Reading, Fun. 05.04.2011

10 веб-сайтів новин для перегляду

Автор: Алёна Горбатко

Стежити за новинами, безумовно, корисно. Новини допомагають розібратися в тій чи іншій сфері життя, а також розвивають думку людини про світ в цілому. Ми приймаємо більшість своїх рішень, спираючись на новини, які читаємо в газетах, слухаємо по радіо, дивимося по ТВ або знаходимо, в усіх трьох форматах, в Інтернеті.

                                                                                                                                          

Так чому б не поєднати корисне з ... корисним і не стежити за новинами на англійській мові ?! Таким чином, ви і в курсі подій будете, і знання англійської удосконалите. Адже мова ЗМІ - це жива мова з усіма притаманними йому оборотами, ідіомами і сленгом. У новинних матеріалах, як правило, повторюються певні лексичні і граматичні структури. Тому регулярне прочитання новин англійською сприяє розширенню словникового запасу і формуванню навичок побудови речень. У прочитанних новин є ще одна важлива перевага - це можливість тренувати зорову пам'ять, що також допомагає в запам'ятовуванні нової лексики і правил її грамотного вживання.
 
Пропонуємо вам 10 новинних Інтренет-видань англійською мовою, які допоможуть урізноманітнити ваш язик і кругозір.

 

Serious

http://www.nytimes.com/ - електронна версія однієї з найпопулярніших американських газет The New York Times. На сайті представлені статті на актуальні теми за такими основними напрямками, як політика, економіка, суспільство, культура, спорт. Тут також можна прочитати про останні події, що відбуваються в США і світі.

http://www.guardian.co.uk/- онлайн-версія найпопулярнішої газети Великобританії The Guardian. Принцип той же, що і у The New York Times, тільки з орієнтацією на Великобританію.

Educational

http://www.bbc.co.uk/ - сайт Британської мовної корпорації. На сайті є розділ Learning English, де представлені озвучені матеріали, які можна скачати в mp3 і pdf форматах, а також лексичні та граматичні вправи.

     

http://www.voanews.com/ - сайт радіостанції «Голос Америки» (Voice of America). Основу ефіру «Голосу Америки» складають новинні, інформаційні та культурні програми. У розділі Learning English всі програми супроводжує аудіозапис, озвучена носіями мови.

Oginalri

http://www.wired.com/ - Інтернет-версія журналу Wired, який видається в Сан-Франциско. Пише про вплив сучасних технологій на культуру, економіку і політику.

http://www.howstuffworks.com/ - ресурс, який просто і доступно розповість вам, як працює, в буквальному сенсі, все на світі.

Amazing

http://www.boston.com/bigpicture/- блог "The Big Picture" від видання The Boston Globe є одним з кращих фото-блогів, який освітлює останні новини більш наочно, ніж будь-які інші видання. Нові пости в блозі з'являються три дні на тиждень, в понеділок, середу і п'ятницю. Незважаючи на те, що основний контент - це фото, до кожної статті є невелика передмова, також до кожної фотографії є коментар в дві-три пропозиції, а оскільки один матеріал, як правило, складається з 20-40 фотографій, тож почитати теж буде що .

Ukrainian

http://www.kyivpost.com/ - газета, орієнтована на англомовне середовище Києва. Видання висвітлює найважливіші події, що відбуваються в Україні в сферах політики, економіки та культури. Більшу частину редакції становлять носії англійської мови, які проживають і працюють в Україні. Друковану версію газети можна знайти в багатьох центральних кафе і барах Києва.

http://www.whatson-kiev.com/ - інформаційний англомовний щотижневий журнал в Києві. Охоплює сфери культури і розваг в українській столиці.

For Beginners

http://www.simpleenglishnews.com/ - новинний сайт з короткими статтями для рівнів Beginner і Elementary. Всі статті озвучені автором сайту - журналістом Семом Марголісом, який в минулому викладав англійську як іноземну мову в маленькому містечку в Угорщині, тому прекрасно уявляє, якими повинні бути статті за структурою і лексиці для тих, хто починає вивчати англійську.

Вам також може сподобатися:
Listening
8 безкоштовних зимових онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced
Що б там не трапилось у 2020 році, і що б такого не чекало нас у 2021, є в світі одна дуже стабільна річ - англійська мова. Це і досі найпопулярніша міжнародна мова в світі, яка зближує людей з протилежних куточків планети, а знання англійської можна з упевненістю віднести до своїх  особистих і…
Reviews
Безкоштовний урок англійської з Notes. Reading Lesson. Healthy Dietary Trends. A2-B1
Хочете перейти на здорове харчування, але все не вдається? Проходьте наш новий Free English Reading Lesson. Healthy Dietary Trends. A2-B1 - https://bit.ly/3my66H3 і дізнавайтесь більше про сучасні фуд тренди. В новому безкоштовному онлайн уроці читайте статтю, виконуйте інтерактивне завдання та поділіться…
Vocabulary
Безкоштовний урок англійської з Notes. Augmented Reality Reading Lesson. B2-C2
Наш новий безкоштовний урок англійської Augmented Reality Reading Lesson. B2-C2 - https://bit.ly/3fc1qnb присвячений темі доповненої реальності. Ми стикаємося з нею ледь не щодня - це розпізнавання обличчя, ігри на смартфоні, маски в інстаграмі та навіть гугл перекладач. В новому уроці ви прочитаєте…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 9-11:30, 13:00-21:30
Вт, Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00; 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00