About English Language. 15.09.2014

Грін Форест в онлайні

Автор: Green Forest

Онлайн заполонив наше життя – на краще чи на гірше вирішувати кожному самостійно! В  Грін Форесті ми точно знаємо, що у нашому онлайні час проводити потрібно, і чим більше, тим краще. 
Адже, проводячи час на нашому сайті чи на наших сторінках у соціальних мережах,  ви можете не тільки розважатися , а і навчатися.


Якщо у вас є комп’ютер або будь-який інший девайс із доступом до мережі, тоді ви можете взяти від ГФ не просто навчання на уроках, але й багато чого додаткового і безкоштовного!

 

Отже, є  у нас таке поняття, як онлайн підтримка наших курсів. Що це таке? – спитаєте ви,  - а ось що:

 

Domashka Online  - вчися! Система отримання домашніх завдань через Інтернет. Через існування цього сервісу в ГФ, ваші відмовки щодо невиконання домашнього завдання типу «мене не було на минулому занятті» чи «я не маю номера  телефону жодного свого одногрупника» вже нікого не хвилюють.  Ну а щоб з першого разу у вас вийшло скористатись Домашкою,читайте інструкцію у цьому пості. Працювати домашка починає з 2 -3 тижня навчання, пароль вам повідомить ваш викладач!

enpodcast.com - слухай! Сайт, присвячений вивченню англійської за допомогою подкастів. Тут ви знайдете подкасти на найрізноманітніші теми як граматичні, так і вокабулярні. Більшість подкастів на сайті написані та озвучені викладачами ГФ! Обов’язково зареєструйтесть на сайті, щоб отримати додаткові можливості для роботи з подкастами!

MovieVille  - дивися! Відео бібліотека школи, де ви знайдете багато цікавих фільмів та серіалів англійською мовою. Вона регулярно поповнюється, а повз фільми, які рекомендує до перегляду Madame Expert , ви просто не зможете пройти.

Bookland  - читай! Онлайн бібліотека школи, де ви точно знайдете, що почитати англійською. Книжки на будь-який смак розділена за алфавітом, жанром та рівнем! Крім цього шукайте у групі журнали та навчальні книжки англійською! Не зволікайте і приєднуйтесь до нашої групи Вконтакте!


Переварили? Ідемо далі:

  • Клуби та спецкурси  - безкоштовні додаткові заняття для студентів Грін Фореста, які проходять по середам та суботам (в залежності від міста). У новому семестрі на вас чекають такі додаткові заняття: Pronuciation Club, Legal Club, Movie Club, Speaking Club, TOEFL Club, IELTS Club, Street Chat Club, Grammar through songs Club і багато інших. Які клуби та спецкурси будуть саме у вашому місті, дізнаєтесь з рекламних плакатів у вашому офісі. В осінньому семестрі спецкурси та клуби стартують з 24 – 27  вересня. Так, ми знаємо, що спецкурси не  в онлайні, але ж запис на них відбувається знову ж таки на нашому сайті! Про це читайте нижче)
  • Онлайн система реєстрації на спецкурси та клуби. З допомогою цього сервісу, ви зможете отримати всю необхідну інформацію про спецкурси, а також самостійно зареєструватися на той чи інший спецкурс або клуб онлайн. Як це робити, детально описано тут .
  • Навчання по Skype – ще одна додаткова і безкоштовна можливість для студентів ГФ підтягнути свою розмовну англійську (разом з  Small Talk with Milena) або граматику (Grammar evening and morning  with Inna та Speak Up Club with Vika Kozhyna ). Реєструватися на уроки потрібно через нашу онлайн систему!  Онлайн уроки стартують з 24 вересня.  
  • Gifty – онлайн – магазин душевних подарунків від творчої сім’ї Грін Форест. Тут ви завжди знайдете якийсь цікавий і дуже гарний подаруночок до будь-якого свята! У новому семестрі чекайте на поповнення колекції подарунків!

