Звіт про акцію "I care about animals"

Юля Кравченко

Я ще з дитинства повторювала, що дуже сильно люблю тварин. Дивлячись різні фільми, я завжди в першу чергу хвилювалася за те, щоб нічого не сталося з собаками та котами, а потім вже співчувала їхнім господарям. Насправді, я досі не вважаю цю свою рису виключно позитивною, проте змінити своє ставлення я ніколи не намагалася.

До певного віку я знала про безпритульних тварин дві основні речі: вони є всюди; їх можна підгодовувати і таким чином трохи полегшити їхнє існування. З розвитком Інтернету та, зокрема, соціальних сіток мені відкрилося куди більше вартих уваги речей, одна з яких: більшість безпритульних тварин опинилися на вулиці через безвідповідальність людей, які колись їх приручили. І не так страшно, можливо, було б думати про те, що тварин залишають без притулку, якби не приклади того, що з тваринами роблять абсолютно нездорові та жорстокі люди. Тваринам виколюють очі, відрубують хвости та калічать їх неможливими способами – це НЕ трилер, це реалії, в яких ми існуємо зараз, в цю саму секунду. Я певний час жахалась всіх фотографій, на які натрапляла, і не могла зрозуміти, чим ці люди керуються. Потім я припинила спроби зрозуміти будь-яку логіку жорстокого ставлення до беззахисних створінь, якщо вони до цього жодним чином не намагалися скривдити людину першими, і почала цікавитись тими людьми, які займаються волонтерством та допомагають безпритульним тваринам, не отримуючи за це нічого. Як виявилось, притулків в одній тільки Київській області дуже багато, проте всі вони дуже бідно забезпечені, і їхнє існування тримається виключно на пожертвах сторонніх людей, яким не шкода поділитися частиною своїх грошей.

Ідея акції допомоги тваринам в Грін Форесті давно чекала на реалізацію, дозрівала, і ось, нарешті, стала можливою.  З самого початку було зрозуміло, що серед декількох тисяч наших студентів безсумнівно є ті, кого хвилює та не залишає байдужим стан, в якому зараз знаходяться безпритульні тварини. Тому цього семестру ми спробували спрямувати нашу благочинність саме на них. Результат вражаючий.

Київ
В Києві ми вирішили допомагати одному з найбільш відомих притулків «Сіріус» (dogcat.com.ua). Його волонтери утримують близько 1500 тварин. В це важко повірити до того як туди потрапляєш, а потім усвідомлення реальності одразу приходить – там справді близько 1000 собак, кожен з яких починає голосно вітати кожну людину, яка проходить повз його клітку. В «Сіріусі» справжній собачий хор.

Зусиллями наших надзвичайних студентів нам вдалося зібрати цілих 5391 грн, а також купу необхідних притулку речей. Гроші були переведені на два рахунки притулку «Сіріус». На один з них ведеться збір конкретно на ліки для тварин, які потрібні в величезній кількості. Цим питанням займається одна з волонтерів – Рогова Ірина. Інший рахунок – основний рахунок притулку, за який відповідає його засновниця – Мезінова Олександра.

Всі зібрані речі першого грудня ми відвезли до притулку. Дякуємо нашим студентам Шипульняк Валентині та Лєні Алодковій, які поїхали з нами та допомагали волонтерам з притулку. Дякуємо викладачам Грін Форесту, Ані Шовкалюк та Аліні Прекрасній, за їхню допомогу та участь, а також дякуємо всім чудовим водіям, які відвезли, а потім і забрали нас з притулку.

Остання, проте надзвичайно важлива подяка, всім студентам, які виявили бажання поїхати з нами в притулок! На жаль, ми мали певні транспортні проблеми, проте ми цінуємо та поважаємо Ваше бажання допомогти. Якщо раптом Ви захочете поїхати в притулок і допомогти волонтерам, звертайтеся до адміністраторів – ми із задоволенням поділимося контактами. «Сіріус » радий усім.

Подяка від притулку «Сіріус» школі англійської мови Green Forest  тут - dogcat.com.ua/forum

Львів
Львівські студенти допомагали притулку «Милосердя» (miloserdia.livejournal.com). Дуже хочеться подякувати всім нашим студентам, хто взяв участь в акції, а особливо, Чекан Галині та Наталі, Клаптюк Марті та Царик Анні, які разом з викладачами відвідали притулок і допомагали своїми діями.

У Львові було зібрано 907 грн на допомогу безпритульним тваринам!
Всі зацікавлені студенти – звертайтеся за контактами до адміністраторів. Притулок невеликий – йому дуже необхідна саме Ваша допомога.

Харків
Студенти та адміністратори з Харкова допомагали Харківському міському притулку для тварин (animals.kharkov.ua). Вони зібрали цілих 1776 грн, які підуть на утеплення вольєрів, а також відвезли в притулок необхідні корма та теплі речі.

Працівники притулку були дуже вдячні за допомогу і запрошували всіх бажаючих приїжджати до них, адже їм дуже не вистачає робочих рук. Всі контакти притулку Ви знайдете у адміністраторів.
Дніпропетровськ
У Дніпропетровську Грін Форест допомагав притулку «Друг». Спільними зусиллями вдалося зібрати 1130 грн, які були передані на допомогу тваринам.

Всі бажаючі допомогти можуть телефонувати Волонтеру притулку «Друг» - Марині (0678477741). 

Всім дякуємо за небайдужість і доброту. Разом ми зробили просто неймовірну справу!

 
Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб., Нд.: 09:30-16:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн., Ср., Пт.: 8:00-11:00, 13:00-21:30; 
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-20:30; 
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30; 
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн., Ср., Пт.: 13:00-21:30; 
Вт., Чт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30