Про нелегкі стосунки з Натхненням

Автор: Юлія Кравченко
Я за собою протягом останнього року помітила страшне і цікаве: я постійно намагаюся наздогнати натхнення. Серйозно, воно вже видається мені якимось хворим родичем, про якого я хочу не хочу, а думаю. Навіть писати це слово буду з великої букви, щоб надати відповідного настрою. Іноді мені здається, що я більше часу витрачаю на пошук Натхнення для якоїсь справи, ніж в результаті на саму справу. З чого наші перегони почалися, важко сказати, і може це не я за ним біжу,  а воно за мною, проте факт залишається фактом – Натхнення зі мною постійно, але не в звичному сенсі.

Поки писала слово «Натхнення» в третє, подумала, що не можу отак без роздумів дати йому визначення. Запитала у Вікіпєдії, вона прорекла наступне «Натхне́ння ( англ. inspiration) — особливий стан людини, типова для творчості риса, її складовий елемент, який характеризується, з одного боку, високою продуктивністю, з другого боку — величезним підйомом і напругою сил людини».Тут ми з Натхненням насупились, рушили до кухні та я, як в поважній італійській родині, прийнялись на нього кричати. Я йому намагаюся довести, що я ж з дитинства творча особистість, і воно має бути моєю типовою рисою, і я не сама це придумала, он, хай почитає визначення. Потім, розбивши для атмосфери тарілку, запитую, де моя висока продуктивність і величезний (на секундочку) підйом сил. Воно мені на це розсудливо, замітаючи осколки, цитує Чайковського «Натхнення — це така гостя, яка не любить відвідувати ледачих». І тут я вже вирішила образитися, тому що просто ні в які ворота така поведінка, але якимось органом відчула, що Натхнення з Петром Іллічем можливо мають рацію.

Якщо припустити, що Натхнення – стан, в якому хочеться та робиться більше ніж зазвичай, логічно можна прийти до висновку, що для перебування в цьому стані потрібно і без нього хотіти і робити, адже воно може тільки посилити та загострити вже існуюче. І якщо в реальному житті хтось гіпотетичний з ім’ям Юля, трошки кучерявим волоссям та в футболці з Міккі-Маусом лінується, то якого милого цій Юлі чекати Натхнення, яке з ледацюгами, як вона, не дружить, бо йому мама забороняє.

Я оце все собі подумала і зрозуміла, що пошук Натхнення не може бути основною професією – хіба що підробкою. Я це, припустимо, прийняла. І якщо вже говорити про те, де все ж таки його шукати, то я голосую за перевірені методи: кіно, література, музика і мій найголовніший козир – люди. Були в моєму житті такі моменти, коли завдяки вище перерахованому ми з Натхненням зустрічалися не на італійській кухні, а на його території (візуалізуйте!), і тоді я розуміла, що воно варте того, щоб його переслідувати, адже в ньому і оптимізм, і любов, і прозорість можливостей.

Якщо хтось з Вас шукає Натхнення просто зараз, то ми з ним підготували декілька вдалих варіантів співпраці. Зі мною його чари спрацювали, може і на Вас подіють!

Останнє і абсолютно феєричне: 

Jack Rafferty surprises this musical couple at the gas pumps! Коли життя здається справді простим :)

Декілька насправді надихаючих речей від тих, хто з Натхненням часто спілкується: 

J.K. Rowling Speaks at Harvard Commencement.

Цікаві думки про те, як потрібно ставитися до проблем.

 

Elizabeth Gilbert about inspiration and creativity.


Музичні Натхнення безумовна у всіх різні, ділюся деякими з моїх:

Michael Jackon tribute, Grammy 2010

Brian May in Kyiv - Love of my life

Beyonce - I was here. Просто приємно бачити, як багато можна встигнути за таку невелику кількість років :)


А це дивитися для того, щоб надихнутися на веселий вечір :)І ще деякі Натхнення заради Натхнення:

На вічну матринську тему

Фантастичний надихаючий мультфільм про те, яку велику силу мають книжки

А це, щоб ще раз нагадати собі, в якому прекрасному світі ми живемо. Йосеміті - один з національних парків США.

А після перегляду цього відео стає якось зовсім радісно

Це, звичайно, тільки крапля в морі того, що може надихнути... Але іноді навіть краплі достатньо.

Натхнення – дивне, незрозуміле і непостійне. Проте без нього подальше існування видається мені невразливо сірим, а отже я не можу відмовитися від його пошуку. Зву Вас з собою і обіцяю ділитися всім, що вдасться знайти. Давайте надихатися разом
J

Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00