Reading, Fun. 05.04.2011

10 веб-сайтів з новинами для підписки

Автор: Алёна Горбатко

Стежити за новинами, безумовно, корисно. Новини допомагають розібратися в тій чи іншій сфері життя, а також розвивають думку людини про світ в цілому. Ми приймаємо більшість своїх рішень, спираючись на новини, які читаємо в газетах, слухаємо по радіо, дивимося по ТВ або знаходимо, в усіх трьох форматах, в Інтернеті.

                                                                                                                                          

Так чому б не поєднати корисне з ... корисним і не стежити за новинами англійською мовою?! Таким чином, ви і в курсі подій будете, і знання англійської удосконалите. Адже мова ЗМІ - це жива мова з усіма притаманними йому оборотами, ідіомами і сленгом. У новинних матеріалах, як правило, повторюються певні лексичні і граматичні структури. Тому регулярне прочитання новин англійською сприяє розширенню словникового запасу і формуванню навичок побудови речень. У прочитанних новин є ще одна важлива перевага - це можливість тренувати зорову пам'ять, що також допомагає в запам'ятовуванні нової лексики і правил її грамотного вживання.
 
Пропонуємо вам 10 новинних Інтренет-видань англійською мовою, які допоможуть урізноманітнити ваш язик і кругозір.

 

Serious

www.nytimes.com  - електронна версія однієї з найпопулярніших американських газет The New York Times. На сайті представлені статті на актуальні теми за такими основними напрямками, як політика, економіка, суспільство, культура, спорт. Тут також можна прочитати про останні події, що відбуваються в США і світі.

www.guardian.co.uk - онлайн-версія найпопулярнішої газети Великобританії The Guardian. Принцип той же, що і у The New York Times, тільки з орієнтацією на Великобританію.

Educational

www.bbc.co.uk- сайт Британської мовної корпорації. На сайті є розділ Learning English, де представлені озвучені матеріали, які можна скачати в mp3 і pdf форматах, а також лексичні та граматичні вправи.

     

www.voanews.com - сайт радіостанції «Голос Америки» (Voice of America). Основу ефіру «Голосу Америки» складають новинні, інформаційні та культурні програми. У розділі Learning English всі програми супроводжує аудіозапис, озвучена носіями мови.

Oginalri

www.wired.com - Інтернет-версія журналу Wired, який видається в Сан-Франциско. Пише про вплив сучасних технологій на культуру, економіку і політику.

www.howstuffworks.com - ресурс, який просто і доступно розповість вам, як працює, в буквальному сенсі, все на світі.

Amazing

www.boston.com/bigpicture/ - блог "The Big Picture" від видання The Boston Globe є одним з кращих фото-блогів, який освітлює останні новини більш наочно, ніж будь-які інші видання. Нові пости в блозі з'являються три дні на тиждень, в понеділок, середу і п'ятницю. Незважаючи на те, що основний контент - це фото, до кожної статті є невелика передмова, також до кожної фотографії є коментар в дві-три пропозиції, а оскільки один матеріал, як правило, складається з 20-40 фотографій, тож почитати теж буде що .

Ukrainian

www.kyivpost.com - газета, орієнтована на англомовне середовище Києва. Видання висвітлює найважливіші події, що відбуваються в Україні в сферах політики, економіки та культури. Більшу частину редакції становлять носії англійської мови, які проживають і працюють в Україні. Друковану версію газети можна знайти в багатьох центральних кафе і барах Києва.

 

For Beginners

www.simpleenglishnews.com - новинний сайт з короткими статтями для рівнів Beginner і Elementary. Всі статті озвучені автором сайту - журналістом Семом Марголісом, який в минулому викладав англійську як іноземну мову в маленькому містечку в Угорщині, тому прекрасно уявляє, якими повинні бути статті за структурою і лексиці для тих, хто починає вивчати англійську.

Вам також може сподобатися:
Fun
Цитати Джорджа Орвелла: «1984», «Колгосп тварин»
Англійський письменник і публіцист Ерік Артур Блер напевно відомий вам під псевдонімом Джордж Оврелл (George Orwell). Він автор не тільки глибоких політичних творів, а й терміну «холодна війна». Його цитати, фрази та висловлювання були опубліковані багатьма друкованими виданнями. Що ж у…
Reading
Безкоштовний урок англійської з Notes. Reading Lesson. Traveling. A2-B1
Таак, травневі свята дуже нагадують нам про подорожі! А що найбільше треба в подорожах - це англійська та класна компанія! Проходьте наш новий безкоштовний урок Reading Lesson. Traveling - https://bit.ly/2QFqwmK для рівнів A2-B1. За посиланням ви прочитаєте цікаву історію і дізнаєтесь…
Reading
Безкоштовний урок англійської з Notes. Reading Lesson. Call 911. B2-C1
Що робити в екстренній ситуації, якщо вона сталася в іншій країні? Пройдіть наш новий Free English Lesson with Notes про першу медичну допомогу - http://bit.ly/32dwX2u, вивчіть базову англійську лексику на випадок emergency і будьте завжди напоготові! В уроці ви прочитаєте текст англійською, як надавати…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30