Writing, Vocabulary, Speaking, Reviews, Reading, Listening, Grammar. 10.12.2018

11 безкоштовних зимових онлайн-курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced

Автор: Анастасія Брандт
Зима – час свят і нульової продуктивності. Так вважає більшість. Але ми давно вже з цим не згодні. Англійська де завгодно і коли завгодно – ось наше кредо на всі сезони. Саме тому кожен сезон ми робимо для вас добірку цікавих англомовних онлайн-курсів від різних зарубіжних університетів і організацій, які можна проходити навіть із затишного ліжечка. Стати слухачем цих курсів може будь-хто абсолютно безкоштовно. Якщо ж ви хочете отримати сертифікат, який підтверджує закінчення курсу, за нього потрібно буде доплатити. Тому проведіть цю зиму з максимальною продуктивністю і пройдіть 1, 2 або й 3 курси англійської. Вибирати, як завжди, є з чого.  
 
Using Email for Networking in English by Univeristy of Washington 
Сайт: www.edx.org
Що можна покращити: Writing
Необхідний рівень англійської: Pre-Intermediate або вище
Початок курсу: будь-коли
Тривалість курсу: 4 тижні
 
У наш час тотальних листувань онлайн, відповідні вміння дуже цінуються як у бізнес-середовищі, так і в повсякденному житті. Написання електронних листів англійською – одна з найнеобхідніших навичок справжнього професіонала. Під час цього курсу ви вивчите необхідну лексику англійською, розберетеся зі стратегіями написання ефективних листів, починаючи з теми. Ви навчитеся писати повідомлення для різних аудиторій і одразу розуміти, який стиль використовувати: формальний або неформальний. Навчитеся правильно формувати структуру листа, включаючи вітання, головну частину, формат і закінчення.  
 
Business English: Making Presentations by University of Washington 
Сайт: www.coursera.org
Що можна покращити: Speaking, Writing
Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
Початок курсу: 10 грудня 2018
Тривалість курсу: 4 тижні
 
Це ще один курс від Вашингтонського університету, який допоможе вам вивчити необхідну лексику і техніки для створення ефективних презентацій англійською мовою. Після завершення курсу ви зможете: подати необхідну інформацію організовано та цікаво, створювати таблиці й діаграми, використовувати переконливий англійську мову. Фінальним завданням курсу буде створення обґрунтованої презентації вашого міста, як майданчика для майбутньої події. 
 
Exploring English: Language and Culture by British Council 
Що можна покращити: Speaking, Wiritng
Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
Початок курсу: 26 листопада 2018
Тривалість курсу: 6 тижнів
 
Цей курс для тих, хто вивчає англійську та хоче дізнатися більше про британську культуру і вдосконалити свої мовні навички. Усі відео, використані в курсі, зняті у Великобританії. Саме тому цей курс допоможе максимально зануритися в культуру і мову, дізнатися більше про музику і літературу, а також послухати, як насправді британці говорять англійською. Наприкінці кожного тижня вам потрібно буде ділитися своїми враженнями від курсу в спеціальних розділах з іншими слухачами і проходити квізи.
 
Upper-Intermediate English: Technology Today by Universitat Politècnica de València 
Сайт: www.edx.org
Що можна покращити: Listening, Speaking, Grammar, Writing
Необхідний рівень англійської: Intermediate 
Початок курсу: 11 грудня 2018
Тривалість курсу: 4 тижні
 
Якщо ваш рівень Intermediate і ви хочете поглибити свої знання, тоді цей курс для вас. Курс складається з відеоуроків, завдань на читання, вправ і пояснень по граматиці, завдань на слухання і практичних розмовних завдань. Протягом курсу ви пройдете такі теми, як культурні відмінності, авіація, глобальне потепління, історичні пам'ятки і технологічні інновації.
 
TOEFL® Test Preparation: The Insider’s Guide by Educational Testing Service
Сайт: www.edx.org
Що можна покращити: Reading, Listening, Speaking and Writing
Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
Початок курсу: будь-коли
Тривалість курсу: 6 тижнів
 
Цей безкоштовний курс варто пройти всім, хто планує здавати TOEFL або цікавиться здачею іспитів з англійської взагалі. Він був розроблений експертами, які створюють, адмініструють і оцінюють сам TOEFL. Курс допоможе вам зрозуміти, що саме вам потрібно зробити, щоб отримати високий бал під час іспиту. Інструктори проведуть вас по кожній секції (Reading, Listening, Speaking and Writing) і, використовуючи архіви тесту, розкажуть і ознайомлять вас з усіма типами задач, які є в тесті. Під час курсу ви почуєте багато порад із приводу того, як і коли зареєструватися на курс, як його оцінюють і як підготуватися до самого дня тесту правильно.  
 
English for the Workplace by British Council 
Що можна покращити: Speaking
Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
Початок курсу: 7 січня 2019
Тривалість курсу: 4 тижні
 
А цей курс буде корисний майже всім, тому що рано чи пізно вам точно доведеться мати справу з англійською на роботі. Щотижня курс присвячений різним важливим аспектам бізнес-англійської. Ви будете дивитися відео і слухати аудіо про людей, які шукають роботу, готуються до співбесід, починають працювати і спілкуватися з колегами. Ви вивчите необхідний набір слів і фраз, які знадобляться вам на робочому місці. Для перевірки вашого прогресу на курсі вам потрібно буде пройти кілька квізів і взяти участь у дискусіях. 
 
Добірка коротких курсів (18-40 хвилин) для рівнів Elementary і Pre-Intermediate
Якщо ж ви ще справжній noob (початківець) в англійській і цілий курс на кілька тижнів – це занадто для вас, спробуйте почати з чогось меншого. Ось, наприклад, кілька невеликих онлайн-курсів для студентів початкових рівнів на певну тематику. Обирайте вас курс і переходьте за посиланням, щоб пройти його. 
 
Що ж, сподіваємося, що на зиму вам поки цього вистачить і кілька курсів з цієї добірки від школи англійської мови Green Forest вас уже зацікавили. Переходьте за посиланням, реєструйтеся на сайті, вибирайте безкоштовний варіант проходження курсу і вивчайте англійську з задоволенням!
 
Якщо ж онлайн-навчання – не ваш варіант, реєструйтеся на новий весняний курс англійської від Green Forest з 14 січня. Для цього проходьте онлайн-тестування на визначення рівня тут – my.greenforest.com.ua.
Вам також може сподобатися:
Vocabulary
Як говорити про війну в Україні англійською
Війна в Україні змусила всіх розібратись у купі військових та політичних термінів, про які раніше ніколи не задумувались. Щодня всі ми бачимо активну кремлівську пропаганду і гору фейків, які забруднюють наш інфопростір. Щоб боротись з пропагандою разом, поширювати правдиву інформацію англійською всьому…
Writing
Пишемо супровідний лист англійською (cover letter): поради фахівців
Якщо у вас хороше резюме англійською, то у вас і хороші шанси отримати роботу вашої мрії, проте якщо ви додасте до нього супровідний лист – ваші шанси зростуть удвічі.  Супровідні листи пишуть переважно при пошуку роботи та вступі до іноземних вишів. Деякі роботодавці особливу увагу на наявність…
Grammar
7 безкоштовних зимових онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced + знижка 50% на 80+ курсів
Нова добірка безкоштовних онлайн курсів для всіх рівнів від Green Forest вже тут. Ну, тобто курси не від Green Forest, а від різних всесвітньовідомих університетів та різних онлайн платформ для навчання. Просто ми тут зібрали ті, які почнуться саме зимою або ж їх  можна проходити в будь-який час.…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00