зараз, щоб навчитись правильно організувати свою презентацію, зробити так, щоб вона запам’яталась, і провести її з впевненістю. Сам курс складається з відео-інструкцій та роздаткових матеріалів, які містять корисні поради для проведення ефективних презентацій.

 

English Pronunciation in a Global World by University of Amsterdam via FutureLearn

 • Реєстрація на курс 
 • Що можна покращити: Speaking
 • Необхідний рівень англійської: Pre - Intermediate або вище
 • Початок курсу: 2 листопада 2020
 • Тривалість курсу: 4 тижні

Ще один курс присвячений роботі над англійською вимовою. Зараз англійська – невід’ємна частинка міжнародного спілкування у всіх галузях. І кожен не носій мови говорить своєю англійською. Якщо ви хочете не тільки розуміти інших, а і говорити зрозумілою мовою для всіх, тоді цей курс для вас. Цей курс навчить вас, які саме особливості вимови важливо знати, щоб порозумітись з будь-ким. За допомогою вправ та відео ви зможете попрактикувати англійські звуки, наголоси, а також дізнаєтесь більше про різні акценти. Після завершення курсу ваша вимова покращиться і ви зможете говорити англійською більш впевнено незалежно від контексту.

Сподіваємось, ви знайдете щось цікаве для себе в нашій новій осінній добірці курсів і, як завжди, нагадуємо, що прослуховування (audit) цих курсів цілком безкоштовне. Якщо ж ви хочете виконати оцінювані вправи та отримати повний доступ до курсу, вам потрібно придбати сертифікат.

P.S. А тут трохи інформації про ще один крутий онлайн курс, який починається 7.09, 14.09 та 5.10. Це Дистанційний курс англійської мови від Green Forest, який також проходять суто онлайн.  Пройти його можна з будь-якої локації з доступом до Інтернету.

6 безкоштовних осінніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced - 2

Набір у групи триває постійно, а нові курси стартують щомісяця. Обрати курс і пройти тестування на визначення рівня можна за цим посиланням - https://bit.ly/2wVao6B.

Вам також може сподобатися:
Writing
Безкоштовний урок англійської з Notes. Few / A Few / Little / A Little. A1-B1
Англійська сама себе не вивчить! Саме тому щотижня ми створюємо для вас корисні онлайн уроки з англійської мови для різних рівнів і на різні теми. Цього разу пропонуємо пройти Free English Lesson - Few/A Few/Little/A Little - http://bit.ly/3p0Sdm0 Урок створений для рівнів A1-B1, але буде корисним для…
Listening
8 безкоштовних зимових онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced
Що б там не трапилось у 2020 році, і що б такого не чекало нас у 2021, є в світі одна дуже стабільна річ - англійська мова. Це і досі найпопулярніша міжнародна мова в світі, яка зближує людей з протилежних куточків планети, а знання англійської можна з упевненістю віднести до своїх  особистих і…
Reviews
Безкоштовний урок англійської with Notes. How to tell about your preferences. A2-B1.
Ділимося з вами черговим безкоштовним уроком з англійської мови, який ви вже можете пройти за цим посиланням https://bit.ly/32ALwh5 на інтерактивній платформі Notes by Green Forest. Цього разу ви навчитесь висловлювати свої уподобання англійською: отримаєте список базових дієслів на цю тему, послухаєте…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 10:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.,Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 08:00-21:30
Пт.: 08:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00