 

Більше корисних речей для вивчення англійської шукайте, на нашому сайті  (greenforest.com.ua) в полі GF Projects!

ITalk –  проект, створений на основі TED! На нашій відео студії ми знімааємо наших викладачів, які висвітлюють цікаві та сучасні теми англійською мовою.
Take off your dress! and Hangman  –  онлайн ігри, розроблені школою для вивчення англійської! Грай і вивчай граматику весело! Весняний семестр порадує вас ще однією он-лайн грою для вивчення англійської весело!
Викладач + - рубрика, де можна ближче познайомитись зі своїм викладачем та дізнатись його таємниці!
English with Friends&Co – дивимось улюблені серіали і вивчаємо англійські слова! 2 випуски на місяць будуть розроблені по серіалу «Друзі», ще 2 випуски будуть знайомити вас з новими популярними серіалами англійською мовою. У кожному випуску чекайте на словничок, відео та завдання. Рубрика буде виходити на нашому сайті та у соц. мережі по середах!
Visual Grammar  – англійська граматика в картинках. Ще ніколи Conditionals не були такими зрозумілими!
Newsday Tuesday - найсвіжіші новини з перекладом, словничком складних слів та ще й поясненням граматичних конструкцій, вжитих у відео! Будьте  укурсі останніх новин та вивчайте англійську кожного вівторка на нашому сайті!
Word of the Day – щодня чекайте на нове англійське слово у своєму смартфоні! Ця рубрика розміщена в соцільній мережі Instagram! Підпишіться на наші оновлення - english_vocabulary! Тепер ви зможете вивчати англійську під час свого щоденного ритуалу переглядання фотографій)

І це ще не все! Обов'язково познайомтеся з нашими блогерами: Аріна Сидоркіна - пише про все на світі, але так, що важко відірватися; Grammar Teacher - пояснює будь-яку граматичну тему так, що після читання блогу всі питання зникають; Маргарита Марфенко зі своєю Open Kitchen будь-кого надихне приготувати щось смачненьке. Щоб дізнатись про більше цікавих блогів, просто заходьте у відповідний розділ на сайті!

Ну і як же без соц. мереж! Ми активно намагаємося просувати англійську в маси і на наших сторінках ВКонтакте та Facebook!  Чекайте у осінньому семестрі багато нового на наших сторінках: тестуйте свої знання англійської з рубрикою grammar check, щочетверга дізнавайтесь про новинки кіноіндустрії та завзято критикуйте нові фільми англійською і не забувайте про п’ятничну гру, де потрібно також трошки подумати англійською! І не забувайте, що тільки там ви зможете прочитати  найсвіжіші новини з життя ГФ та отримати навчальні матеріали, як то кажуть – не відходячи від каси.

Вам также может понравиться:
About English Language
Создаем резюме – что можно и чего нельзя делать
Кто-то утверждает, что нет ничего более длительного, чем ремонт. В моем случае конкурировать с этим стихийным бедствием может только поиск работы, а соответственно, и приключений на одну всем известную часть тела. Эту статью пишу, основываясь на личном опыте и информации, на которую нашла при собственных…
About English Language
Английский в Green Forest за деньги с еПоддержка
Есть супер-новость для всех наших прошлых, нынешних и будущих студентов: теперь вы можете использовать средства с карты "еПоддержка" для оплаты любого курса изучения английского языка в Green Forest.   Если вы хотите воспользоваться этой возможностью и инвестировать средства в свое развитие:…
Video
Видео - Как изучать английский по фильмам: 5 практических советов и список фильмов для начальных уровней
Вдруг вы сомневались, что английский можно изучать, да, именно изучать, по фильмам или сериалам, вот вам видео-подтверждение от методиста и старшей преподавательницы Green Forest Тани Мироновой. Включайте видео, чтобы получить 5 практических советов, которые помогут вам смотреть кино (видео, сериалы)…
Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00