Воскові олівці "Crayola". Реінкарнація.

Автор: Наталя
Стаття "20 ідей перевтілення воскових олівців. Реінкарнація", що зявилася на сайті школи англійської мови для дітей Грін Кантрі буквально за 2 тижні отримала близько 1000 переглядів. Автор, Вірця Гнатюк, підготувала підбірку ідей нового бачення використання воскових олівців. Ідеї прості, тому більшість із них хочеться випробувати із власними дітьми.
Автор запитує: "Чи є серед ваших речей такий мотлох, викинути який просто таки не підіймається рука? Щасливий ґудзик із не менш щасливої сорочки, валентинка від садочковго кохання, симпатична коробочка від печива або навіть одна полосата і дуже мила шкарпетка (потрібне підкреслити)? 
Якщо бути відвертою, я теж маю такі речі. У моєму випадку – це ціла купа воскових олівців. А точніше того, що лишилося від барвистих крайол. А ще я маю 20 ідей, як креативно та з розумом продовжити їхній життєвий цикл. Цікаво? Тоді читай далі!..."
Пропоную кілька найяскравіших ідей. Якщо заінтригує - читайте повний текст на сайті школи Грін Кантрі.
 Ідея № 1 Барвисті сердечка (зірочки, кульки, ведмедики – на що вистачить фантазії).
  Для втілення цієї ідеї нам знадобиться ціііііла купа кольорових огризків від воскових олівців, мамині формочки для випікання кексів, ніж, духовка або мікрохвильова піч, ну і, звичайно, трохи натхнення. 
Для початку подрібни на мілкі шматочки свої олівці (звичайно, попередньо знявши їхні паперові кожушки). Далі заповни ними свої формочки. Далі на кілька хвилин помісти ці формочки в духовку, або мікрохвильову пічку і почекай, поки вони віск стане рідким. Обережно витягни їх та залиш на півгодини у прохолодному місці. Готово! До речі, такими крейдочками можна ще й малювати – вийде щось неодмінно кольорове та веселе!
 
     

Ідея №2 Розмальовані камінці.
Маєш унікальну нагоду відчути себе печерною людиною. Щоправда трохи просунутою печерною людиною! Адже ти не вибиватимеш свої «наскельні» малюнки долотом і не розмальовуватимеш каміння вугіллям. Твоїм знаряддям знову ж таки стане арсенал олівців крайола.  Для початку знайди підходящі камінчики – найкраще гладенькі морські або річкові. Попроси дорослих, щоби включили тобі мікрохвильову піч, або духовку. Розігрій її гарненько та помісти туди камінчики. Приблизно на 10-15 хв. Поки вони остаточно не застигнуть, бери до рук олівці та твори.  Під дією тепла олівці перетворяться на фарбу і почнуть химерно розтікатися по поверхні теплого камінчика. Коли закінчиш, залиш свій витвір мистецтва сохнути в якомусь прохолодному місці. А потім сміливо неси його в найближчий музей сучасного мистецтва – як беззаперечний доказ існування модерного наскельлного малюнку.
  
Ідея № 3 Розплавлене мистецтво...
А ще воскові олівці – це чудова можливість створити свою власну райдугу.  Для початку за допомогою двостороннього скотчу приклей олівці до верхньої частини ватману. І приготуйся до найцікавішої частини виробничого процесу. Адже райдугу нам допоможе створити... звичайнісінький фен! За допомогою гарячого повітря починай повільно топити олівці. Вони розтікатимуться по паперу химерними потьоками. Але почекавши 5 хвилин, ти станеш власником особистого кольорового дива!
      

Ідея №4 Dot Art
Ну а для затятих прихильників альтерантивного мистецтва ми підшукали абсолютно новаторський метод малювання. В мережі цей метод вже охрестили красномовним «Dot art». Адже малювати й справді доведеться за допомогою крапочок.  Для початку намалюй на папері простим олівцем контури для свого майбутнього шедевру – так тобі буде значно простіше не загубитися в розмаїтті барв. Підготувавши основу, приступай безпосередньо до розмальовування. Отже бери до рук восковий олівчик та починай його повільно розтоплювати над свічкою. «Рідким» олівцем наноси крапочки на підготовану зазадлегідь основу. Ну як? Подобається? Я теж не могла відірватися від цього заняття добрячих дві години!
 
 
 
Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30