Vocabulary. 12.10.2010

10 Інтернет-словників для використання

Автор: Алёна Горбатко

Думаю, що про користь словників у вивченні англійської мови розповідати не варто. Поговоримо про користь онлайн-словників  якими і варто користуватися.

Переваги онлайн-словників над друкованими очевидні: це швидкість роботи і відсутність необхідності оплати. До того ж завдяки Інтернету, онлайн-словники доступні в будь-якому місці і в будь-який час на відміну від непідйомних друкованих виданнях. І якість їх перекладу або визначення аж ніяк не гірше, ніж в друкованих словниках видання Оксфорда або Кембриджа. Ось тільки потрібно знати, якими з інтернет-словників користуватися, тому що всесвітня павутина має їх нескінченну  безліч, але лише деякі мають у своєму розпорядженні якісну інформацією.

Пропоную Вам 10 онлайн словників, які рекомендують до використання (і якими користуються самі) викладачі Грін Фореста.

Але щоб не залежати повністю від технологій, завжди добре мати під рукою друкований словник. Радимо видавництва Longman, Cambridge, Oxford, а також Muller Dictionary, оновлені видання. Вони зазвичай йдуть з дисками, на яких Ви зможете почути вимову слів, а також попрактикуватися на запропонованих тестах і вправах.

1. Мультитран - в даний час це один з найбільш повних і найпопулярніших автоматичних онлайнових словників Рунета. Словникова база «Мультитрана» створена шляхом сканування, розпізнавання і переробки великої кількості паперових словників і об'єднання отриманих перекладів слів в єдину базу даних. Понад 5 мільйонів термінів у всіх мовних частинах словника і 800 предметних областей (тематик). Автоматичний пошук стійких словосполучень в тексті запиту. Можливість для користувачів додавати свої терміни в словник. Відкрию Вам секрет: багато тічерів Грін Фореста використовують саме Мультитран - у всіх офісах він доданий в закладки на комп'ютерах у адміністраторів =)

2. ABBYY Lingvo (в перекладі з мови есперанто означає «мова») - сімейство електронних словників. Обсяг словникових статей становить понад 8,7 млн. Багатомовна версія охоплює 11 мов - російську, українську, англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, турецьку, латинську, китайську, португальську. В ABBYY Lingvo немає функції повнотекстового перекладу, але можливий послівний переклад текстів з буферу обміну. У деяких словниках більшість слів озвучені професійними дикторами - носіями мови.

3. The Longman Dictionary of Contemporary English Online представляє собою інтернет-версію оновленого видання друкованого словника Longman Dictionary of Contemporary English (LDOCE), вперше опублікованого в 1978 році. Онлайн-словник пропонує пошук з перевіркою правопису, визначення, можливі словосполучення з словом, а також багато прикладів і картинок. Особливістю словника є те, що визначення в ньому дані простою мовою, що допомагає не носіям мови легко розуміти сенс слів, оскільки перекладу в словнику немає.

4. Тезаурус (від грец. - скарб) - особливий різновид словників загальної або спеціальної лексики, в яких вказані синоніми, антоніми, пароніми, гіпоніми, гіпероніми і т. п. На відміну від тлумачного словника, Тезаурус дозволяє виявити сенс не тільки за допомогою визначення, але і за допомогою співвідношення слова з іншими поняттями і їх групами.

5. Urban Dictionary - онлайн словник сленгу. На червень 2010 року словник містив понад 5 мільйонів визначень сленгових виразів, які не доступні в звичайних словниках. Матеріали в словнику коригуються редакторами-добровольцями і оцінюються відвідувачами сайту.

6. Wordnik.com - це онлайн словник і мовной ресурс, зміст якого засновано на друкованих словниках, таких як Century Dictionary, the American Heritage Dictionary, WordNet, and GCIDE, які він використовує для прикладів пропозицій, що дозволяє представити інформацію про набагато більшу кількість слів , ніж звичайні словники.

7. TheFreeDictionary.com є онлайн-словником і енциклопедією, яка збирає інформацію з різних джерел, таких як Wikipedia, Columbia Encyclopedia, Hutchinson Encyclopedia, The American Heritage Dictionary of the English Language, Computer Desktop Encyclopedia, the Acronym Finder database, а також інформацію з фінансових, юридичних та інших профільних словників. На сайті також є функція, яка дозволяє користувачеві попередньо переглянути статтю при наведенні курсору на посилання. Подвійним клацанням миші можна також подивитися значення слова в словнику.

8. Business Dictionary Online - це легкий у використанні, а головне - безкоштовний словник бізнес-англійської, що містить більш ніж 20000 термінів. Короткий, чіткий і всеосяжний.

9. Babylon - онлайн-словник сталих виразів в англійській мові. Дозволяє шукати вирази за окремими словами або повністю. Простий і зручний у використанні.

10. Cambidge Online - інтернет-версія знаменитого Кембриджського словника. Зручна своїм  меню,що з'являється і яке дозволяє вибирати категорію - переклад / визначення, американську англійську, ідіоми, фразові дієслова. Також словник надає англійський та американський варіанти вимови слів.

Вам також може сподобатися:
Fun
One TV show for your English - серіал Schitt’s Creek
Цей сітком став культовим і б’є всі рекорди за кількістю нагород. Schitt’s Creek отримав останній Золотий глобус як кращий комедійний серіал року, і тому я вирішила про нього написати. В одну мить сім’я мільярдера Джоні Роуза втрачає всі свої статки. Окрім одного: містечка Schitt’s…
Vocabulary
Безкоштовний урок англійської з Notes. Vocabulary Lesson Healthy / Unhealthy habits. A2-B1
Друзі, а ви одразу проходите наші нові уроки Free English Lesson with Notes чи відкладаєте на потім? Щоб пройти наш новий Vocabulary Lesson Healthy/Unhealthy habits за посиланням http://bit.ly/3qj1eGY вам знадобиться близько 15 хвилин, а ще 10 хвилин на те, щоб відповісти на питання в кінці та обговорити…
Vocabulary
10 англійських сленгових слів, які потрібно знати в 2021
Хочете постійно вдосконалювати англійську та бути в тренді? Тоді просто зараз вмикайте новеньке навчальне відео від Green Forest про 10 англійських сленгових слів, які потрібно знати в 2021 - https://youtu.be/ZWzT_IVHDm8. Юліана Тищенко, досвідчений викладач Green Forest з Києва, розповідає про актуальний…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 9-11:30, 13:00-21:30
Вт, Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00; 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00