Кажуть, що це правдива історія

Автор: Anna Mychka
Жила собі у передмісті Мельбурна ( Австралія) дівчинка Мері, страшненька така і дивакувата, а десь за океаном, у величезному місті Нью-Йорк жив самотній чоловік Макс, що страждав на цілу низку психічних розладів і ожиріння. Кажуть, що це правдива історія.
Я зовсім випадково натрапила на цей мультиплікаційний фільм. Зі свого досвіду (яким би невеликим він був) я вже знаю, що такі випадковості зазвичай виявляються просто геніальними. Як тільки я побачила ілюстрацію з мультфільму, я одразу ж натиснула на кнопочку завантаження і влучила у саме яблучко.Мене завжди зачаровували чорно-білі фото, фільми і мультфільми. Напевно через те, що їх автори дуже «неегоїстичні», вони дають можливість кожному глядачу домалювати щось своє, самому додати фарб, взяти участь у створенні картини ( фільму, фото і т.д.).
 Нажаль, мені, поки що, не вдалося переглянути цей фільм англійською, але тим не менше я була просто у захваті від побаченого.

Пропоную почати наше знайомство з мультфільмом на його офіційному сайті
http://www.maryandmax.com/
.Якщо ви наводитимете курсором на картинки на стіні вони підкажуть вам куди ви потрапите натиснувши на них. Перш за все раджу вам ознайомитися із фактами про створення мультфільму, це просто дивовижно. Австралійці ( так так, саме вони) знімали його 5 років і доклали купу зусиль щоб мультфільм виглядав ляльковим, дещо примітивним, як колишні радянські пластилінові мультики. Кожен працівник, задіяний у зйомках створював по 4 секунди фільму за 1 робочий день. Всі головні герої були виліплені із глини, декорації, навіть малюсінькі етикеточки робилися руками. Там ще дуже багато цікавого, читайте самі :) ( до речі дуже прикольний дизайн скролу у формі блискавки чи зіппера).
Далі зазирніть обов’язково у галерею головних героїв, там дуже цікавого і при перегляді мультфільму стане у нагоді.
А тепер про сам мультиплікаційний фільм.

Історія, яку нам розповідає цей мультфільм якась дуже некомфортна. Вона не давить на наше почуття жалю, вона не викликає надмірних почуттів поворотами сюжетної лінії чи діалогами.Мультфільм піднімає багато болючих і дуже некоректних питань, про які ми зазвичай не балакаємо або говоримо пошепки… А чому моя мама в магазині ховає під спідницю пакунок з кашею? А що таке шеррі і чому його називають чаєм для дорослих? А як можна позбавитися плями на лобі кольору лайна? А чому мій тато проводить весь вільний час із чучелами пташок? Чому мої однокласники мене ненавидять? Чому я не можу схуднути? А звідки беруться діти? І ще безліч інших.
Вона розповідає частково про кожного з нас або наших друзів. Про те, як важко спілкуватися негарним і дивакуватим дітям, як важко спілкуватися товстунам навіть зі своїми лікарями і психологами. Розповідає про те, що ніхто нам не допоможе. Тільки ми самі можемо щось змінити, або відреагувати на "копняк" долі.


Як я вже згадувала, мультфільм практично чорно-біло-сіро-коричневий, і люди в ньому такі ж, і головні герої теж. Лише іноді з’являються яскраві плями,як то вуста мами-алкоголічки, або смішний помпончик на ярмулці Макса, який йому подарувала Мері.


Одного дня, випадково, Мері знайшла у телефонному довіднику дивне прізвище і вирішила написати цій людині листа, бо більше немає з ким балакати і ніхто не хоче слухати.На превеликий подив Макс їй відповів. Так почалася 18-ти річна дружба між абсолютно різними, але однаково самотніми людьми.Кожен персонаж цього мультфільму ретельно вималюваний, виписаний, розроблений і продуманий. Вони геніальні. Фільм просякнутий тонким і сумним гумором.


Більше я вам нічого не скажу. Дивіться самі.


 
Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб., Нд.: 09:30-16:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн., Ср., Пт.: 8:00-11:00, 13:00-21:30; 
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-20:30; 
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30,
Вт., Чт.: 13:00-21:30,
Сб.: 10:00-14:30.
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн.,Ср.: 13:00-21:30
Вт.,Чт.: 08:00-20:00
Пт.: 08:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30